Летни занимални Варна - 2013

  • 14 346
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, търся добра лятна занималня в центъра на Варна за дете, което сега ще завърши 1 клас. Спряла съм се на Алиса и Слънце, защото са ми удобни като местоположение, но нямам отзиви за тях... Някой ще ми помогне ли с повече информация по темата и най-вече коментари. Ориентирала съм се нй-вече към Алиса, но ми се иска да чуя мнение от някой, който е ползвал услугите й (или да ми препоръча друга в района). Благодаря ви предварително!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6
Занималня Дъга също ми допадна, някакви отзиви и за там?

# 2
  • Мнения: 11
Здравей ToniPc, моето дете посещаваше мин.лято занималня Дъга която се намира до подлез Шипка.Доволна съм,всеки ден ги водиха в морската градина до планетариума  да играят.Обядваха в българска кухня,менюто беше съобразено за лятото без кремове ,яйца и застройки.Имаха и училищни занимания.Сега и ние завършваме първи клас.Може би това лято ще го запиша пак там Доволна съм.

# 3
  • Мнения: 293
ToniPZ,моето дете е също в първи клас и миналото лято посещаваше известно време занималня ''Векторче''.Намира се точно на центъра,ето виж тук:
http://vektorche.com/
Детето ходеше с голямо желание,всеки ден им организират различни занятия съобразени възрастта и ги извеждат навън.Имат ден за конната база във Виница,плаж, различни площадки,морската градина.
Храната мисля беше от Хепи.Можеш да му сложиш в раничката и нещо друго за хапване като добавка.Базата им е много хубава.

# 4
  • Canada
  • Мнения: 649
Запис и от мен. Почвам търсенето тепърва...

# 5
  • Варна
  • Мнения: 96
Здравейте!Някои има ли отзиви от лятната занималня в Материка-спряла съм се на тях , защото имат и занимания по английски.
Моето дете сега завършва градина и ще е първи клас- моля за препоръка за занималня подходяща за нейната възраст-повето са за по-големи деца.Сега започвам да разучавам, че време не остана.

# 6
  • Мнения: X
Аз съм доволна от Лео. В Дъга не бих си оставила детето ако ще да е безплатно.

# 7
  • Мнения: 4 586
Занималня Дъга като име ми е много познато , но може и да се бъркам , освен ако преди години не са държали един апартамент на 1 ет занималня на цар Освободител , ако са същите ужас..
Записвам се и аз търся в центъра, другият ми опит , но са ми далече е на Державен - абв и  в Левки - приятели и от двете бях доволна.

# 8
  • Мнения: 317
 А за какви цени говорим ориентировъчно при целодневно посещение за месец?

# 9
  • Мнения: 4 586
вървят между 12-15 лв- целодневно

# 10
  • Мнения: 11 908
Някой има ли отзиви за храната в "Алиса"?Забравих да питам къде се хранят децата  като записвах детето?Избрах занималнята като добра локация, но нямам никакви отзиви за нея newsm78

# 11
  • Мнения: 4 586
От някакъв ресторант наблизо или там или им носят кетъринг , вода не им осигуряват , на мен там много тесничко и неугледно ми се вижда.

# 12
  • Мнения: 11 908
Аз я избрах заради това, че е близо до Морската градина и ще ги разхождат децата.

През учебната година детето ходи временно на "АБВ" само след училище, която е срещу руското у-ще.Но там е още по-тясно.

Не се сещам къде точно е Дъга, а ми звучи познато?

# 13
  • Мнения: 4 586
И моето е ходило в АБВ там повече ми харесва , новичко , чистичко имат и стая за игра , в АЛИСА  когато влезнах ме трасна една миризма на обувки и гледам в дясно цяла стена наредени, а срещу тях на едни стари мебели на 10 кв. м .наблъскани в тази стара къща 20 дечица които чакаха да им донесат боб за обяд. Иначе сайта им много ме впечатли , екскурзии , морска градина, занимания, не очаквах да видя тази обстановка.

# 14
  • Мнения: 11 908
Да, на мен също ми направиха неприятно впечатление подредените до стената обувки, в АБВ май бяха в шкафчета ,доколкото си спомням.

Но аз вече го избрах, ще видим как ще бъде и без това детето няма да ходи повече от месец на частна занималня.
Само за храната се притеснявам, че ми е злоядо детето, но то и у нас не яде много.

Общи условия

Активация на акаунт