Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 37

  • 55 095
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 046
Аз ходих в събота до ПШ. Питах за руж на Диор, но нямаше, свършили били, имаше пудри, фон дьо тени и червила. На Живанши я имаше тази спирала с четката-топка, не знам как се казва newsm78. Друго не съм гледала, а и нищо не си купих.

# 241
  • Мнения: 4 428
Веси, неволно се получава  Blush

Тестерчето ми правише миглите страхотни (а аз нямам предпоставка за такива мигли) - разделени, обемни, прекрасно подчертани и леко ги изправяше, но леко (забелязах още няколко такива коментара, така че няма как да си внушавам изправянето). При реалната въобще не е така - така ми слепва миглите, че накрая се получават просто 3-4 общи снопчета  ooooh!

Като свърши се връщам на Dior Diorshow Extase и прекратявам с другите проби  Whistling


А, не, ако ще ми слепва миглите, хич и не искам да давам 70лв за нея  Naughty Моите са такива тънички и рехави, че ако самата спирала на разделя добре, няма шанс да си останат разделени  Rolling Eyes Ох, съвсем се омотах с тези спирали...Пробите му е майката, видяло се е...Ще рискувам с някоя и се надявам да не съжалявам, както със Стар-а...

Да разбирам ли, че от това намаление в ПШ, вече нищо интересно не е останало  Crazy Аз много й се чудя на Шанел Беж /пак главната зарибителка е Дени  Mr. Green  Hug/ Тя бронзираща ли се води? На мен ми се видя, че 30 е горе-долу моя цвят в момента, без тен. Има ли матиращ ефект?

# 242
  • Мнения: 7 562
От доста време имам Chanel Bronze universel,но още не мога да му намеря приложение. Tired



Много ще съм благодарна ,ако ви дадете някакви идеи.  bouquet

# 243
  • София
  • Мнения: 1 611
Pixiwoo постоянно използват тази пудра за контуриране на цялото лице и бронзант. Ти като какво си я пробвала?

# 244
  • Мнения: 4 428
За контуриране не става ли  newsm78 Аз бронзърите само за това ги ползвам. Защо не отидеш в някой бутик, където продават Шанел и да те гримират с твоя продукт, за да ти покажат как да го ползваш  Wink Но момичетата да кажат къде си заслужава да се оставиш в ръцете на гримьорите  Laughing

# 245
  • Мнения: 7 562
Като руж съм пробвала и съм я смесвала с фон дьо тен-а ми,но нещо не ми харесва. Tired

# 246
  • Мнения: 4 428
Честно казано не би ми хрумнала подобна употреба на бронзант  Wink Ти за какво го купи това нещо, с каква идея? Бронзанта обикновено се слага, като пудра на цялото лице/тяло или се контурира с него. Може и като руж да се ползва за цвят и отгоре може да придадеш по-златист завършек с някой златен скинфиниш  Peace Но смесването с ФДТ, не ми е ясно с каква цел е  newsm78

Последна редакция: пн, 22 апр 2013, 12:42 от veselina_s_p

# 247
  • Мнения: 7 562
Ами на мемнта го купих ,не знам и аз. Whistling А с фон дьо тен бях чела някъде ,че го смесват и за това реших да пробвам.  bouquet

# 248
  • Мнения: 31 165
Да разбирам ли, че от това намаление в ПШ, вече нищо интересно не е останало  Crazy Аз много й се чудя на Шанел Беж /пак главната зарибителка е Дени  Mr. Green  Hug/ Тя бронзираща ли се води? На мен ми се видя, че 30 е горе-долу моя цвят в момента, без тен. Има ли матиращ ефект?
Зависи от какво точно имаш нужда. За всеки човек интересните неща са различни.
Пудрата на Шанел мен ме бронзира супер леко, но моята е точно с цвета на кожата 20 номер. Просто ми изравнява тена, прикрива зачервявания и може да се напласти наистина супер много без никакъв брашнян ефект. Не матира много и лъсвам след около 6 часа. Тогава я подновявам, но с нейната четка и много леко. Сутрин се правя изцяло с кабуки с онзи метод с въртенето  и втриването на продукта.

# 249
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Чудя се герленската пудра 4 Сезона в nude 00 цвят дали няма да има същия ефект като на Chanel Les Beiges?

# 250
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Момичета, да ви питам: от какво се получава "брашнения" ефект на пудрите? От самия продукт, от кожата, или от нещо друго? Онзи ден говорих с една жена, която буквално имаше брашно по лицето! Също така беше и доста възрастна, с много набръчкана кожа, пудрата й беше влязла дълбоко в бръчките... та се замислих дали не й е просто от кожата.

# 251
  • Мнения: 35 961
за мен е неподходящ продукт или такъв с лошо качество, а също и прекалено количество, което е сложено - когато е комбинация от трите, ефектът е неприятен

# 252
  • София
  • Мнения: 1 573
Аз изобщо не останах очарована от тази спирала, честно казано. Пробвах я 2 пъти и това беше. Нито дава особен обем, нито особена дължина... като цяло е нищо особено  Laughing

Адри, аз и не твърдя че прави миглите УАУ, съвсем нормално изглеждат, както с повечето спирали, но го няма роненето, което за мен е проблем номер 1!

О, аз изобщо не оспорвам, че на някого може да ги прави УАУ. Спиралите са нещо супер индивидуално и трудно може да има универсална за всеки вкус и всички мигли. Но тъй като във форума винаги има вълни от доволни, а недоволните обикновено си траят, аз пък реших да си кажа. Да не помисли някой, че тази точно спирала е панацея и се харесва на всички и да остане разочарован  Peace

# 253
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Мерси, Бубанке  Peace Ефктът наистина беше неприятен, дамата беше на около 70+ години и направо пудрата й подчертаваше каньоните по лицето  Rolling Eyes

# 254
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
От доста време имам Chanel Bronze universel,но още не мога да му намеря приложение. Tired



Много ще съм благодарна ,ако ви дадете някакви идеи.  bouquet

Хммм...това не е ли кремообразен бронзант...не е пудра. Използва се точно като нормален бронзант за контуриране на лицето.

Общи условия

Активация на акаунт