Мнения за 32-ро СОУ

  • 151 531
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 947
Така е, и мен това ме радва, но очаквах, защото все пак училището има добро име и не е на териториален принцип само, а все пак са хора с малко повече амбиция  Peace

# 76
  • При любовта
  • Мнения: 40
Пак е имало сигнал за бомба в 32-ро newsm78

# 77
  • Мнения: 819
Пак е имало сигнал за бомба в 32-ро newsm78

Да, така е.За съжаление честичко се случва наполедък.Щерката ще си пропусне заниманията по рисуване днес...

# 78
  • Мнения: 45
Здравейте, и ние сме в 32-ро, ще бъдем в "а" клас. Интересно е, че и на нас психоложката ни каза, че резултатът ни е един от най-добрите:)

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 35
Браво Теди и на вас Simple Smile
Свидетел съм как на един татко пък каза как има нужда от допълнителни занимания и подготовка.Значи има и не чак толкова добри резултати.
Теди,писах ти на личен.Децата ни ще са в един клас:)

# 80
  • София
  • Мнения: 1 318
Какво означава ПИГ? Thinking Thinking

# 81
  • Мнения: 136
ПИГ - Програма за целодневен престой в училище, като всеки преподавател си подготвя тематичен работен план. Не е занималня, а нещо като интернат с допълнителни дейности. Например:
Понеделник-ЛТД-Литературно-творческа дейност
Вторник-СР-Сръчни ръце 
Сряда-ИД-Изобразителна дейност
Четвъртък-МТ-Музика и танци
Петък-ПЛД-Природолюбителска дейност

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=673343.60

# 82
  • Мнения: 7 947
 newsm78 Какво е общото с темата и каква е разликата със  занималнята?

# 83
  • Мнения: 1 531
а защо не е на териториален принцип, вилико? аз разгледах сайта и такива са пак критериите...

# 84
  • Мнения: 7 947
Критерии е да работиш на близо - около училището също, да имаш завършил там родител или брат/сестра. Това не е териториално дотолкова, че доста хора, неживеещи в района - имат възможност да са приети. Училището има доста добро име и успеваемост на учениците си, затова е предпочитано от по-амбициозните родители. В Люлинско училище не вярвам да има такъв наплив на деца от Младост например...

# 85
  • София
  • Мнения: 325
А къде виждате обявени критерии за класирането за занималня?

# 86
  • Мнения: 7 947
За първи клас тя е задължителна, тоест място за всички има.
Оттам насетне - не съм се интересувала, само зная, че е от републиканския бюджет и се определя година за година като цяло.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 086
Здравейте!  Simple Smile

Гледам,че в сайта на училището са качили списъци на групите от ПИГ , ще има смесени групи от по 2 класа.
 http://www.school32.com/news_161_bg.html

27 деца са в нашата група.

# 88
  • Мнения: 7 947
Вероятно има деца, които няма да посещават и затова се е наложило подобно разпределение...аз за 1ви клас гледам.

Мен ме притесни това, че и занималнята ще е в същата учебна стая. Но ако са смесени - съответно може и да е в съседна класна стая. Очаквах просто, както съм виждала по други училища, че следобедните занимания ще са в малко по-различна обстановка...Класните стаи са малки и стоенето там, независимо дали имат свободно време за игра - просто няма как да се случи, то няма място... Sad

# 89
  • София
  • Мнения: 1 086
Ами да..., по тая причина нашата класна каза,че след като подготвят домашните, при хубаво време децата ще са на двора, за да могат да поиграят и раздвижат малко.

Общи условия

Активация на акаунт