Екшън на ужасите

  • 3 595
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
След публикацията си от м.януари т.г. относно енергийния вампир Ваил Любенов Канисков, последва ужасен екшън от опити за моето убийство.
Опитите бяха организирани с помощта на Деян Колев  авторът на книгата "Аурата на България"). който се представя за рейки мастер и помагащ на хората с аура-камера. Но той и неговия екип приемат "мокри поръчки" за изпълнение на черни и предметни магии. След това се продължава с изкупуване на безценица на имота на поредната жертва.
Най-напред се опитаха да ме задушат с дима от камината, смесен с отрова. Последва опит за убийство чрез отрова- цялата къщичка бе залята с отрови и радиоактивни вещества, които Васил Канисков активира чрез радиовълнитв на близостоящата антена на GSM-оператор. Вичките мебели, облекло, подове, стени, домашна посуда- всичко бе залято с отрови. Оскверниха и всичките икони. Даже след като ги подмених, отново бяха заляти с отрова.
Подадох оплакване в полицията и вече Васил Канисков е разследван от прокуратурата.
След моя сигнал в полицията последва опит за убийство чрез енергийна атака.
Последва същото посегателство върху другия ми имот.
Мили хора, моля да бъдете много внимателни с тези енергийни лечители- мутри, които все още безнаказано вършат злини на хората.
Злото се шири безнаказано в нашата България!!!
Мили хора хайде да се обединим срешу тези сили. Който има решителността и смелостта за тази вид борба може да ми пише на svetlanabh@gmail.com.
С Бога напред - и Светлината е по-силна от тъмнината!

# 1
  • Мнения: 495
Много хора страдат ,поради глупостта си и незнането.Моля да ме извиниш,но ти сама си предизвикала това.Чела съм и първият ти пост.Защо ти е трябвало да се занимаваш с това?Аз не се занимавам с такива хора/не че съм застрахована от такова влияние де/.Хубаво ,че реши да споделиш.Вероятно има много пострадали като теб.Не мога да разбера защо хората се занимават с магии,някакви си енергии,учения и въобще неща,които мисля всеки знае че са опасни.Още повече хората,които се занимават с това ,не са с чисти намерения.То с такива способности няма как да са и такива.

# 2
  • Мнения: 55
След публикацията си от м.януари т.г. относно енергийния вампир Ваил Любенов Канисков, последва ужасен екшън от опити за моето убийство.
Опитите бяха организирани с помощта на Деян Колев  авторът на книгата "Аурата на България"). който се представя за рейки мастер и помагащ на хората с аура-камера. Но той и неговия екип приемат "мокри поръчки" за изпълнение на черни и предметни магии. След това се продължава с изкупуване на безценица на имота на поредната жертва.
Най-напред се опитаха да ме задушат с дима от камината, смесен с отрова. Последва опит за убийство чрез отрова- цялата къщичка бе залята с отрови и радиоактивни вещества, които Васил Канисков активира чрез радиовълнитв на близостоящата антена на GSM-оператор. Вичките мебели, облекло, подове, стени, домашна посуда- всичко бе залято с отрови. Оскверниха и всичките икони. Даже след като ги подмених, отново бяха заляти с отрова.
Подадох оплакване в полицията и вече Васил Канисков е разследван от прокуратурата.
След моя сигнал в полицията последва опит за убийство чрез енергийна атака.
Последва същото посегателство върху другия ми имот.
Мили хора, моля да бъдете много внимателни с тези енергийни лечители- мутри, които все още безнаказано вършат злини на хората.
Злото се шири безнаказано в нашата България!!!
Мили хора хайде да се обединим срешу тези сили. Който има решителността и смелостта за тази вид борба може да ми пише на svetlanabh@gmail.com.
С Бога напред - и Светлината е по-силна от тъмнината!

Какви са тези сценарии за филми ? Дим от камина с отрова? Енергиен вампир..?? Колкото по-рано спрете да вярвате в недоказани сили, толкова по-добре за вас. Вярвайте в медицината и физиката и ще се чувствате много по-добре.

# 3
  • Мнения: 5
 Shocked Shocked Shocked Shocked   Пълни глупости на търкалета, направо нямам думи! За Деян Колев нищо не мога да кажа, защото не го познавам имам бегла представа за него, но за Васил е направо смешно по-горе казаното! Познавам го от близо 10г. и това което съм видяла от него е само ДОБРО по никакъв начин не ни е засегнал нито с думи нито с действия, престанете да леете злоба, защото каквото посеете това ще жънете!

Общи условия

Активация на акаунт