Седмичка 30.01-05.02

  • 4 095
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 242
Данидан, ще ни липсваш Sad.
Но е много хубаво, че си си намерила работа, която ти харесва. Това е много важно! Честито и успех  bouquet Сега се отдай се на работата си и й се наслаждавай, а бебо знае кога да дойде Wink

За снимката май има някаква логика. До сега не се бях замисляла, но най-добре е да се пита лекар.

# 46
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Браво Данидан, много хубава новина!  bouquet Много успехи в новата работа и не ни забравяй!

Последна редакция: вт, 31 яну 2006, 15:24 от Ва

# 47
  • София
  • Мнения: 4 272
Честита нова работа, Данидан!
Успех на новото поприще и не ни забравяй!
Ще видиш, че така бебчо по-лесно ще стане, като си улисана и заета.
Дано следващото ти включване е за бебешка новина!  bouquet

# 48
  • Мнения: 471
Честит рожден ден на рожденичките и от мен! Да са живи и здрави и скоро мами   bouquet
Данидан, честита нова работа Simple Smile Пожелавам ти професионални успехи и готини колеги, за да ти е приятна работата. И междувременно да се сбъдне голямата ви мечта. Какво стана с дипломната работа? Нали не си ме забравила?
Лея, стискам палци за утре - само спокойно, каквото е писано, това ще стане.   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 612
Благодаря на всички за пожеланията!
Лекси честит рожден ден и на теб!   bouquet Желая ти сбъдване на всички мечти!

# 50
  • Мнения: 3 010
Честит Рожден ден на двете Лилита.[/size]

Момичета желая Ви  успех на манипулациите по нашата мечта, преди всичко. И не се предвайте, но бъдете силни да продължавате напред в борбата.  Hug

Аз цял ден толкоз работа имах, а купона без мен по4нал......
Как сте душици?
Данидан поздрави за новата работа, дано да ти допадне и да се залисаш, че след някой друг месец като ти про4етем постинга да те поздравим за  fertilization
Леа аз също съм чела постинги на момичета забремененли след цветна снимка, но незнам....
Мърче, а бе при теб голямо шоу става май а? Дано скоро да си имаш малки мър4ета.
Поздрави на другите момичета.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 272
Върнах се от преглед. Фоликулът ми вчера беше 15 мм, а днес е пораснал на 19 мм. Биха ми Прегнил. Сега остава да се моля утре всичко да мине успешно Praynig Много се вълнувам...

# 52
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Върнах се от преглед. Фоликулът ми вчера беше 15 мм, а днес е пораснал на 19 мм. Биха ми Прегнил. Сега остава да се моля утре всичко да мине успешно Praynig Много се вълнувам...

Ще мине Lea и то успешно, с тебе сме. newsm10  love001

# 53
  • Мнения: 856
Lea, стискам ти палци за утре  Hug
Данидан, желая ти успешен старт в новата работа и много професионални успехи  bouquet

# 54
  • Мнения: 957
Lea, успех от сърце!

# 55
  • София
  • Мнения: 7 242
Леа, надяваме се, че всичко е минало добре и чакаме да споделиш Grinning.

Днес се обадих да си запиша час при Стаменов. За съжаление нямаше за понеделник /тогава ще са ми първите дни от цикъла/. Понеже не искам да губя месеца си записах час при Владимиров.

# 56
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning Върнах се от инсето! Това, което ме притеснява обаче е, че фоликулът не се беше спукал. Прегнилът ми го биха снощи в 18 ч., така че до 18 ч. тази вечер трябва да се пукне. Сега се моля спермчовците да оживеят и да дочакат фоликула да се пукне. Утре съм на контролен преглед, за да видим пукнал ли се е. Честно казано, ако беше пукнат, щях да имам по-големи надежди...но, здраве да е! Ако не стане тоя път, ще има и друг път. Хубавото е, че вече действаме и това ме изпълва с надежда и оптимизъм.
Сега си мисля да опиша всичко подробно в закованата темичка за инсеминацията.
Успешен ден на всички Grinning

# 57
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Леа   Hands Clap Flowers Four Leaf Clover, действайте си и вие Wink
Лекси  newsm10

# 58
  • Мнения: 3 010
Здравейте и от мен.
Леа радвам се, 4е така добре се равиват нещата при теб. Наистина, различно е когато правим нещо, а не 4акаме.
 Тъй като нали Ви бях споделила, че отдавана ме тормози един сърбеж, та реших да отида с направление при случайно избртана лекарка да ми вземе секрет и после при моя доктор да изпише ле4ение.Тя ме прегледа и ми изписа лечение без да вземем секрет. Много се обърках. Значи нали този месец съм на Клостил, а лекарствата, които трябва да взема през устата са Микомакс и после Гиназол- някакво апликатор4е, което си го слагаш и после една седмица те лекува, да ама на мен ми предстои ову .........  Shocked Shocked Оф казвайте какво да правя, да ги взема ли лекарствата. Мислех да се видя с моя доктор, ама се притеснявам, как ще го приеме, нали съм отишла при друг. Ако по4на лечението дали има връзка с бебеправенето и евентуално зачеване?

# 59
  • Мнения: 7 716
Върни се при лекарката и и искай да ти вземе секрет за изследване. Кажи, че се притесняваш да пиеш лекарства без изследване.

Общи условия

Активация на акаунт