Лято, хайде идвай вече, за да зарадваш октомврийското човече!

  • 63 601
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Марс, честито на сестра ти. Hug
Йоан ме побърка през нощта, сука от 2 до 6, само мрънкаше и искаше цица. Crazy Като се прибера от работа се е изучил да ме чака да седна на леглото и да суче, даже стои пред леглото и ме чака да дойда. Ха съм се забавила нещо и мрънка. Не знам защо така се получава, уж не би трябвало да е толкова суклив вече. Crazy
Вчера сутринта влетя в хола с моите гащи обути над неговите панталони. С баба му играли в спалнята, той взел един мои гащи и се опитал да си ги обуе и баба му му ги обула. Пристигна да се похвали, толкова беше доволен, че едвам му ги свалихме от дупето. hahaha
Имаме нова игра, аз сядам на леглото, слагам на пръстите си чехлите му, а той ми гъ събува, носи в другия край на стаята, после ги връща обратно да му ги обува. И през цялото време се хили. Вчера пак игра с легена с вода, но този път реши да го носи някъде и изля водата за ужас на баба му. hahaha
Ох, не знам къде се намирам след снощи. Чакам го да са събуди и да го връча на баба му, а аз да подремна малко.
Лек ден ви желая. Hug

# 31
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Привет.
Цеца Hug Съчувствам ти, сигурно ММ ще ти съчувства най-добре.

Снощи малката се събуди уж да суче и аз да взема да я преместя за по-удобно, в този момент се разджавка някакво куче и Айчето като отвори едни очи "Бау бау бау"
Лепна се на прозореца да търси кучето и така от 3 до към 6и 30 с татко си търсили куче  Tired В 6и30 вече той не издържа и заспа отново, а тя дойде мен да дърпа, но бързо разбрах, че й се спи най-накрая, та сега доспиват ....

Флучия, разбрах аз, че сте колежки с моята приятелка ... Simple Smile Света е малък, а България още по..  Laughing

Цвети, ами дано да е от сухата кожа. Айчето и тя си има някакво зачервено лишейче на кръста и май и до кожен ще стигнем... но ще го следя малко, пък дано се разминем  Whistling  И да се ядосваш и да не се ядосваш на ТМ - такива са... почти всички  ooooh!

Дано днес се задържи такова хубаво времето, че съм запланувала плаж...   grinning039
То и за вчера имах много планове, ама отидоха да гледат кино  Mr. Green

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 711
Момичета, не съм ви чела. В Кюстендил сме и нямам време. Влизам само да ви почерпя виртуално, защото днес помъдрявам и се разхубавявам  Grinning с още една годинка.

# 33
  • Мнения: 313
Хариелка,
Честит рожден ден!   bouquet Бъди много здрава, усмихната и позитивна! Желая ти много слънчево настроение, бъди много щастлива с твоите малки красавици и татко им  Hug

# 34
  • Мнения: 499
Хариела, честит рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива!

В това хубаво време май всички сте навън и никой не пише. Ние също бяхме общо взето цял ден навън, а сега пека едни сладки за базара на Недоносени деца.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 5
Хариелка, честит рожден ден, мила!  newsm59  party023 newsm67

Бъди жива и здрава, много положителна и уравновесена (в моите представи си точно такава  Hug ). От сърце ти пожелавам да имаш много хубави моменти с хората, които са най-близко до теб, да ги обичаш искрено и те да ти отговарят със същото. Нека усмивката винаги озарява лицето ти и да радва твоите две малки принцеси.  Heart Eyes Хубав празник!  lovekiss

# 36
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Хариела, честит рожден ден. Бъди жива и здрава, и мнооого щастлива. Hug  bouquet Hug

Йоан вече е горд собственик на пакет тоалетна хартия, 8 броя. Вчера накъса едно от тях. Реших да му купя евтина ТХ, че къса нашата. Много е щастлив и не я дава, докато не я накъса. hahaha Къса парче по парче и ни ги дава или слага в една кутия. Щом го влече, няка да се забавлява.
Снощи отидохме до кварталната кръчма всички. Йоан първо хапна, после си хареса едно момиченце и отиде при нея да я бута. Тя първо се сърди, после започна да бяга от него, а той да я гони. За първи път нащо гардже така се заиграва с друго дете. На другите момиченца не обърна внимание, все едно ги нямаше, а това не спря да го гони. Така хубава се измори, че накрая заспа много бързо. Heart Eyes
Ох, чакаме домакниска работа.
Лек ден ви желая. Hug

