За винаги в сърцето ми СИНЕ МОЙ :cry:

  • 12 373
  • 12
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Sad

# 3
  • Мнения: 991
 Cry Cry Cry

Съжалявам!

# 4
  • на дъното
  • Мнения: 1 538
 smile3518 smile3518 моите съболезнования.Болката е голяма   Cry

# 5
  • Мнения: 141
Прекрасен е, скъпа! Знам колко боли! Четири години изминаха без нашето малко момче и живеем всеки ден като насън! Ако ти кажа, че ще мине ще те излъжа. Ще чуеш много неща, но едно е сигурно, никой който не го е преживял не знае:cry: Но трябва да продължите.  Вие сте прекрасни хора и сте отгледали детето си с много обич. Hug!
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 6
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Няма такава дума като:Прежалих...няма. Cry

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 144
Нека почива в мир!
Човек е безсмъртен, щом живее в сърцата на хората, които го обичат.
Споделям болката ти, майчице.



Днес се навършват 5 години, от като моят Ангел ни напусна!!

# 8
  • Мнения: 3
Много боли..няма друга болка такава всяка секунда ми липсва CryОпитвам се да се боря,но някак си не ми се получава.Всичко е толкова пусто без него... smile3518

# 9
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Поплачи, Фатма, скрий се някъде от хорските очи и се наплачи така както ти си знаеш. Няма как да не ти липсва. Всяко нещо ще ти напомня за него, всеки негов предмет и дрешка. Преживях го, защото детето ми беше на 10, когато ми го отнеха...И зная какво е...Много пъти гледах видеото и си задавах същия въпрос както когато останахме без нашето дете:"Защо"? Невинни деца, лъчезарни с най-красивите очи, които съм виждала...Господ е несправедлив и никой не може да ме убеди в обратното. Казват, че вземал при себе си най-добрите...Е, тогава аз съм сгрешила. Сгрешила съм в това, че отгледах едно добро, красиво, кротко и умно дете...
Не зная. Зная само, че и след 20 години болката е не по-малка...
Миличка, Фатма трябва да се хванеш за нещо за да продължиш. При мен беше малкият син. Той ми помогна, защото знаех, че трябва да живея за него... Трябва да намериш нещо, някой за когото има смисъл да продължиш. Няма да го прежалиш. Такова слънчице...не, не може и никой освен човек изгубил рожбата си няма да те разбере...

Нека ей така виртуално аз непознатата да те гушна... Hug Друго не мога да направя. И никой не може. Няма такъв, който да изтрие мъката и да покрие болката...



mpetkova , Hug

Последна редакция: нд, 19 май 2013, 09:52 от Марѝ

# 10
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 667
Не се намират лесно думи за такава загуба! Болката те раздира всеки момент! Опитвам се да те разбера, искам да облекча болката ти, но май не са създадени думи за подобни дикусии! Намери сили да живееш за него и без него! Запази го дълбоко в сърцето си в най-искреното и топло кътче,където ще можеш да си говориш с него!
Прегръщам те Hug

# 11
  • Мнения: 134
За такава тежка загуба няма какво да се каже. Всичко звучи толкова безсмислено... вече 3год и 3мес живея с такава болка, загубих син на 21 год  Cry вярно е това, че човек трябва да има за какво да се хване, да намери смисъл да продължи. Аз се хванах за по-малкия си син и сега единственото, което искам е той да бъде щастлив. Полагам усилия да не го обсебвам, да не се вкопчвам в него, дано успея. Всеки миг обаче, в който не си е у дома и душата ми трепери. Разбирам мъката ти майчице и мога само да те прегърна мълчешком, дано намериш сили  Sad

# 12
  • Мнения: 4 231
Покрай тежката загуба на мои приятели се запознах  и с една жена със същата съдба. Често си мисля за  момчетата им, но когато се срещнем, аз не мога дума да отроня за децата им. Не мога да ги попитам как са, как вървят съдебните дела,  не смея на празник да им звънна по телефона. Говорим за прозаични ежедневни неща, а болката стои помежду ни и чувствам, че искаме да си излеем мъката, а всеки от нас се притеснява "да не товари другия"....Просто ги прегръщам...  А толкова много неща искам да им кажа, да им споделя колко трудно моето дете съпреживява тези трагедии.
                 Наскоро жената, с която се запознах, роди момиченце - едно малко слънчице изгря в дома им. Колко простичко и колко е силно - да им е жива и здрава!
           

Общи условия

Активация на акаунт