Здравейте!От няколко месеца получих на лявото рамо към плешката сърбеж,описано като мравучкане.От около месец-два започна и да ме наболява,като болката е пареща.Ходих при личния лекар,но не ми даде направление,каза че това било начална фаза на плексит и ми изписа лекарства и крем за мазане.От едното лекарство не ми беше добре и го спрях,останалите пих около седмица и ги спрях.Продължих с мазането и от няколко дни постоянно усещам гореща пареща болка,все едно съм изгоряла след плаж или като изгорено от котлон,направо все едно ми "тлее" местото.Иначе вече самото място не ме боли,просто кожата ми гори,едвам стоя.Забелязах,че дори леко се обели,точно като след слънце,но не се забелязва,нито стои червено,нито дори личи обеленото,но си боли.Незнам дали изобщо това е плексит,незнам дали това е от самия крем,с който се мазах(Алгезал).....някой имал ли е подобен проблем и към кого да се  обърна?Вече с тия ограничени направления,не ни изпращат никъде,ами ни поставят диагнози ей така ми се струва.Благодаря ви за отговорите!