СЕПТЕМВРИйчето още "мама" не казва, но за 1-ви юни от нея подарък не отказва!

  • 29 343
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 7 292

[/quote]
...  съм намерила бацили някъде да се продават и съм си купила да се нагълтам с тях... 
[/quote]

Всичко ще си кажеш ти  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 46
  • Мнения: 478
Стаси, оздравявай и остави бацилите в Свищов,успех на изпитите,ти можеш!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 773
Ева и тя на гърда заспива само и в количката на вън. Още се кърмим, събужда се посред нощ естествено по няколко пъти. До кога така не се знае Crazy За смукането на пръста не ми се говори Tired
Агира се уредила с мъж, ама моя кога ще си дойде не се знае. Ще го посрещне едно кукуригу на летището на края  Mr. Green Сега нали и голямата остава в къщи, с две деца ще откача съвсем.
Стаси , бързо оздравяване Hug

# 48
  • Мнения: 7
 Hug Не съм писала от сто години  Blush

Първо на всички болни и бебенца и родители бързо оздравяване!!!

Стаси_ бързо оздравяне, по- малко нерви и успешни изпити!!! И аз съм се заела с повишаване на интелекта, имам две дати за изпит, ноември тази година или май догодина и май все повече клоня към втората  Mr. Green

Емма  от вчера пълзи, точно на именния си ден, пропълзя. От скиторене забравих да почерпя виртуално, а пък и честно казано не зная точно как Simple Smile Зъби няма ни един, всичко й е интересно, ако й измъкна нещо из ръцете, почва да се сърди и да прави физиономията за плач. Обаче за секунди се залисва с нещо друго, че то светът е голям и изненади дебнат отвсякъде (Перефразирам една моя любима книга). През деня спи вече по- малко около 2 часа и няма точни часове, а доскоро бяха 3 часа, с точни определени часове за сън. През нощта си спи с може би 2 будения за около 5 минути.

Та да честитя на патерици именния ден на Емма на мама Ева 82   bouquet Прочетох, че е болна, да се оправя бързо  Hug

Със захранването аз действам бавно, сега сме на глутен, месо съм вкарала, но сирене, мляко, жълтък- не. Искам да попитам пловдивските майки за кои частни кухни сте чували? Аз знам за Първа лъжичка, Ник експрес, Вип мама, а аз подозирам, че последните две са една и съща кухня. Събирам информация, не съм решила дали ще я записвам.

Приключвам вече с фермана и само  sun стига с тоя дъжд!!!

# 49
  • Мнения: 2 802
Искам да попитам пловдивските майки за кои частни кухни сте чували? Аз знам за Първа лъжичка, Ник експрес, Вип мама, а аз подозирам, че последните две са една и съща кухня. Събирам информация, не съм решила дали ще я записвам.

Пълно коремче е тази, от която си поръчва нашата групичка .. без мен разбира се  Mr. Green
2,20лв. порцион с три яденета на ден, 3 лв, ако искаш да ти го доставят до вкъщи  Heart Eyes
Имат си меню зе всеки ден и можеш също за деня да вземеш само две порции например  Heart Eyes

Барбера ... кураж и много сили мила  Hug Дано все пак каката ти помага малко от малко  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 41
Добре , че заваля дъжд, че да седна малко на компютъра и да се запиша в новата тема.  Laughing Фейт, страхотна е както винаги  bouquet Фейт , тръпки ме побиха с разказа ти. На мен ми се случи преди години подобна ситуация, само че с брат ми. Ужасяващо е. На никого не го пожелавам това.

За детето - расте ми детето пу-пу-пу да ми е жив и здрав. Последно вкарах глутен и сега се чудя кое да е следващото.  Thinking Нямаме още нито един зъб и се кърмим все още по 2-3 пъти на ден. Иска ми се вече да го отбивам, но май ще изчакам лятото да мине. Но кое лято не уточнявам  Laughing Laughing Laughing Laughing

Вие сменихте ли кошницата за кола със столче? Мисля да му купя 9-36, но не съм се спряла на модел и марка.


Аu revoir дъжда спря  Grinning

# 51
  • Мнения: 175
Емма продължава да вдига висока температура – 39 и  почна от вчера и разстройство, Днес пак е водихме на педиатър и мина на  антибиотик, вирус е.... от този гадния  Cry Вчера беше много зле толкова отпаднала и безпомощна  не е била никога  Cry само спеше и като се събуди половин час по късно пак е унасяше на сън... Sad Реве,,ставам после като мога пак...съжалявам нямам никакво време   Sad

# 52
  • Варна
  • Мнения: 773
Мozy още съм с кошницата. Тя е до 13 кг, а дребното е 9. Ще изчакам малко тъкмо да си избера марка. Ще гледам да е хубав и удобен, че пътуваме доста.

# 53
  • Мнения: 175
Едва   е дадох на баба й..никой не е иска ревяща и мрънкаща и болна и неядяща  Cry тук вместо да си почина съм още по изморена  Cry Забравих и да кажа, че  Емма ходи на ръчички дори се пуска нищо че залита и не   е много стабилна.., става сама, сяда сама, пълзи все по добре абе всичко си прави . Кърмата ми намаля и се цедя само три пъти на ден вече, но сега като е болна друго не признава.... а кърмата  ми е  малко  и недостатъчна и е ад.. Ставам че ме викат  #Cussing out

# 54
  • Мнения: 32
Здравейте и от нас мамчета Simple Smile
Не сме ви забравили,няма как  Grinning Heart Eyes
Ще пиша малко сега , че дребния е до мен и ме дърпа, приготвям му обяда .
В София вали гадно,духа и гърми.Много мразя да гърми, да си призная страх ме е  Sad, но моят малък мъж е до мен и ме пази и хич и не обръща внимание на гръмотевиците Simple Smile
Фейт преживели сте нещо адски неприятно.Пожелавам ви само да сте живи и здрави и никога да не ви сполетяват такива моменти.Докато четях поста ти настръхнах все едно съм била там  Sad.Но вече е минало, пазете се и се гледайте с половинката и бързо възстановяване , че малкият ви сладур е готов за подвизи Simple Smile
После ще ви пиша пак , засега хубав ден ви желаем с Александър  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 40
Стаси,  я да им теглиш по една и на двамата мрънкачи! А на теб препоръчвам по едно "майната му" сутрин на гладно. На мен навремето ЛЛ това ми изписа като имах сърцебиене и истерично кръвно. Аз отивам да ми каже какво ми има, а тя: "Кръвно ли?! Тебе кукуто те гони! Я да се стягаш и да теглиш по-честичко по една майна на всичко!"  Laughing
Барбера, уредих се аз!  Wink Ма, само за 2 месеца тоя път, че татко иска да си е тук за Коледа и пак ще хваща дългата скоро. Пък и сега драсва сутрин в другия апартамент и чак вечер се прибира, но не е като да го няма. Понякога в тия 4 месеца като нямаше и като ме хванат лудите, съм се сещала за тебе - дето си хем сама, хем с два броя гадинки.... и честно казано, спирах да се вайкам, че ме досрамяваше!  Blush
Ева, така те разбирам!!!  Cry Мойто като го беше пипнал някакъв вирус преди месеци, такава покъртителна гледка беше. Остави мене, че бях като парцал и носът ми беше чешма, тя милата с едни червени очета, седи и гледа тъжно и от нослето й две вадички се стичат... като цигане беше, а на мен ми се реве само като я погледна. Добре, че за 2 дни с физиологичен разтвор й мина. Не ми се мисли как си ти с тази висока Т и антибиотици... Кураж, милата, ще й мине!
За заспиването - успокоихте ме, че не съм само аз наказаната! И ние се кърмим, при това доста обилно, затова и Лора само на гърда заспива вкъщи. Няколко пъти съм успявала да я приспя само с биба и то като е изсмукала света вече! А сама в креватчето - 1-2 пъти, след истеричен рев.  ooooh! Преди внимавах да не я отбия, сега се чудя как ли ще се отърва от нея някой ден?!  hahaha

# 56
  • Мнения: 478
И аз да се запиша докато не сте изписали темата Simple Smile
При нас нищо ново не се случва, чакаме си таткото да дойде днес и вече нямам търпение.

Днес ще си смъкнем нивото на кошарата че малкия се изправя и в някой момент ще цопне през перилата. Ама толкова е дълбока рая кошара нямам идея как ще го поставям вътре като е заспал.

# 57
  • Мнения: 40
Днес ще си смъкнем нивото на кошарата че малкия се изправя и в някой момент ще цопне през перилата. Ама толкова е дълбока рая кошара нямам идея как ще го поставям вътре като е заспал.

Аз я свърших тая преди 2 седмици, че дребното започна да се търкаля като кебапче и се надигаше да зяпа. И мен ме мъчеше същата мисъл. Първо пробвах само с дюшека, но ми дойде много ниско. Детето сякаш потъваше в някаква яма. Затова събрах де що одеяло намерих, нагънах ги отдолу и се вдигна с още 20тина см. Сега ми е по-добре.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 773
Agira пак си се усетила на време да не мрънкаш  Wink
Мъжът ми ще го свалят май скоро. Твоя как така се качва , когато иска? Ние не знам дали ще сме заедно за Коледа, че и първия учебен ден...

# 59
  • Мнения: 2 802
...... няма нищо по-хубаво от лошото време както се казваше в една приказка  Mr. Green
Така има време за писане, а и за четене  Mr. Green

denemm Ами хайде честито ви пропълзяване, скоро идва и изправянето, готви се  Mr. Green
Виждаш ние как сме вече навънка, основно на ръце или мъчейки се да ходи   Crazy


Вие сменихте ли кошницата за кола със столче? Мисля да му купя 9-36, но не съм се спряла на модел и марка.

Ооооо, още преди повече от месец  Crazy то нали моето си е шило и в торба не стои, та се принудих. Така определено му е по-добре, въпреки, че от време на време пак си примрънква, но се ядва. Сложили сме го по по средата на задната седалка, а мама вече се вози отпред с тати  Mr. Green - забелязвам, че така мрънка по-малко   Mr. Green

Нашето е такова, хубаво, малко и компактно  Heart Eyes

http://bebelandia.bg/productv/42418/moni-detsko-stolche-za-kola- … abysafe-2013.html

Преди това бях с на Бертони, но малкия много хлътваше на зад и го продадох  Mr. Green



Рошлиииииииииииииии ....айде бе момиче, забрави ни тука  Naughty Mr. Green Кога си идваш?
За кошарата ще ти е гадно в началото, но то като си расте детето и после не  прави впечатление. И на мен ми се струваше, че го слагам в някаква огромна дупка Laughing ама сега се вижда пак плитко - жалко, че няма на къде повече да го смъкна  Whistling


eva_82Ох мале, милата Ема  Tired Явно е вирусно  наистина, защото  днес при педи още едно момиче се оплака със същите симптоми. Дано овладеете положението с Т. какво и давате за нея, как е сега малката?


Преди внимавах да не я отбия, сега се чудя как ли ще се отърва от нея някой ден?!  hahaha

 Joy до когато можете кърмете ... щом дечицата ви имат нужда от вас  Hug

Тук също вали и гърми  Crossing Arms даже  и град валя до преди  ooooh!

Иначе минахме на ДК ... Пламен е качил отново много според мен + 500 / вече 7,700 /и + 2 см /вече 70/. Та той като беше новороден неми е качвал по толкова  Joy Не трябва ли след като е почти основно на мляко да качва по-малко  Thinking  Странно наистина ... иначе одеве в магазина гледах, че Гербер имат сухо мляко - 350 гр. за 9,20 лв., а на ХИП 300 гр. са 12 лв  ooooh! та се замислям дали да не го пробвам и да сменям млякото, чеееее  Money От понеделник официално е на кухня, чак не мога да повярвам  Mr. Green много ще ми е странно да се редя редом с майки на ядящи деца и аз да си хваля детето как добре си хапва и той  hahaha

Имаше, а и още има едни леки пъпчици на лицето /като бебешкото акне - едни такива грапави/ и педи каза, че са от слънцето. Трябва явно по-обилно мазане   Whistling ама пусто все забравям, също като витамин Д-то да давам  Mr. Green и все когато се сетя  Blush



Я да питам има ли още цокащи залъгалки бебета  Mr. Green   ... а пръсти  Whistling

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 15:11 от F.a.t.e.

Общи условия

Активация на акаунт