# 37
  • Мнения: 33
Добро утро  Mr. Green
Наспана съм,и то доволно.Сега пия кафе,ще закусим с ММ и чак тогава ще будя малкия маратонец по бягане и спане.
Вчера беше уморителен ден-първо целия предиобед бяхме в един парк, до към 13ч.прибрахме се уж да спи ИВи,ама той не пожела да спи яде,подивя малко удома и в 15:30излезнахме уж да поспи в количката...нищо подобно...бяга до 19ч.бяхме с едни приятели  и всички го гонихментва бебе нащо,и го пазихмр ,че той хукне ли не се спира,не ни търси и като нищо някое колело ще го блъсне(в парка щото мн хора идват да потренират).
И така без да спи на обяд,и без да личи да е изморен в 19:30вече беше изкъпан и пичерпен с едно мляко и заспа...спа до 24ч събуди се,щото валя и гърмя малко и поплака,явно заради зъбчето което избива.и като сме заспали та чак до 8:30таз сутриин.
Сега пия едно кафе и отивам да мия чинни,че искам да замеся козунак,а трябва да втаса поне 3-4часа и след туй да го печем.
Хубава неделя   bouquet

# 38
  • Мнения: 181
Здравейте, момичета Hug Ние сме добре, тия дни по цял ден бяхме навън. Алина дивее на воля, не мога да я прибера вечер ooooh! Вчера ходихме и до Троян да видим бебетата. Добре са и двамата. Ивайло вече е стигнал първоначалното си тегло и сега вече трябва да се започне с якото наддаване Simple Smile Лили и тя почти е достигнала първоначалното тегло, но има още, де... И тя е добре, на термо легло е.  Wink Надявам се към средата на другия месец вече да си ги приберем вкъщи Praynig

Марси, много неприятно това с кърлежа Sad Добре, че сте го видяли и извадили бързичко. Мен много ме е страх да не им се лепне нещо такова на децата, ама колкото и да ги вардя, няма гаранция, то като не се пръскат редовно тревните площи.... Confused Беше питала за колата- ММ е взел Volvo XC90 . Peace

Ия, ох... успех с ремонта Hug, вие поне почти сте приключили... И мен ме чака едно велико чистене и подреждане... и от сега ми се изправя косата Confused

Блекче, голям мъж е Иви Hug Браво на него!  Simple Smile Тая диета нещо не ми се нрави. Много сложничка ми се вижда Laughing Ама добре си е спряла, щом не ти понася... Пък и нямаш голяма нужда от диети, де Wink

Алинка пък е 13, 500 кг. и е 87 см.  Повечето дрехи, които купувам вече са за 92 см., малко са й големи, ама не е кой знае какво. Иначе пък някои, които са за 86 см. са й тесни и малки. Засега носи от тях, ама скоро няма да може да се пъхне.

Флучия, най- вероятно и аз ще полудея сама с трите деца, но така е по- добре, иначе Алина щеше да свързва тръгването си на ясла с появата на бебетата и щеше да се получи доста кофти ситуация. Майка ми ще ми помага вечер след работа, както и в събота и неделя. ММ също. Надявам се само децата да са кротки, пък все някак ще се справя.

Хариелка, честит рожден ден на патерици Hug Да си жива и здрава, много обичана и щастлива! Hug

