Комплекс "Св.Никола" Черноморец

  • 9 594
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 401
Ние също сме ходили 5-6 пъти.Сега отиваме пак след 3-4 дни. Не знаех,че магазинчето в стария св. Никола вече не работи. Ресторантът го държеше сърбин,персоналът не знаеше български.Супата беше 18 лв. Единственото по-нормално "блюдо" като цена, беше пицата! Peace Та този ресторант гледаме да го пропускаме. Иначе комплексът е тих,чист и спокоен.

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Сърбите не са в р-та от миналата година. Пицата и спагетите наистина са най-евтини. Маргарита 7 лв., малка водка 4.80 лв. Не препоръчвам пелмените, полуфабрикат са и за 9 лв. са 6-7 в порция. Супите обаче не са 18 лв., а по-прилична цифра.
Тази година има и някакви процедури за лице и тяло, аз не се възползвах.

# 17
  • София
  • Мнения: 0
Татко ми участва в строежа на този комплекс, една година шест месеца го нямаше в София, беше квартирован там, и сега като чета, че е станало хубаво, се радвам. Ние за съжаление никога няма да можем да си позволим да отседнем там. Но пък не ми харесва, че са завзели плажа- по-рано беше свободен плаж със собствени чадъри Sad

# 18
  • Мнения: 1 609
някой ще почива ли там лято 2016-та ? Имате ли инфо за ранни записвания ? Комплекса на к-г Градина ли е ?

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
някой ще почива ли там лято 2016-та ? Имате ли инфо за ранни записвания ? Комплекса на к-г Градина ли е ?
В края на плажа на Градина е, по-близо до Черноморец.
За ранни записвания принципно правят ако е за период по-дълъг от 2 седмици. Поне последните години е така. Чакат руснаците, з голяма част от тях наемат за месец, два или цяло лято. Не пречи да се обадиш и да попиташ де.

# 20
  • Мнения: 1 609
а до центъра на Черноморец за колко време се стига пеша или не е удобно ?

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
а до центъра на Черноморец за колко време се стига пеша или не е удобно ?
Не е много удобно, аз лично пеша не съм ходила, но вероятно нормален ход, без малки деца, 20-30 минути.

# 22
  • Мнения: 1 609
а до центъра на Черноморец за колко време се стига пеша или не е удобно ?
Не е много удобно, аз лично пеша не съм ходила, но вероятно нормален ход, без малки деца, 20-30 минути.
не е много малко,а в една друга тема четох,че няма транспорт...Питам,защото ми се ще вечер да разнообразим,а с колата няма да е удобно ,ако пием алкохол...

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
а до центъра на Черноморец за колко време се стига пеша или не е удобно ?
Не е много удобно, аз лично пеша не съм ходила, но вероятно нормален ход, без малки деца, 20-30 минути.
не е много малко,а в една друга тема четох,че няма транспорт...Питам,защото ми се ще вечер да разнообразим,а с колата няма да е удобно ,ако пием алкохол...
Такси, има и бусчета, к побират и две семейства.

# 24
  • Мнения: 2 173
Здравейте, някой да има телефон на този комплекс. Направихме резервация през букинг вчера и трябваше да ни се обадят, аз звънях на стационарен телефон +359049500, но никой не вдига. Не мога да повярвам, че толкова голям комплекс няма дежурен на рецепция. Разбира от тук мненията, че има две части на комплекса, може ли да се избира в коя да те настанят, иска ми се да сме в тази, която е по-близо до плажа, че сме с бебе и да не го влачим по жегите...

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Flowers HibiscusЗдравейте,

резервирахме апартамент в средата на август и ще сме признателни за отзиви от тази година Flowers Hibiscus

Последна редакция: вт, 12 юни 2018, 15:37 от alegra

# 26
  • Мнения: 2 173
За тази не мога да дам отзив, но за миналата, да.

Чисто, подредено, любезни хора, широки помещения, ние взехме тристаен апартамент. Имахме всичко необходимо. Ядохме в две заведения на уличката покрай комплекса, но не са кой знае какво. Има какво да се желае от плажа, но това не е проблем на комплекса.

# 27
  • Мнения: 2 840
А какво му е на плажа? Ние бяхме преди доста време ( години ) и го заглеждах пак сега?

Общи условия

Активация на акаунт