За имплантите при мъжете.

  • 2 703
  • 50
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Чета и не вярвам на очите си ...
Цитат
Импланти за мъже за оформяне на гърди?!
http://www.puls.bg/health/aesthetic/news_12834.html
Питам се, как така я докарахме до там, че и мъжете да слагат силикон и отговора не ми хареса, но темата е за друго.
Вие бихте ли одобрили подобна интервенция на вашият човек? Гърди, бицепси, трицепси ... плочки може би ...
И бихте ли си променили мнението за него ако разберете, че плочките по които сте припадали не са изковани с пот във фитнеса, а под вещото ръководство на д-р Енчев? И какви промени бихте се съгласили той да направи с операция или друго такова подобно ...

Последна редакция: пн, 13 май 2013, 19:53 от Labrador

# 1
  • Мнения: 2 448
Не бих одобрила мъжки импланти за гърди, бицепси и други мускули и то не защото е просто изкуствено, а защото мускулите като привлекателност при мъжете носят послание за сила, а не просто за красиво тяло. Имайки определен вид, ти виждаш възможните предполагаеми качества на мъжа, а не просто кукла, която ще те възбужда с красивото си тяло.
А какво бих се съгласила да промени с операция моя човек - ами например да си оперира очите ( макар че за мен мъжете с очила са много секси ), защото е по хубаво да виждаш нормално, вместо да ти се налага да се съобразяваш с лещи или очила.

п.п. В първия момент като прочетох заглавието си помислих " Лабрадор го е напекло слънцето явно, щом пуща петъчна в понеделник "  Laughing, а то темата била сериозна.  

# 2
  • Мнения: 12 662
А екстеншъните за коса?

# 3
  • Мнения: 86
Одобрявам всякакви намеси, стига да са естетично направени и нуждата на пациента да е реална.

# 4
  • Мнения: 2 457
И аз мисля като Паси.
И с обратен знак смятам за нечестно жените, които си слагат импланти и правят всевъзможни интервенции да заблуждават мъжете, че имат качества, които нямат. Sunglasses

# 5
  • Мнения: 12 662
И аз мисля като Паси.
И с обратен знак смятам за нечестно жените, които си слагат импланти и правят всевъзможни интервенции да заблуждават мъжете, че имат качества, които нямат. Sunglasses

Хм, а като ти увиснат качествата ?

# 6
  • Мнения: 46 489
За хората, за които ми пука съм против. За мен това е подигравка със здравето. Всякаква медицинска манипулация, която не се налага я изключвам като възможна.
Против съм и за жените, освен за протези при рак на гърдата или някаква злополука.

Но пък всеки има право на избор. Ако искат и женски да си турят.

# 7
  • Мнения: 1 127
Против съм. Привърженик на натуралността съм.

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
И искате да кажете, че че върнете един изваян като от сънищата
ви мъж ако си е наредил плочките от Баумакса?Сириъс? Лъжете
май ...

# 9
  • Мнения: 46 489
И искате да кажете, че че върнете един изваян като от сънищата
ви мъж ако си е наредил плочките от Баумакса?Сириъс? Лъжете
май ...

Че то такъв да ме е страх да го пипна, ще каже фъссссссс и ще спадне.

# 10
  • Мнения: 3 447
Хубаво мъжко тяло се прави със спорт и труд. Не във фитнеса. Още по-малко пък при д-р Енчев.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Говорим хипотетично дами.
За щастие, науката за сега е безсилна да щампова мускули.

# 12
  • Мнения: 2 124
Ами аз и натурални да са, не харесвам прекалено мускулести тела.
Стегнато да, но не напомпено, прекалено  изразен трапец или пък супер напращели прасци не харесвам.

# 13
  • Мнения: 2 457
И искате да кажете, че че върнете един изваян като от сънищата
ви мъж
Мъжете от сънищата ми са изваяни от природата, не напомпани с флуиди и въздушни бицепси. Wink
За мене изкуствено постигната красота  не е красота .  Sunglasses

# 14
  • Мнения: 3 116
Одобрявам.

Не за моя мъж, а за останалите разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт