Враца- 37

  • 90 905
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Здравейте момичета,аз съм от Бургас,

имаш още една градска, живееща във Враца. Но ми убягва ник-нейма... Отдавна не пише тук, в тази тема. Но ако се сетя как се зовеше, ще ти пиша.

И добре дошла във Враца  Hug Успешно адаптиране  Peace

Момичета, ма какви са тези драми с колена и стави... Я се стегнете   Laughing  bouquet
Шани, обидена съм ти Simple Smile - да ми забравиш ника?

Горска фея от морето, не съм била само аз значи. Много ще се радвам да се видим и да пием кафе, пиши ми на лични Simple Smile

# 736
  • Мнения: 3 663
Влизам да се отчета, че в крайна сметка отидох при доктор Дамянов и съм суууупер доволна, чудесен е, препоръчвам с две ръце Simple Smile Кабинетът му е на Екзарх Йосиф 61, снимала съм и работното време, ако някой се интересува Simple Smile Бях без направление, но доколкото разбрах си работи и с касата. Много мерси на всички на включването Simple Smile

И добра дошла на Горска фея   bouquet

# 737
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 wa_wa - смирено моля за извинение  Hug Heart Eyes  bouquet

И ето, че ти намерих нова дружка-градска.  Grinning

Поздрави на теб и на малката М.  Hug

T o n i - значи вече си чисто нова  Laughing

# 738
  • Мнения: 19
Благодаря за посрещането ,  Hug успях ме да се видим и запознаем със : wa_wa   Grinning Децата също се харесаха  , много съм щастлива  Grinning Ще си пием редовно кафето се оказа  , ако някой друг реши да се присъедини към нас , ще се радвам , хубаво е когато имаш повече познати , особено когато си в друг град и тепърва трябва да завързваш познанства  Rolling Eyes Хубава неделна вечер за всички  Grinning

# 739
  • Мнения: X
Здравейте, интересувам се от детска градина Вълшебница, но в интернет не намерих информация каква е месечната такса. Моля някой ако знае да ми каже. И всякаква друга допълнителна информация ще ми е от полза.


Taксата е като във всяка държавна градина. По 2лв. на ден за първа и втора група, а трета и четвърта нещо по евтинко беше  Mr. Green Абе малко съм шемет, но примерно около 1,40 на ден. Отделно има занимания като английски, балет, народни танци, плуване и са по 1лв. на посещение.



Благодаря за посрещането ,  Hug успях ме да се видим и запознаем със : wa_wa   Grinning Децата също се харесаха  , много съм щастлива  Grinning Ще си пием редовно кафето се оказа  , ако някой друг реши да се присъедини към нас , ще се радвам , хубаво е когато имаш повече познати , особено когато си в друг град и тепърва трябва да завързваш познанства  Rolling Eyes Хубава неделна вечер за всички  Grinning


Много се радвам   bouquet  Къде излизахте? В квартала ли?

# 740
  • Мнения: 556
Привет!

Горска фея от морето, добре дошла!

Таксата мисля, че е по 1,80 на ден. Екатеринка вече е в група Мики Маус, сутрин ходи с желание, хареса си новите госпожи  Simple Smile.Като си спомня какъв рев беше в началото когато тръгна, сега все едно е друго дете ( пу пу )

Mother of PrincesS каката ходи ли на плуване, басейна им топъл ли е в градината?

Наближава време за нова тема, някой желаещ да я направи?

# 741
  • Мнения: X
Taзи година мисля да ходи, миналата нещо пропуснах, понеже не се разбрахме дали плуване или балет  Mr. Green Тая година никакъв балет - плуване и английски  Wink

# 742
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Сигурно сте видели страничката със зов за помощ за един млад мъж - https://www.facebook.com/thebattleofKiril?fref=ts

Пак я споделям, ако сте я пропуснали.
В града има кутии, аз лично  видях в пощенското магазинче в Кауфланд. Днес има и благотворителен базар в бар Бижу, който се намира в Суми на етаж 2.

Кирил спешно се нужда от останалите средства, за да замине.

Знам колко е труден живота, затова ви моля ако нямате възможност - просто споделете страничката, така ще я видят повече хора и ще се съберат и останалите пари.

# 743
  • Мнения: 1 817
Аз също призовавам!!! Кутии има навсякъде, аз лично съм пускала, така че пускайте хора! Нека помогнем на това младо момче! Жалко, че явно не могат да отворят DMS номер... Cry

# 744
  • Мнения: X
Днес няма ли го базара? Не се шуми достатъчно и не се разбира за тези инициативи за съжаление Sad

# 745
  • Мнения: 556
Заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=875342.msg31696881#msg31696881


Направих някой промени, ако не ви допадат, ще върна първоначалния вид на заглавната страница.
Майките, които имат по още едно детенце, ( като Mother of PrincesS ) , да ми пишат данните, да ги впиша.

Общи условия

Активация на акаунт