Мебели Виденов 2

  • 169 832
  • 797
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
Така...тичах в моята кухня да видя дали има такъв улей. Плотът стърчи 2-3 пръста над вратичките. Като се наведох и пипнах отдолу (нали там трябваше да търся?), улей не намерих, а точно обратното - издадена ....ммм, чертичка да я наречем  Blush...по дължината на плота... newsm78 newsm78 newsm78 Сега ще ме караш да наводня плота и да видя къде ще отиде водата!  Mr. Green Пусто женско любопитство!!!  Joy Joy Joy
Това е бе жена, споко Simple Smile

# 241
  • Раковски
  • Мнения: 2 167
Така...тичах в моята кухня да видя дали има такъв улей. Плотът стърчи 2-3 пръста над вратичките. Като се наведох и пипнах отдолу (нали там трябваше да търся?), улей не намерих, а точно обратното - издадена ....ммм, чертичка да я наречем  Blush...по дължината на плота... newsm78 newsm78 newsm78 Сега ще ме караш да наводня плота и да видя къде ще отиде водата!  Mr. Green Пусто женско любопитство!!!  Joy Joy Joy

Мда, има го и така (забравих да спомена).

# 242
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096


Мда, има го и така (забравих да спомена).
Сега идвай да бършеш пода!!!  Naughty
Шегувам се!!! Mr. Green

# 243
  • Мнения: X
Аз за гръб съм харесала тия малките плочки, ама останалите неща не съм ги съобразила. Ходихме в ИРИМ да ни смятат кухня и там човека каза задължително модули на крачета, ама там цената излезе 800лв. без плот. Може би на този вариант ще се спрем в крайна сметка, че хем ще е плътно по наш размер, хем ще е с цветове по избор.

# 244
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
http://videnov.bg/%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D0% … D0%BE%D1%80%D0%B0

Някой има ли впечатления от тази масичка. Най-вече механизма "работи" ли лесно? newsm78

# 245
  • Мнения: 636
Монтирахме кухнята току що - уточнение НЕ е от фирма Виденов  Naughty
Правехме си я по поръчка, и сумата от 1100лв. си заслужава абсолютно, не бих заложила на готовите варианти - дали на Виденов, или на някой друг поради много причини:
гледаш цена примерно 450лв., но в нея не влиза...това, не влиза онова.... ама после гръб не може да си намериш същият и ти става като на кръпки.
Много важен показател - КРАЧЕТАТА !!! Не знам някой да е нивелирал от раз долните шкафчета  Thinking, и ако не са ви на крачетата - ще ви се разкаже играта.
Следващото важно - плота да ви е цял, а не нарязан на всяко шкафче, и с капкоуловителя / както вече написаха /.
За тази сума, ние получихме точно желания цвят, с цял плот, с гърба, с водобранните лайсни, с отворите за уредите за вграждане, и като размери ние е 240см, дължина, долни шкафове - 80см, горни 60см., а дълбочината им е 60 на долните., всичките са с панти с плавно прибиране.
Много съм доволна и от срок / дори по-рано от 30 дни бе готова/, и от цена и от качество.

За 780лв. ни направиха и в същия цвят огромен гардероб:  200/ 210/60 с плъзгащи се врати.

# 246
  • Мнения: X
Монтирахме кухнята току що - уточнение НЕ е от фирма Виденов  Naughty
Правехме си я по поръчка, и сумата от 1100лв. си заслужава абсолютно, не бих заложила на готовите варианти - дали на Виденов, или на някой друг поради много причини:
гледаш цена примерно 450лв., но в нея не влиза...това, не влиза онова.... ама после гръб не може да си намериш същият и ти става като на кръпки.
Много важен показател - КРАЧЕТАТА !!! Не знам някой да е нивелирал от раз долните шкафчета  Thinking, и ако не са ви на крачетата - ще ви се разкаже играта.
Следващото важно - плота да ви е цял, а не нарязан на всяко шкафче, и с капкоуловителя / както вече написаха /.
За тази сума, ние получихме точно желания цвят, с цял плот, с гърба, с водобранните лайсни, с отворите за уредите за вграждане, и като размери ние е 240см, дължина, долни шкафове - 80см, горни 60см., а дълбочината им е 60 на долните., всичките са с панти с плавно прибиране.
Много съм доволна и от срок / дори по-рано от 30 дни бе готова/, и от цена и от качество.

За 780лв. ни направиха и в същия цвят огромен гардероб:  200/ 210/60 с плъзгащи се врати.


Звучи много добре. Може би ние също ще останем с варианта на кухня по поръчка  Wink

# 247
  • Мнения: 4 936
smehulka, малко снимки? И на гардероба. моля...

# 248
  • Мнения: 68
smehulka коя фирма ви прави кухнята?

# 249
  • Мнения: 636


Името ще дам на лична, за да не бъде като реклама, а все пак и темата е за друга фирма.

# 250
  • Мнения: X
Еее супер, много ми харесва. Напиши ми и на мен на лични фирмата  Wink

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Wild_rabbit
Масата я видях преди две седмици в магазина им понеже и аз се интересувам от такава. Хареса ми много изглеждаше стабилна и добре направена, но не я взех, защото на мен ми трябва разтегаема а тази не е.


Лелеее, случайно попаднах на темата, ние поръчахме за едната детска за вече порасналата кака този комплект http://prikachi.com/images.php?images/24/6557024Y.jpg   преди две седмици. Ха да видим какво ще дойде и кога........ newsm78

# 252
  • Мнения: 4 125
ще дойде след месец
не се притеснявай-има и добри, и лоши коментари
аз съм от доволните
дойдоха ,монтираха ми мебелите, липсваха три дръжки и пружини за повдигащия механизъм
след няколко дни специално дойдоха пак, макар че живея извън пловдив
на спалнята едната дъска беше с дефект, и без да им казвам ми я смениха
понеже имахме досат разлика в нивелацията, подложиха разни работи, защото само с крачетата не стана
та не мога да се оплача-обиколих доста магазини за мебели и от всичко което видях, евтиния клас мебели е с такова качество
мисля че най-големия проблем е срока за доставка, другото е ок

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Имаме още две седмици до уречения срок та да видим, в магазина видях гардероба и скрина, много ми харесаха, стабилни и добре направени дано да не са мострите само такива хаха. Хайде дано да дам положителна оценка и аз.

# 254
  • Plovdiv
  • Мнения: 47
Здравейте момичета, искам да попитам за два ъглови дивана от"Виденов", ако някой има впечатления от тях моля нека да пише дали си заслужават единият е Хектор http://videnov.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0 … %82%D0%BE%D1%80-0, а другия който ме интересува е Касиди http://videnov.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0 … D0%B8%D0%B4%D0%B8. Те са като гледам почти еднотипни, въпроса е дали са удобни, моля споделете плюсове и минуси. Благодаря Ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт