На море в Турция - тема 23

  • 93 488
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Днес се прибрахме от Vista Hill, Кушадасъ Simple Smile
Очаровани сме като цяло и от Турция и от Кушадасъ и доволни от хотела.

Пътуването - за мен мина неочаквано бързо, границата минахме през КПП Лесово за половин час и в двете посоки. Протести не сме видели, нито усетили и не мисля,че има повод за притеснения. Тръгнахме 20ч от Ямбол и в 9 без нещо бяхме в хотела. Настаниха ни след 20 минутки, а гривните ни сложиха към 11ч.
Хотелът Чист и реновиран, нищо общо с някои не толкова приятни снимки от tripadvisor Simple Smile Местоположението е удобно според мен - на близо има базар, както и супермаркет KIPA, центъра е на 15 минутки с бусче.Единственото, което аз не харесах бяха терасите-малки и си личеше старото строителство ясно. Чистотата е на ниво-кърпи и спално бельо се сменят всеки ден. Басейните и ресторантите също са чисти. Съгласна съм,че може би хотелът не е 5 звезди, но определно се класира за 4. WI-Fi е най-силен навън -басейни,външен лоби бар,тераси .
Храната Разнообразна и вкусна- много салати, готвени ястия, скара,гюзмелета, пидета.. и естествено десерти и плодове. Без забележка .
Анимацията Определно бяха добри, особенно вечерните шоута. Нямам наблюдения върху детската анимация, но детската дискотека вечер изглеждаше весела  Party
Екскурзиите Ефес и Паммукале - възхитени сме и от двете - изморително е, но си заслужава.
И не на последно място -впечатлена съм от медицинските услуги-да не се налага на никой , но са изключителни професионалисти, мили ,внимателни .. просто без забележка Wink
NB! При нас имаше неприятни инцидентни с изчезнали ценности, чухме и за други хотели.. така,че съветът ми е да се използва сейф.
Ако имате въпроси ..  Hug

Дали ще може някой да ме подсети за линка на албума, за да кача снимки от хотела Praynig

# 751
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Има ли завърнали се от Палм уингс ? Впечатления ...
Погледни тук http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g297972-d3830356-Revie … Aegean_Coast.html има 2нови отзива от вчера.

# 752
  • Мнения: 24
Здравейте, бихте ли споделили малко повече информация за хотела?

# 753
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Мисля,че е време да започваме нова тема.....!

# 754
  • Мнения: 7 605
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=723304.0  ето я новата тема, ще гледам да добавя линкове към новите отзиви за хотели, но се опасявам че може да има и такива в по-предната тема. Ако някой има време и желание, ще се радвам на помощ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт