Два въпроса относно медицинските лица

  • 612
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Здравейте,
Имам молба към пишещите тук от София. Моля, някой да ми каже гинеколоЖКА в София, която е съвестна в работата си, т.е. не претупва нещата, колкото да ти вземе само парите - отиваш, взима посявка и си гледа работата съвестно, а не да те кара да ходиш няколко пъти при нея само и само, за да платиш няколко посещения. Не съм от София и имах много добра гинеколожка в моя град, но разбираемо, не мога да отида при нея на този етап, а единствено тя си е вършила работата, както трябва и ми е помагала, къде със съвети, къде с лечение, къде с изслушване, споделяне и всичко. Тези медицински лица като нея са на изчезване, за съжаление. Звъннах й телефон по случай едно мое притеснение. Сега трябва да намеря гинеколог (искам от женски пол да бъде, понеже съм ходила при мъж и не е приятно, когато ти каже "миличката ми" - сещате се). Питах моята гинеколожка за някое име тук, но не знае. Трябва ми преглед и да ми вземат посявка за изследване.
Другия ми въпрос е свързан с гърдите. Къде трябва да отида за преглед на гърдите? По принцип знам, че в основата на гърдите на допир се усеща като диск и зърнеста основа (като гранулки). На лявата гърда напипвам малко по-голямо зърнесто образувание, отколкото на дясната. Не знам на пипане, ако имаш бучка, какво трябва да е. Струва ми се, че не е това и че всичко си е в реда на нещата, но приятеля ми иска все пак да отида на профилактичен, понеже му дадох да опипа там, където го усещам и да сравни с другата гърда.

# 1
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Здравей,
погледни в тази тема:
БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София
Надявам се там да намериш необходимата ти информация.
Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт