90-дневна диета и противозачатъчни хапчета

  • 1 006
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
Здравейте на всички.Спазвам 90 дневната диета от 6 дни и съм свалила 2 килограма,доволна съм.Проблемът ми обаче е друг,тъй като имах киста на яйчника и ме оперираха,гинеколога ми настоява от днес да започна да пия противозачатъчни таблетки.Въпросът ми е има ли някоя от вас,която да е пила такива хапчета и да е спазвала диетата и хапчетата прекъсват ли свалянето на килограми? Много моля някой да ми отговори (правиха ми кръвни изследвания,така че хапчетата не са купени просто ей така от аптеката_ Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 45
Аз пия противозачатъчни от доста време и от опит мога да ти кажа, че няма никакъв проблем да си отслабваш, докато ги пиеш. Съвременните ОК не влияят на килограмите по никакъв начин, дали ще качиш или свалиш зависи само от храната и движението  Peace

Успех с диетата!  bouquet

# 2
  • Мнения: 32
Много е тънък леда с противозачатъчните ... аз съм пила преди различни марки по предназначение (т.е. за предпазване от бременност) и кг са били ок. Преди 2 години ми изписаха някаква трета марка поради хормонални нарушения и съмнения, че може да се развие киста. Започнах 90-дневната и беше голяма битка с тия хапчета и кг ми. Не издържах и ги спрях - продължих с диетата и имах страхотни резултати от този момент нататък! (Не препоръчвам да си спираш хапчетата на своя глава, при мен имаше други обстоятелства отколкото при теб и слава на Бога всичко стана наред!).

Според мен двете неща нямат нищо общо. Храни се както сега си решила според диетата, няма лошо, здравословно е. Ако имаш странични ефекти от хапчетата, няма да ти помогне или навреди диетата, ами трябва ако е възможно да смениш хапчетата след консултация с гинеколога си  Peace

# 3
  • Мнения: 157
Благодаря ти,много се спекох като чух ,притесних се,че ще ми забави или стопира свалянето,тъй като преди години бях мноооого кила ,вече имам фобия!

# 4
  • Мнения: 157
За съжаление сега е малко несигурно това,което ви казвам,тъй като чак довечера лекарката ще ми каже конкретна марка хапчета,може би тогава може да ми каже някоя от вас ако ги е пила как са й се отразили.

Общи условия

Активация на акаунт