БРЕМЕНА ЛИ СЪМ?

  • 2 546
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! искам да ви попитам за мнението ви трябваше да  ми дойде на 5 този месец но не ми дойде заради симптомите които имам си направих тест по рано на 30 и след 10 мин  се появи бледа почти незабележима втора черта и се усъмних исчаках до днес напражих отново тест и пак след 10 мин се появи втора бледа леко розова черта .Исках да знам възможно ли е да съм бременна.Имам една приятелка която преди годони като беше бременна теста и показа отрицателен но след около 20 мин показа втора черта и тя наистина беше.Моля ви помогнете обарках се ,иначе ядем мн и то често и посещавам често и през ноща wc-to.МОЛЯ КАЖЕТЕ СПОРЕД ВАС ВЪЗМОЖНО ЛИ Е?

# 1
  • Мнения: 16
estir когато се появява втора 4ерти4ка на теста дори и след 10 мин си е 4исто и просто ПОЛОЖИТЕЛЕН ТЕСТ!!!
Повтори тестът отново,за да видиш дали 4ерти4ката потъмнява(което е редно)....ако НЕ - озна4ава проблем!!!....По-добре си пусни кръвен веднага,за да види6 дали се пока4ва хормона hcG,ако ДА..... МОГА САМО ДА ТИ 4ЕСТИТЯ EFP  newsm51 preggo  bouquet
И леко бременеене  със здраво  smile3504 на финала  newsm10

# 2
  • Мнения: 108
estir30 и според мен си preggo Колкото и да е бледа втората чертичка, си показва наличие на бременност. Надявам се да е желана Hug

# 3
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Направи един тест утре сутрин с първата урина за да си сигурна, но навсякъде ,че и на тестовете пише ,че след 10 тата минута са НЕ валидни, резултата се отчита от 3-5 минути. Виж си самият тест какво пише на него. Ако не направи кръвен ,той не лъже! Ако е нещо друго трябва да идеш на лекар да не стане по лошо. Успех ти желая! Hug

# 4
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
И се пише БРЕМЕННА , с две Н!  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 5 251

Хайде стига бе.. дори има нагоре ковната тема. Спрете се.. пак започнахте с по 100000000 теми  Crossing Arms
Пусни кръвен тест за ЧХГ и виж резултата. Успех   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 821
Аз не бих си правила втори уринарен тест, а направо кръвен. Желая ти късмет и да се похвалиш  Peace

# 7
  • Мнения: 2 052
Бременна си, честито Simple Smile За по-сигурно си направи още един тест  Peace

# 8
  • Мнения: 2
Na 3 mart imah polov kontakt bez prezervativ . Na 15ti mi doide cikula ,na 21vi hodih na kontrolen pregled i doktora kaza 4e vsi4ko e ok , no imah bqlo te4enie i mi izpisa sve6ti4ki . Tozi mesec mi doide po rano ot ,kolkoto po princip mi idva , qvi se na 11sti april i be6e mnogo malko , leko kafenikavo o6te ot purviq den ,na 14 ve4e ni6to nqmah samo nqkolko kapki prez denq . Ne 4e prez drugite dni e imalo mnogo . Opredeleno ne be6e kato drug put . Ot 4-5 dni sutrin kato stana za rabota mi e leko lo6o i imam 4uvstvoto 4e vseki moment 6te povurna .Iskam da popitam moje li da e cvetna bremennost i doktora da ne e razbral ? Razbirase moje i ot sve6ti4kite da e .

# 9
  • Мнения: 108
lori, принципно може да е от свещичките (на мен от тях ми е идвало по-рано); не ми се вярва лекарят да не види бременност. Колкото до това, че ти прилошава сутрин, според мен по-скоро соматизираш. Защо не отидеш пак на лекар? Ще му споделиш притесненията си, а и тъкмо ще погледне резултата от свещичките  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 5 251

Лори- пиши на кирилица!!!!!!!! Отговорът на въпроса ти е- Да, може лекаря да не е видял, защото 21ви е раничко да се види на ехораф при предполагаемо Ову около 3ти март!

# 11
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 238
Привет! Моля да ме извините, ако сметнете, че въпросът ми е глупав или не е за тук. Днес трябваше да ми дойде, но не ми дойде, преди 4 дни имах ПМ симптоми, които вчера внезапно изченаха  newsm78 .Последнит ми цикъл бе на 22.03, а бебеправихме на 05.04. На някой случвало ли му се е това?  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 8 131
Има закована тема за такива въпроси! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=710075.510
Как намирате тази, а онази която е отгоре, не я виждате?  newsm78

# 13
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Привет! Моля да ме извините, ако сметнете, че въпросът ми е глупав или не е за тук. Днес трябваше да ми дойде, но не ми дойде, преди 4 дни имах ПМ симптоми, които вчера внезапно изченаха  newsm78 .Последнит ми цикъл бе на 22.03, а бебеправихме на 05.04. На някой случвало ли му се е това?  newsm78

Ами зависи кога ти е била О. ,но не е изключено да си бременна, Пробвай с тест утре рано ,с първата урина! Успех Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 16
vasilissa1,имаш вече един ден закъснение....прави тест...и да се похвалиш,стискам палциииииии newsm17 Peace

Общи условия

Активация на акаунт