Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 37

  • 55 098
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427

E, чак пък на смях да избива.... Rolling Eyes Харесвам гримирани, стилни жени. Точно този грим е уникален и аз бих го носила с кеф и на светло Simple Smile Хора всякакви Simple Smile

+1 - само, че на мен не би ми отивал  Peace



Помня го на Адри, добре стоеше, харесах го, за дискотека, вечер или гримова среща е ок.

Абсолютно!
Ако някой от темата ме срещне в ежедневието, едва ли и през ум ще му мине, че изобщо знам как се ползват сенки или очна линия  Laughing Обожавам грима - тъмен, ярък, цветен, блестящ, екстравагантен, НО само за снимка, за дискотека, за парти с маски... навън не мога да си представя да излизам толкова наплескана без повод и не го правя.

Адри, няма нито една снимка, на която твой грим да ми харесва повече от "на живо", на живо е уникално нереално, на снимка, все едно не е твой грим, направо са несравними, иначе снимките, като снимки са хубави, но въздействието на живо е незабравимо  Peace



Вие май забравяте, че сме се правили на риби, папагали, джунгли, змии и тн.
Темата е както за нормалният ежедневен, така и за сценичният и артистичен грим.
И по повод снимката на Ивчето, на някоя среща ще дойда гримирана така да се посмеем задружно!
Дали си стилен или не също е въпрос на гледна точка. Може да си стилен за клуб, нали така Flutter
 
Hug Grinning


Жаки, ако дойдеш така на грим среща, направо ще седна да ме гримираш и мен  bowuu

# 736
  • Мнения: 4 428
И аз съм ЗА нещо морско за тема на предизвикателството  Peace

Ето и днешният ми грим:
 - на едното око се виждат блестящите частички на кафявото  Wink
 - тези дни ходя с половин очна линия. Не знам колко ми отива, на мен ми е малко странно да се гледам така, но реших да разнообразя  Grinning

# 737
  • Мнения: 289

Аз, въпреки че не участвам в предизвикателствата, ще си позволя да дам предложение за тема. Грим, вдъхновен от филма "Великият Гетсби" или просто от джаз ерата. С оглед на неотдавнашната премиера на римейка, мисля, че е актуално.





# 738
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Веси  Hug С-Т-Р-А-Х-О-Т-Е-Н  Peace ГРИМ  Flutter Flutter Flutter

# 739
  • София
  • Мнения: 1 626
Ау, Веси страшна комбинация си направила с обеците! Супер е!!!

# 740
  • Мнения: 616


Моля заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт