Balea, Alverde, Catrice, Essence - 10 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 96 385
  • 753
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 7
Благодаря за новата тема и мерси за препоръките за китайските бюти-блендъри  Hug

ДМ качиха новия си каталог:
http://www.dm-drogeriemarkt.bg/linkableblob/bg_homepage/147374/d … f?v=1369894591000
 Peace

# 2
  • Мнения: 20 136
Мерси за новата тема. И вместо запис, пак да питам за цената на яйцето в ДМ, че тъкмо ще поръчвам от китайците, та да знам дали да го поръчам и него?

# 3
  • Мнения: 432
мисля, че цената беше 7лв

# 4
  • Мнения: 20 136
Мерси.
Значи по-добре от китайците.

# 5
  • Мнения: 7
Само да кажа, за поръчващите от китайските сайтове, че има един голям китайски магазин на пиротска, в който съм виждала почти всичко, което има и онлайн. Не съм гледала конкретно за яйцето, но просто казвам, ако на някого му е удобно - може да си спести чакането на доставката  Peace

# 6
  • Мнения: 20 136
Мерси inagsv, но така и така ще поръчвам други неща, та ще мушна и гъбата в поръчката. От китайския магазин взимам най-вече соеви кълнове и хич не съм заглеждала козметиката.  Simple Smile

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Само да кажа, за поръчващите от китайските сайтове, че има един голям китайски магазин на пиротска, в който съм виждала почти всичко, което има и онлайн. Не съм гледала конкретно за яйцето, но просто казвам, ако на някого му е удобно - може да си спести чакането на доставката  Peace
A някой да знае за подобен магазин в Пловдив? Че не ми се занимава с поръчки от Китай, а 6-7 лв. за едно яйце, което ще се хвърли след 5-6 употреби (понеже доста момичета споделят, че не се изпира напълно или дори се прокъсвало след няколко ползвания) не си заслужава... И друго да попитам - има ли някоя от вас, която нанася ФДТ с четка и е ползвала и яйцето - да сподели какви са разликите и с кое се получава по-естествен завършек на грима? Мерси предварително!   bouquet Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 780
Мерси за темата   bouquet.

Кралице, моето го ползвам вече 2 две седмици ежедневно, леко има зацапано, но нито се е прокъсало нито се е захабило. Пера го след всяко ползване и си е екстра. Едва ли е само за 5-6 ползвания. Според мен може да се ползва доста, ако се грижиш за него  Peace.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Мерси за темата   bouquet.

Кралице, моето го ползвам вече 2 две седмици ежедневно, леко има зацапано, но нито се е прокъсало нито се е захабило. Пера го след всяко ползване и си е екстра. Едва ли е само за 5-6 ползвания. Според мен може да се ползва доста, ако се грижиш за него  Peace.
Много добре звучи - ако е така, то тогава цената му е поносима, но по-назад в темата момичета споделяха за отрицателните страни и по техните коментари си правех изводите. А твоето на Прити Тайм или на Ебелин е?

# 10
  • Мнения: 35 949
Само да кажа, за поръчващите от китайските сайтове, че има един голям китайски магазин на пиротска, в който съм виждала почти всичко, което има и онлайн. Не съм гледала конкретно за яйцето, но просто казвам, ако на някого му е удобно - може да си спести чакането на доставката  Peace

имаш ли възможност да дадеш ориентир за магазина или по-добре номера на улицата, на който е?

# 11
  • Мнения: 20 136
bubanka, ето го:

http://www.kitaiskistoki-lius.com/

Последна редакция: чт, 30 май 2013, 12:49 от Lemy

# 12
  • Мнения: 7

имаш ли възможност да дадеш ориентир за магазина или по-добре номера на улицата, на който е?
Почти съм сигурна, че е на пресечката на Пиротска със Самуил, ако вървиш от Ботев към Мария Луиза се пада от ляво и се вижда, магазинът е огромен. Аз си взимам чайове и водорасли, но съм виждала, че имат цяла козметична секция. Просто ми е далече и не съм ходила отдавна, но си струва да се провери  Peace

# 13
  • Мнения: 35 949
благодаря Ви!  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 22 682
Само за информация за тези, които ще поръчват яйцето от e-bay - ниската цена е за Хонг Конг. Simple Smile За Европа са алко по-високи цените, около 3$.

Общи условия

Активация на акаунт