Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 57

  • 54 183
  • 722
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 799
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

Сайтове, приемащи Бг карти:
                                                                                                                                                                    
Asos      Asda      Adams      Argos      Amazon
   
Boots      Cheap Smells      Clothing at Tesco      H&M      Javari
                                                                                                                                                               
Wynsors      Dare2b      M&Co      PumpkinPatch      Adidas



Сайтове, в които може да се плаща само с английска карта:  

Very       Clarks        Esprit         Puma
             
New look       Kiddicare       M&MDirect       Next
                                                                                                                                                             
Nike       Toysrus        Debenhams       Zara

От NEXT.co.uk се пазарува само с посредник. НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!!  
nextdirect.com приемат БГ. карти и доставката до тук е безплатна.Поръчките пристигат за  2- 4 дни с DHL директно на посоченият адрес.


Таблици за размери:  

Детски дрехи : от 0 до 5 год.     от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
Детски обувки   и пак


Буквите в размера на обувките означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
Дамски дрехи                   Дамски обувки               Сутиени
                                                                         
Фирми , които могат да се ползват/с офиси в:
Посредници:                                                 Превозвачи:                          
                                                                                                                                                                    
BritanyServ  - Варна, Пловдив, Бургас       Gab_Co- София
Ukaddict - Варна, Бургас                             Empresa -София, Бс, Пловдив, Варна, Плевен
RiminiKids                                                  CheapTrans Ltd (Give Transport) - София
ТheWinCompany                                           Brits -  Варна, София, Добрич, Бургас
                                                                    Easy2buy
                                                                  kdshoppinguk                    
                          
                                          
Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .
Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума, както и предлагането на пускане на "общи" поръчки!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, както и обяви за пускане на "общи" поръчки, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.



Тема 56

# 1
  • София
  • Мнения: 1 842
Нинка, мерси за темата   bouquet

Огромни благодарности, че споделихте вчера да намалените гуменки в Пъмпкин, точно се чудех от къде да поръчам на момчетата. Нещо напоследък ме мързи да се ровя по сайтовете, не знам защо така ми мина мерака  Confused Пуснах и за каката, за догодина тези и тези. В описанието пише, че най-малкия номер е 5-ца, а най-големият 4-ка, и пуснах 4-ка. Обаче от снощи нещо ме човърка дали няма да получа бебешки обувки  newsm78 Какво мислите, дали не сбърках?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 799
tanini  Hug
Мисля, че не си сбъркала - стелката на 4-ката я дават 24.6 см., така че няма да получиш бебешки  Peace
Всички обувки, които досега съм взимала от Пъмпкин са си отговаряли на сантиметрите посочени в сайта.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 2 259
ninnann, благодаря за новата темичка! Simple Smile

И тук да благодаря на duhi, за подробното обяснение - стана, имам си поръчка, не е изчезнала! Heart Eyes Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 715
Бърз въпрос за nextdirect - ако направя нов акаунт, за да ползвам 10 % с кода от каталога, нали няма проблем да се плати със същата карта?

# 5
  • на село
  • Мнения: 33
  bouquet за темата,ще ви следя с интерес Hug
Разбрах,че M&MDirect  приемали БГ карти и доставяли до Ук адрес Rolling Eyes Някой пускал ли е скоро поръчка?

# 6
  • София
  • Мнения: 424
Нинка,благодаря за темата   bouquet                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Рибката ,има този бански от Пъмкина - като материя,изработка е чудесен,презрамките се регулират,но е умален.Размер 9 г. е идеален на дъщеря за да се ориентираш на  Некст носим 7-8 г.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 750
Нинка, благодаря за темата   bouquet!
tanini - и аз снощи се почувствах странно като пуснах в Пъмпкина 6ца за малката и 4ка за 10г.батко, но надявам се да няма неприятни изненади.
За ммдирект питах няколко пъти хора, които търсеха кодове как поръчват, но не ми отговориха. Дано някой да потвърди, че и там да огреем ха ха
За newlook си мисля, че може с БГ карта, но не съм поръчвала досега.

# 8
  • Мнения: 128
Относно Pumpkin Patch - определено се затвърди мнението, че дрехите са умалени. Но напоследък като че ли все повече срещам отзиви за умалени с 2  Shocked размера. Напълнила съм кошницата, за да се възползвам от актуалния код, а не пускам поръчката понеже още не мога да се реша кои размери да взема.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 750
Относно Pumpkin Patch - определено се затвърди мнението, че дрехите са умалени. Но напоследък като че ли все повече срещам отзиви за умалени с 2  Shocked размера. Напълнила съм кошницата, за да се възползвам от актуалния код, а не пускам поръчката понеже още не мога да се реша кои размери да взема.
kokona24 аз оставам с впечатлението, че не са умалени като цяло, ами някои артикули са много изненадващо умалени. Аз досега съм попадала само на този умален суичер.

# 10
  • Мнения: 1 105
Относно Pumpkin Patch - определено се затвърди мнението, че дрехите са умалени. Но напоследък като че ли все повече срещам отзиви за умалени с 2  Shocked размера. Напълнила съм кошницата, за да се възползвам от актуалния код, а не пускам поръчката понеже още не мога да се реша кои размери да взема.
Kой е кода?

# 11
  • Мнения: 128
Относно Pumpkin Patch - определено се затвърди мнението, че дрехите са умалени. Но напоследък като че ли все повече срещам отзиви за умалени с 2  Shocked размера. Напълнила съм кошницата, за да се възползвам от актуалния код, а не пускам поръчката понеже още не мога да се реша кои размери да взема.
kokona24 аз оставам с впечатлението, че не са умалени като цяло, ами някои артикули са много изненадващо умалени. Аз досега съм попадала само на този умален суичер.

Ами аз миналата година поръчах 2 рокли /размер 6/ за детенце, което предстоеше да става на 6г и по-принцип е малко дребничко за възрастта си - бяха малки, върнахме ги.
В предишната тема се коментираше много умалено яке. Сега четох за умален бански, умалена с 2 размера рокля  newsm78


Pepina709, става въпрос за кода, който излиза на заглавната страница - UKCMNEW4, валиден до полунощ на 21.04.2013г

# 12
  • Мнения: 1 516
За съжаление и аз съм на мнение,че дрешките на Pumpkin Patch са умалени.
Поръчах на дъщеря ми тези 2 роклички размер 2 и са ни малки,ако на някой му трябват размери мога да дам.



Не знам как да намаля снимките?! newsm78

# 13
  • Мнения: 170
Мерси за темата   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 3 581
Записвам се и аз. Чакам 3 поръчки от Джордж, 2 от ХМ и евентуално едно рокле от Некст. Нин Hug

Общи условия

Активация на акаунт