Спешно! Легло за инвалид!

  • 1 718
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 199
Преди време разказах за бедата, която ни сполетя, няма смисъл да се повтарям, вече стигнахме до етап за домашно гледане и съответно е необходимо специализирано легло, не съм компетентна виждам че има доста разновидности, но е важно да може да се надига от него, за да не е в напълно статично, легнало положение. Ако някой има такова легло или знае да се продават на сносни цени, моля да се свърже с мен, понеже сума от порядъка на 600-800 лв вече не ни е по силите. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 654
Успех /не мога да помогна,но темата да отиде по напред/.

# 2
# 3
  • Мнения: 4 199
И аз на тези попаднах, благодаря ти! Скъпотияяяяя ooooh!

# 4
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001



Да повдигна темата... Rolling Eyes Не зная как да помогна. Гледах в продавалник, но и там са безбожни цени... ooooh!

# 5
  • Мнения: 4 199
 Closeи аз цял ден търся...направо вече бе нерви останах..

# 6
  • Мнения: 62
Джули, нема ли благотворителни организации, които дават такива? Я отвори гугъл и търси такива! Успех! Praynig

# 7
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Може би вече си попадала и на това, но за всеки случай хвърли един поглед:
Цитат
Важно! За инвалиди с ТЕЛК и без ТЕЛК, за хора с увреждания включително и за възрастни хора Агенция"Социално подпомагане" отпуска целева помощ за закупуване на антидекубитален дюшек- внос от страни членки на Европейски съюз 372 лв., страни други-276 лв, антидекубитална възглавница 65 лв.
Цените са с включено 20 % ДДС съгл. Заповед РД 01/36 от 10.01.2008 г. на МТСП.
На практика за хората с увреждания помощните средства се получават безплатно.

Още от предната тема следя развитието. Стискам палци да се оправят нещата!  Hug

Edit. От същото място: http://voevmedical.com/?p=4360 и http://voevmedical.com/?page_id=1656

# 8
  • Мнения: 4 199
Дюшек имаме, но цяло легло няма кой да ни даде Tired

# 9
  • Германия
  • Мнения: 1 072
О, извинявай, запомнила съм грешно! Успех с търсенето!

Общи условия

Активация на акаунт