Мнение за Училища за Европа

  • 3 938
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 235
Здравейте, в нета има много малко мнения за Училища за Европа. Интересува ме как е положението там? Сега дъщеря ми учи в Британика и се чудех дали да я оставя и следващата година там или да я преместя....в Британика е първото ниво /тя е на 8 г./, и ми се струва, че малко мудно стават нещата...очаквах да учат повече неща. В Красно село освен Британика и Училища за Европа не открих други. Моля ако има мами, на които децата учат там да споделят мнение.....евентуално и за такива школи в Овча купел. В Овча купел отрих само  и Алиса и Хай Тайм, но нещо не се очаровах и от двете.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми посещава Училище Европа четвърта година. Доволна съм. Детето ходи с желание.

# 2
  • Мнения: 235
Става дума за Училища за Европа, а не за училища Европа....до колкото знам, някога са били едно и също, но после са се разделили и вече има и двете.

# 3
  • Мнения: 819
Ние отдавна се отказахме от Британика -клон Бели брези поради ред причини.Тази година записах децата си във фондация Английски клуб,които се намират близо до баня Мадара и 5-те кьошета.Много съм доволна от качеството на обучение,от базата и нивото на преподаване,а и цената е почти наполовина в сравнение с Британика.
Фондация Английски клуб имат и сайт и можете да разгледате по-подробно тяхната дейност.

# 4
  • Мнения: 235
Проблема е че ми е най-удобно в района на Красно село или Овча купел и за това разглеждам вариантите за там. Разликата в цените на Британика и Училища за Европа е близо 50%. Притеснява ме обаче да не е и за сметка на качеството, за това търсех мнения по въпроса.

# 5
  • Мнения: 55
Дъщеря ми ходи вече втора година в Училища за Европа, а сина ми първа.Него сега го записах и на летен интензивен курс. Точно в клона на Красно село сме.Доволни сме.И при двамата има напредък, който се забеляза и от учителките им в у-ще. Като плюс също така мога да отбележа,че имат библиотека, от която децата могат вземат книги за прочит. Имат сайт, а можеш и да се обадиш да питаш каквото те интересува - много са внимателни и изчерпателни. Hug
Това е сайта: http://www.fesbg.net/ Simple Smile

# 6
  • Мнения: 235
Мама, вече решихме следващата година да запишем дъщеря ми там и видях твоя отговор. Това че имат библиотека там много ми допада и определено е в голям плюс. Надявам се избора ни да е правилен. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт