Страница във Facebook

  • 23 783
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Днес БЕНИ трябваше да навърши 32г. и да празнуваме, но за съжаление тъгата е на дневен ред.Макар че минаха вече повече от два месеца, мъката е все така голяма.
Днес рожденичката щеше да е отново лъчезарна и с вечната усмивка,доброта към всички и ......................................................................................

Почивай в мир

# 16
  • Мнения: 3 166
 Flowers Rose Flowers Rose Честит Рожден Ден, Бени!

# 17
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Честит рожден ден...

# 18
  • Мнения: 141
Много съжалявам за загубата на сестричката Ви!
Нека почива в мир! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Пътят на мъката е много труден и неравен и всеки го минава кой както може Hug
Чувстваме се толкова сами, когато тъжим за любим човек!
Каквото и да решите да направите в нейна памет все е добре. Бъдете сигурен, че тях ги има, просто пътя им на земята е завършил, но те са почти винаги около нас!
За всички родители и роднини на деца и млади хора бих искала да кажа, че има страница във facebook - Miss Fondation, където също биха могли да намерят мъничко утеха.

# 19
  • Мнения: 15
Здравейте,
в понеделник се навършват 3 месеца без БЕНИ, моля ви да подскажете какво е задължително да се спази като традиция.

Благодаря ви предварително

# 20
  • Мнения: 15
Изминаха три месеца без БЕНИ.Времето лети, а липсата се усеща все по-силно от всички.Няма връщане назад и затова ще напиша нейни думи:
САМО НАПРЕД И НАГОРЕ/това нагоре в момента е много горчиво/

Ето Бени в компанията както винаги на дечица:

# 21
  • Русе
  • Мнения: 35
Искам да почета паметта на това прекрасно и младо момиче....Голяма красавица както виждам и с две прекрасни дечица...Животът е тежък, загубих съпруга си на 26.08.2013г. и съм много нещастна, всичко ми е на сън...Той сам реши да си тръгне, но въпреки това много ни обичаше със Софи (почти на 1годинка...).Почвам да си мисля, че на този свят няма място за най-добрите...

# 22
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
 Euphorica, аз изгубих моят съпруг на 18.08...няма такава мъка...

А Бени... да аз вече съм писала... Те са на едно по-добро място...

# 23
  • Мнения: 15
О дано да са на по-добро място И да ще се видим отново с тях

# 24
  • Мнения: 15
Изминаха повече от 6 месеца , а тъгата не намалява. Казват, че времето лекува- но май засега още  не се случва при мен и близките. Беше много добър човек и се оказа, че няма снимки на които да е самичка.Просто всички са с дечица Sad

Общи условия

Активация на акаунт