Ние ще обядваме и ще излизаме. Децата спаха до 11 часа  Crazy и без това няма да заспят рано за следобения сън, та поне зда се възползваме от хубавото време. Алина гледам да я извеждам вече без количка, за да свиква, че после като приберем бебоците... Малко се изморява и иска да я носим, особено на връщане, след игрите, ама няма как... трябва да свиква.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 913
Викам си бреййй настана абсолютно мълчание в нашата тема, какво се случва?! Пък то имало нова тема, в която не съм се записала.  Laughing
Съни благодарности за темата. Не знам как успяваш!? Радвам се на добрите новини и дано все така продължаваш. Сигурна съм, че съвсем скоро ще сте всички заедно в хубава, широка, нова и уютна къща.  Wink Честито ви ново возило!  travel
Ия* меко казано за бой е твоя мъж. Е бива ли?! Мъже.  Stop Страхотно е, че вече сте се преместили. Дано скоро оставиш парцала да си почива.  Mr. Green
BLackKisSs™ голямо момче си отглеждаш! И на височина, и на тегло имаме още много да ядем докато ви настигнем. Не съм сигурна, но сме някъде около 82-83-85см и няма 11кг.  Naughty Дано лекарят те успокои по повод болежките. Старай се, когато е възможно да не вдигаш малчугана.  Hug
Смехоранке стискам палци съвсем скоро да се похвалиш, че имаш прекрасна нова работа!  fingerscrossed
Marsy Rose честит пропуск! Искам и мен да ме пропуснат и да не се събуди за сучене поне една нощ. Туко виж се наспя.  Laughing Обаче по-вероятно е да ме събуди само 2-3 пъти.
Криси, ей на това му викам шестица от тотото! Първо си разпуснала, позабавлявала си се, при това мъжа ти се е справил с малката безпроблемно, че и ново зъбче! Ами честито! Радвам се, че имате напредък и с нощното сукане. Браво на Еи.  Heart Eyes
Цвети и Даниел има от време на време по някое сухо петно. Понамажа два три пъти пък изчезне и така докато не забележа някъде отново. Сега има едно на гръбчето. Отиди все пак да я видят, най-малко ще ти е по-спокойно и дано не се касае за АД.
Hariela честит рожден ден, на патерици! Да си жива и и здрава! Много обичана и обичаща. Wink

# 40
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!

Тези два дни се възползваме от хубавото време и сме навън. Кали днес в парка се пусна от баща си да ходи и безпогрешнооооо се насочи към сергията с играчки, нали знаете тези с дреболиите в парковете Wink
Съни- честито возила, все на хубави места да ходите с него. Има ли как да се сложат 4 столчета за кола Wink Браво на Алинка, голямо момиче е. Според мен много правилно решение си взела по отношение ходенето и на ясла. Трудно ще ти е, но за нея това е по-добрия вариант Peace Браво и на Иви и Лили, че напредват с грамчетата Hug
Блекче- товят Иви и той голямо момче. Аз Кали като я къпем тази вечер може да взема да я претегля. Ние се  теглим двете и после аз сама- по дамски Wink
Хариелка- и тук честит празник Hug Hug Hug
Цеца- така като те чета, Йоан става все по-изобретателен в игрите Laughing
Цвети- дано бързо и минат сухите петна на Дарето Praynig
Хубава вечер на всички от нас с Кали Hug

# 41
  • Мнения: 19
Така и така Дарето не спира с белите ми да взема да се разпиша едва ли ще стане по страшно  Mr. Green
Петната и изчезнаха  newsm78 явно е трябвало да мине време , иначе от два дена сме с хрема онази нощ изобщо не съм спала тя се дави не и проплаква на сън взех е при нас и направо ви разказа играта от всякъде  Crazy рита , блъска , дере  Mr. Green Днес е по добре , но капя редовно капки промивам дърпам с помпата и така , пие и сиропче за кашлицата мисля , че до ден два ще е добре  Praynig
Съни радвам се да прочета хубави новини за близнаците  Hug
Хариела честит празник на патерици   bouquet
Сега пека кекс и Дарина е залепена за печката  hahaha
Има ли деца като Дарина, които почти нищо не казват .Дарина казва само кака, мама , долу , пак и пее една песен “коко мамо “ Joy на Бон Бон кокошка , това и е любимата песен по цял ден звучи  ooooh! като спре и сама си казва „коко мамо “  hahaha което означава отново де е пусна  Mr. Green

# 42
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Има ли деца като Дарина, които почти нищо не казват .Дарина казва само кака, мама , долу , пак и пее една песен “коко мамо “ Joy на Бон Бон кокошка , това и е любимата песен по цял ден звучи  ooooh! като спре и сама си казва „коко мамо “  hahaha което означава отново де е пусна  Mr. Green

На това ли му викаш "нищо". hahaha hahaha hahaha
Йоан вика "кака", "котка", "мяуу" и "мама", а вика и "не-не". "Мама" казва, когато търси мен или иска нещо, а "не-не" като се тръшка или се удари. И като види нещо вика "ау". Дудне и нещо на бебешки, ама знам ли ко е. Май ще е от късно-проговарящите. Confused

# 43
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!

Кали заспа и аз влизам да се разпиша. Като се събуди стягаме багажа и пътуваме за Павликени, че утре имам среща по имотни дела там. Никак не ги обичам тези работи,ама се налага. Може утре и до Търново да прескочим, според зависи от времето и обстоятелствата. Ще се приберем утре, или в сряда.
Цвети - не се притеснявай за говоренето. Казва си доста неща Дарето. Може да ти се струват малко,ама пък е едно от първите проходили дечица във форума.  HugКали казва според мен доста неща: мама, тати, баба, бебе, не, ало-ало, да, деде ( което значи дядо, но го казва рядкоо), бампа ( означава лампа), бан ( ознчава банан) и казва звучи на животни,ама не знам тях дал ида ги броя за думички ooooh! Определено ги употребява правилно обаче, като види съответното животно. Казва: бау-бау, мяу, па-па, муу, ам-ам,показва как правят мечето и маймунката. Днес като я попитах къде си остави шишет ос вода, тя ми посочи чантата за количката и, която беше закачена на единия стол в кухнята и то наистина беше там, показва как карат колата с баща и: бръмчи усилено, клати глава и върти ръчички, когато е в много добро настроение, за да покаже, че така се върти кормилото. Знае да си покаже, когато я питам къде са и: ушите, носът, устата, главата, косата, ръцете, крачетата. Общо взето е това. Но пък късно проходи, така че всяко дете е различно Peace
Забелязвам, че от както много я дразнят венците, защото три зъбчета кучешки са  тръгнали да пробиват наведнъж, е намалила твърдата храна, набляга на тестени неща, хапки, за да може да дъвче и така да си чеше венците и мляко, но определено манджите ги е намалила сериозно. Чудя се дали е нормлано това и до кога ще продължи ooooh! Може би докъто пробият и трите зъбчета ooooh!
Това е за сега от нас. Хубав ден на всички Hug

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 5
Здравейте  Hug

сериозно затишие е настъпило тук тези дни, та викам да взема да се разпиша да побутна темата. Че то, аз може много да не пиша редовно, ама искам да има какво да чета...  Mr. Green  Heart Eyes

Съни Прекрасни новини за бебчовците. Може да обновиш албумчето. Heart Eyes Ееей, кога ти искахме снимки на корема, кога вече на бебенцата... И честито нова кола и безаварийно пътуване.  family6 travel

Цвети Много се радвам, че петната са изчезнали и Дарето е по-добре.  Hug

Тони Ели също спира да яде всякаква твърда храна по време на зъборазстеж. Даже по едно време мислех да спирам да й взимам и кухнята, защото всичко изяждах аз или изхвърлях. Геврече и солетка, обаче, никога не ми е отказала...  Rolling Eyes

Петкова Много добре те разбирам по повод фрустрацията ти от честото сукане на Даниел. Ели днес направи 18 рунда. Някои през 15 минутки.  Crazy Много ме изтощава кърменето, а понякога направо полудявам - тъкмо започна да правя нещо и хоп. Дори не е съгласна да отложим за малко, докаро приключа. Като опитам започва да плаче много и звучи и изглежда точно като изоставено дете. Не се тръшка, а стои до мен и плаче много силно със сълзи и ме държи за крака.  Cry Много ми става мъчно и се предавам. Нямам никаква представа как ще се случи отбиването при нас, а напоследък все по-често ми се иска... Thinking

Някой знае ли какво се случва с radost_86 и нейният Ники? Нали и тя очакваше бебе, ама роди ли се не се ли е още? Дали са добре?

Гледам обсъжда се темата за говоренето - Елица казва доста неща, някои от които звучат много сладко. Например на калинка казва "гъли-гъа", на катеричката казва "кати", на пеликана "кан". Много хубаво произнася торта, ден (за рожден ден), долу, а вместо там казва "тамъ"  Heart Eyes Казва още коко, и там повечето животни бззз, фър-фър, пи-пи, па-па, трака като конче (и на слончето също  hahaha), мау, ау-ау. Като я преобувам ми сочи памперса и казва "гаки", което значи гащи. От няколко дни казва, че крачетата са й боси или голи. Също казва крак, ръка, крака, ръчички и очи. Абе в общи линии, ако я накарам да повтори нещо опитва се да повтаря. Много забавно става понякога и голям смях пада.  Joy

Сега в новата стая сме налепили стикери с пеперуди на едната стена и тя им говори нещо на бебешки - може да откара в разговори с тях по 10тина минути  Heart Eyes А думичката за пеперуда просто няма такива звуци и букви в нашата азбука, за да ви кажа как звучи  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт