Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 17 ~

  • 48 161
  • 784
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 0
Добър ден, отдавна не съм писал, но чета редовно постовете ви. Та понеже Роси не е преразказала 290 еп. Исках да ви попитам какво се случи с Ръза, че тоя Сердар му махна нещата от офиса. Че аз уж го гледах, но не ми стана ясно. А и дано не е истина това, че Гъмзе ще напусне сериала. Без нея няма да е същия, но ще разберем следващия сезон.
Добър вечер ! Честно казано не мога да дам точен отговор на въпроса Ви (Роси ако е разбрала повече от мен, няма да е зле да помогне  Wink ) Предполагам, че Сердар заема мястото на Ръза или нещо подобно. Но каквото и да е, по изражението на екипа мога да предположа, че изобщо не е хубаво... А и Ръза доста се изненада, но запази отново спокойствие. Относно Гамзе - и ние много се надяваме да не напусне, но вече е късно. Навсякъде пише, че комисар Зейнеп умира. Явно Гамзе го е решила, и няма намерение да остане във филма... За огромно съжаление екипа намалява все повече и повече. Предполагам, че в осми сезон Мурат няма да успее да преглътне смъртта на жена си и ще заминат някъде с малкия. И така още един член на екипа ще си тръгне.  Sad Sad Sad

Нали Мурат и Зейнеб са се запознали в Опасни улици и заради това са се оженили. Но после са се развели и аз мисля, че не са в добри отношения и за това решава да не се снима повече в сериала. Поне аз така предполагам.

Ако искате да пишете, пишете в сегшната тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=732027.new#new

И не, не са се запознали от Опасни улици и преди са играли в друг сериал, в добри отношения са си, 2 години нищо ѝ нямаше, просто приятелят й Мерт, я накра, защото имала близки сцени с "бившия си съпруг." И сега снима в новия серал на канал д - Фатих.

# 781
  • Мнения: 3
Не  е възможно Елиф да има сестра близначка която е на нейно място и дали е вероятно тя да е жива

# 782
  • Мнения: 11 766
Не  е възможно Елиф да има сестра близначка която е на нейно място и дали е вероятно тя да е жива

Това за сестрата близначка на Елиф го измислих аз като сценарии! Би било страхотно да стане и да се върнат Синан и Елиф, но едва ли ...  Wink

Има нова тема за сериала. Ето линка - пишем там ...
Hug Hug Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=840481.0;topicrefid=20

# 783
  • Мнения: 3
v edna statiq pi6e6e 4e v 9 sezon se zavra6tat leilq i sinan kolko e vqrno ne znam

# 784
  • Мнения: 2 177
v edna statiq pi6e6e 4e v 9 sezon se zavra6tat leilq i sinan kolko e vqrno ne znam
Здравей. За съжаление не е вярна статията.

Общи условия

Активация на акаунт