Айтос

  • 3 762
  • 77
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 170
Здравейте, има ли мами от Айтос, които да разнообразят лятото разходките само със свеки?  Joy

Последна редакция: вт, 31 яну 2006, 02:46 от Mamma

# 1
  • Мнения: 4 242
Здравей Миме!
Аз съм от Айтос, но от 3г живея в Сф. Просто ти свиркам за да се знаем и лятото като си дойдем много бих се радвала да се видим, а нищо чудно да се познаваме.
Поздрави!  bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 170
здравей много се радвам че някой все пак има оттам
къде си в София? Ние сме в Люлин засега. Сигурно познаваш мъжа ми той всъщност е от Айтос, аз съм от Бургас  Mr. Green
Дъщеря ми е почти колкото твоето детенце точно ще си играят заедно лятото ако искаш пиши ми по icq

# 3
  • Мнения: 484
здравейте момичета,
колежката също е Айтоска снаха(от 15години) всяко лято си ходи натам . Ще пиете кафе  Grinning

# 4
Здравейте и от мен Grinning И аз съм айтоска снаха Wink През лятото обикновено ходим за 10-тина дни там, ще се радвам да се запозная с вас Hug

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 170
Ехе, станахме повечко, браво   bouquet
Голям отбор айтоски снахи  hahaha
Момичета като наближи лятото трябва да си разменим телефоните!  Hug

# 6
Много ще се радвам да имам компания в Айтос Hug Макар че съм от много години айтоска снаха, на практика не познавам никого на нашата възраст Sad - мъжът ми от 18 години не живее там и е прекъснал почти всичките си приятелства, затова познавам само няколко приятелки на свекървата... Както се досещате, те не са подходящи за разходки Wink Общо взето като отидем там се занимавам само с детето (а вече от тази година - децата) и къщна работа - умирам от скука Crossing Arms Единственото ни развлечение (като изключим ходенето до Бургас от време на време) е вечерната разходка до Парка, но пък не стоим много там, защото пътят е дълъг - свекито живее близо до гарата... Надявам се тази година престоят ми там да е по-приятен благодарение на вас Hug Ние сме в Айтос обикновено в началото на август.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 170
Аз миналата година седях 3 седмици в Айтос и въпреки че моят мъж има 2-3 приятели останали там, някак не е удобно да ги занимаваш  Rolling Eyes
Ние ходехме почти всеки ден до парка, аз съм от ходещите майки, дори и сега, когато Яна иска да върви сама, я слагам в количката и обикаляме.
Това лято живот и здраве ще ходим вече там да тича  Mr. Green

# 8
И аз съм от ходещите майки Laughing Дано престоят ни там съвпадне Praynig

# 9
  • Мнения: 82
Здравейте момичета!
Аз съм си от Айтос, тук живея и работя, но ще ми е приятно да се запознаем (с Мери се познаваме). Довиждане до лятото Grinning

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 170
Хайде да пием кафе по Великден, аз после заминавам за Бургас, ама по някое време ще отида и в Айтос. До Гергьовден ще сме там, че сме на сватба в Бургас.  bowuu
Свеки живее срещу Булбанк. Вие къде сте?  Mr. Green

# 11
Компанията за лятото се увеличава Laughing Aglaiya, ще се радвам да се запознаем Hug

# 12
  • Мнения: 4 362
Евала   bouquet на Айтозлийки   bouquet
Аз съм от Карнобат ,но ние сме близко тук Айтос-Карнобат  Grinning
Ще се радвам да се запозная и аз със вас  Hug

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 170
Успешно раждане, Дея! Ще стискаме палци!  newsm51

# 14
  • Мнения: 4 362
Успешно раждане, Дея! Ще стискаме палци!  newsm51

Много благодаря  Heart Eyes
Дано като се организирате за срещичка да мога да дойда ако не след това  Hug

Общи условия

Активация на акаунт