Малко смешен въпрос

  • 725
  • 9
  •   1
Отговори
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Аз съм чувала, че има оределени пози при секса в които можеш да заченеш момиче и такива в които можеш да заченеш момче, също така и през различните дни от овулацията, също можело да се определи. Вие знаете ли нещо подобно?Ясно е че е бабина деветина Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 403
Чувала съм разни такива,ама според мен са пълни измислици

# 2
  • Мнения: 3 423
Позата едва ли е от значение, ама съм чела,
че момчетата ставали най-често само от едно
сношение, правено в най-голяма близост до
овулацията. Тогава спермата била от гъста
по-гъста и най-нахалният сперматозоид печелел
надпреварата. Разбира се, наглецът е от мъжки род.
А за момиче трябва да се побъркваш от секс,
спермата е разредена и току някоя срамежлива девойка
се дотътри до заветната цел. Не знам, дали е вярно.
Може майките да си припомнят как е станало
и дали подобни твърдения имат основание.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 708
За позите не знам, но за ову има нещо подобно. Идеята е че ако правиш секс по време на ову е по  вероятно да се роди момченце, защото сперматозиидите, носители на мъжкия хромозом са по - бързи и първи стигат до яйцеклетката и съответно могат да я оплодят. Ако пък се прави секс преди ову (до 72 час преди) е по - вероятно да е момиче, защото сперматозоидите, носители на женския хромозом са по - издържливи и живеят по - дълго, така че мъжките ще са стигнали, но ще измряли и ще са останали женските Simple Smile Но всичко е строго индивидуално и е божа работа

# 4
  • Мнения: 1 947
   За овулацията - на теория е така, но на практика не е доказано убедително.
А пък ако нашето бебе излезе момиченце, както е по Лискините обяснения, ще
ви съобщя веднага, че методът дава резултати!  Joy

# 5
  • Мнения: 2 271
За лискините не знам,но при нас е както е казала Куки!секса беше около 48ч преди ову и имаме момиче!

# 6
  • Мнения: 9 899
наш`то момче го правихме в деня след като усетих признаци за настъпваща овулация.
ето една тема, която е нищила храни, пози и киселинност:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=16933

# 7
  • Мнения: 2 672
незнам колко е вярно, не съм пробвала "определените "пози за да зачена Simple Smile , а пък и не ги знам Grinning иначе щяхме да ги правим и тогава ,ако излезе вярно щях да ти пиша резултата Wink
абе , важното е секс да има Wink

# 8
  • Мнения: 5 299
Абе всичко е божа работа Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 462
Така Simple Smile ето какво знам аз за дните от овулацията...знам го от гинеколог, така че трябва да е верно, нали?...освен ако при препредаването не го разкажа погрешно Wink
Мъжките сперматозоиди са по-кекави така да кажа Wink защото живеяг по-кратко от женските...само 24часа, а женските са по-издръжливи...т.е. живеят 48ч. И точно в това се корени ключът към загадката Simple Smile Когато се извършва полово сношение и мъжът изхвърли сперматозоидите си е важен етапа на овулацията. Ако е в самото начало има голям шанс детето да е момче. Защото...забравих да кажа, че мъжките сперматозоиди може да живеят по-кратко, но пъкса по-бързи. Ако обаче е преди овулация акта, тогава обикновено мъжките сперматозоиди умират още преди жената да е готова да ги приеме и тогава на ход са по-бавните но с по-дълъг живот женски сперматозоиди. Така че, ако искатеда планирате вашето бебче...можеше да се съобразите с тези прости указания Simple Smile Аз лично мисля че е точно така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт