Демонстрации на козметична линия Де Шели (De Sheli)

  • 381 206
  • 2 962
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ай, как обичам някой да прави сметка на моите пари  Mr. Green

Кафе, в информацията от новините на канал Россия 1 имаше анализи, че или в крема, или в чая е имало метамфетамини. Нямам представа дали този род вещества могат да се усвоят чрез кожата Peace Обаче ако сте консумирали някакви напитки там, напълно е възможно да са ви дрогирали.

# 166
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Предлагаха ми 2 пъти чайове и кафета, отказах им. Закъснението по 20-30 мин на всеки записан час ми се струва практика. Една доста изнервена от чакането жена, попита все пак колко време ще трябва да чака, на което рецепционистката доста нагло и безстрастно й отговори "Не се знае." ooooh! После й направиха чайче ли, кафенце ли....и не я чух повече да се оплаква Laughing.

# 167
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Явно е практика.
Ама това си плаче за полиция и проверки.

# 168
  • Мнения: 5 647
Тия са за прокурор. Искрено се надявам темата да се задържи и да не я заключат, за да може повече хора да прочетат и да не се подлъгват.

# 169
  • Мнения: 5 606
Като гледам колко хора им се канят, започвам да си мисля, че при обажданията за демонстрации един от въпросите ще е "Четете ли бг-мамма?". Laughing

# 170
  • Мнения: 0
Бях на презентация на продуктите, което не значи че съм повярвала в "чудото".Днес се постарах да намеря информация в интернет и съм потресена,защото намерих информация само на руски , която никак не е позитивна.Замислих се за въпросите,които ми задаваха и това че на рецепцията поискаха личната ми карта и това, че не отговарят конкретно на въпросите които задавах и някак прочетеното в руските сайтове ме стресна.Първо те трябва да предоставят на клиентите си разрешително за събиране на лични данни както и сертификат за продуктите и разрешително от МЗ за одобрение на продуктите, но те не го правят а

# 171
  • Мнения: 1 520
Тези хора който ние каним не са злобни като Вас,гарантирам го на 100% защото всеки ден на мен лично ми идват по 4 дами които са доста приятелски настроени.Радвам се,че малко от Вас или изобщо който пишете злобните коментари не идвате.Ако искате дайте си номерата и аз лично ще ги предам в Call Center-a ни и Вие само ще видите ефекта на който говорим...

На мен пък ми се струва, че май изобщо няма желаещи да ви посещават, щом стигнахте чак до форумите...
Гола вода сте... Само не въвличайте наивни и нищо неподозиращи хора, иначе от опит съм се убедила какви секти сте и вие, и други такива като вас, и как се опитвате да продавате пълни боклуци (които на всичко отгоре са и с неустановен произход) на безбожни цени... ooooh!

# 172
  • Мнения: 2 127
Пенсионерите имат спестявания, а клиентите на такива компании, обикновено прибягват до кредити.
Стига бе , ти сериозно ли ?????????? ooooh! Shocked #Crazy
Абсолютно сериозно. За поне 2 МЛМ компании се сещам, които ти предлагат кредит, ако не можеш веднага в кеш да платиш. Не твърдя, че всички са така, понеже не на всички им познавам работата.
Как така ще искат лична карта на рецепцията? Регистрирани са като оператори на лични данни или...? Че да имат правото да я поискат ooooh!

# 173
  • София
  • Мнения: 1 340
Разни пенсионери дават по 10 бона на мошеници, средностатистически съфорумки трошат по 2 бона за пишман козметика....

Как и с какво си изкарвате парите, хора?  Crazy

Бих искала и аз да разбера Simple Smile

Значи, твърди се, че отивайки на тази презентация, накрая оставяш 10 телефонни номера на твои приятелки... Така разбрах от предишен пост. Та, да ви кажа с нетърпение чакам, някоя моя "приятелка" да си е позволила да ми остави телефонния номер на тия шелита

# 174
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 641
Надявам се някой модератор да погледне всички тия новорегистрирани потребителки с по 1 пост (с различна история и еднакви грешки), обясняващи за чудодейния крем. Макар че едва ли след като имат call center, нямат динамични IP адреси.
Да не говорим за хилядата груби закононарушения и за потенциалната опасност за здравето на купилите си вълшебния крем. Сещам се за поне десетина институции, които могат да им направят инспекция. И за няколко предавания.
Включвам се в клуба на чакащите покана.
Ще си взема от тоя чай даже за вкъщи, пък може и малко за ХЕИ, да видим какви точно амфетамини има вътре.
Но подозирам, че ако се подаде сигнал, така бързо ще се изнесат от сградата, както са се нанесли. Едва ли ги притесняват разни проблеми с лицензи, просто ще се тупнат някъде другаде.

# 175
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Според мен, само очевидно доволни оставят телефонни номера. От останалите май не ги искат.


Но подозирам, че ако се подаде сигнал, така бързо ще се изнесат от сградата, както са се нанесли. Едва ли ги притесняват разни проблеми с лицензи, просто ще се тупнат някъде другаде.
Вече има подадени сигнали. Но си права, ще се изнесат бързо без проблеми. Те дори нямат никакви обозначителни табели на сградата, в която са се поместили. Личи си, че е скалъпено набързо.
Надявам се, покрай тази тема да се пресекат навреме нещата и да не се разраснат с поразиите си, както е станало в Русия. Защото на български няма абсолютно нищо публикувано до момента.

# 176
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 641
Защото на български няма абсолютно нищо публикувано до момента.

Третият резултат в гугъл, като напишеш Де Шели, е към тази тема.
Съветвам авторката да постави в заглавието и името на латиница.
За да може всяка дама, която реши да потърси това онлайн, да види за какво става въпрос.

# 177
  • София
  • Мнения: 1 340
Надявам се някой модератор да погледне всички тия новорегистрирани потребителки с по 1 пост (с различна история и еднакви грешки), обясняващи за чудодейния крем. Макар че едва ли след като имат call center, нямат динамични IP адреси.
Да не говорим за хилядата груби закононарушения и за потенциалната опасност за здравето на купилите си вълшебния крем. Сещам се за поне десетина институции, които могат да им направят инспекция. И за няколко предавания.
Включвам се в клуба на чакащите покана.
Ще си взема от тоя чай даже за вкъщи, пък може и малко за ХЕИ, да видим какви точно амфетамини има вътре.
Но подозирам, че ако се подаде сигнал, така бързо ще се изнесат от сградата, както са се нанесли. Едва ли ги притесняват разни проблеми с лицензи, просто ще се тупнат някъде другаде.

И веднага се регистрира някой с ник "дешел", за да ги оплюе  Mr. Green

# 178
  • Мнения: 0
Здравейте на всички, днес попаднах при тези хора и аз доверила се на препоръката на една приятелка, процедури, виж разликата и колко пари на месец можеш да отделяш за да бъдеш красива. Много съжалявам, че не прочетох информацията за тях по-рано. Успяха да ме прилъжат и аз като добър и съвестен гражданин даже и на кредит ги взех. Сега ми се иска да се откажа и да ги върна, защото парите са ужасно много, а те така ме изпързаляха и объркаха с куп документи и обещания. Ако някой има идея моля за подкрепа. Утре съм при тях в 18.00 ч.

# 179
  • Мнения: 563
moca80, ти сериозно ли?................

Общи условия

Активация на акаунт