седмицата 30.01 - 5.02.06 - нека е щастлива

  • 10 371
  • 266
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 765
Здравейте момичета!

Едва сега успявам да се включа, вече работя, с гипс или без, извлачиха ме от вкъщи! Tired
Леа, надявам се в сряда да мога да ти стискам палци и на двете ръце и на крачетата дори...
Стеф, разбий ги на изпита, а ние си очакваме виртуалната почерпка Joy
Ирини надявам се  с татко ти всичко мине по възможно най-лекия начин, дано сам намери да си вдъхне сили и кураж!
На всички пожелавам всички лошавини бързичко да ги отминат и да бъдат забравени.
Весела и бебеща седмица!  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 120
Добър вечер момичета. Нямах мрежа два дни и не можах да вляза по-рано.
Бан, не се впрягай много, ако отстъпваш по-често ти няма да има проблеми, защото мъжете вярват, че винаги са прави. От натрупан опит ти го казвам.
Леа, много, ама много силно стискам палци и дано да е успешно всичко, в което съм почти сигурна.
Ири, опитай се да влееш малко оптимизъм на татко си, ако можеш-знам, че отстрани лесно се дават съвети.
Пожелавам бебчета на всички, които ги очакват.
И...радвам се, че Морена се обади, непременно ще превключа ТВ сега, за да видя това филмче.
Прегръщам ви, хубава вечер.  

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Да им се не види ... не е същото филмче ама заглавията едни и същи и аз се надявах, че е бебешкото и се нагласих да записвам ама нъцки  #Cussing out
Сори, че и вас подведох момичета, извинете  Praynig !

# 33
  • Мнения: 382
Искам да се насополивя пред някой, ще ме изтърпите ли? Или да отварям и аз виното... Simple Smile
Тази вечер ми е много тъжна, направо ще ми се скъса сърцето...от всякакви чувства. Моя приетелка сега ми каза, че е бременна (с 2-ро дете, малката е на годинка и малко). Много се радвам за нея, обаче не мога да се справя с ревността. И ме гризе чувство за вина! И едно такова ми се свило в коремчето на топче... За първи път ми става толкова тъжно за себе си и не искам да рева пък!

# 34
  • Мнения: 9 077
Еее...поплачи си ако имаш нужда...човешко е да завиждаш, красиво е че се радваш на чуждото щастие..но все пак не си от камък, изпитваш силни чувства, особено когато става въпрос за бебчета...не се чувствай виновна - би било лицемерно ако кажеш че не завиждаш поне малко Wink...не изпадай в кофти състояния, това е моментно  и ще отмине, обещавам ти Wink От колко време пробвате? Струва ми се че за пръв път пишеш при нас, така че...добре дошла  bouquet

# 35
  • Мнения: X
Добро утро, момичета!

Желая ви лек и изпълнен с прекрасни мигове ден! Бъдете много влюбени и много обичани!

Леа, успех! Ще стискаме палци, бъди сигурна! И чакаме  да ни покажеш EFP след 2 седмици!

Стеф, успех на изпита! И умната на поливането после  newsm10

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Искам да се насополивя пред някой, ще ме изтърпите ли? Или да отварям и аз виното... Simple Smile

И ще те изтраем пък и виното може да отвориш  Grinning .
И виж в Библиотеката има такива теми, ще ти помогнат и ще видиш, че не си само ти така  spoko !

# 37
Приемате ли още един член в отбора? Wink
Толкова е хубаво при вас...
Пожелавам на всички един прекрасен ден, слънчев, топъл,пълен  с мнооого настроение.И добри новини , разбира се Hug

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 21 605

 Grinning Е как ?!
 Hug Добре дошла ама не се задържай дълго !

# 39
  • Мнения: 62
Fifi- Pifi    welcome
Надявам се при  нас да ти хареса!

Nessa много чувства са те налегнали, но не се притеснявай - човешко е малко да си изревнувала. Сега пък и си чувстваш виновна за чувствата си. Просто се усмихни на щастието на приятелката си и кажи че и на теб ще се случи. Просто вярвай в това!

Желая на всички един усмихнат вторник, идпълнен с  много положителни емоции, които да споделим! Flowers Sunflower

# 40
  • Мнения: 1 441
Добро утро, момичета! Hug
Днес съм доста по-добро настроение. Знаех си че щом вие се намесите да ми стискате палци ще се сдобрим с мъжа. Стана ей така от само себе си - след всички разправии в неделя и инатлъци от негова и малко от моя страна, вчера се държахме все едно нищо не е било. Благодаря ви за подкрепата.

Леа, страшно се радвам за хубавата новина от теб. Сигурна съм че с инсе-то нещата ще са наред (не знам защо много вярвам в тази процедура). При кой лекар ще я правиш (сигурно си казала, ама аз нали не се появявавм често Rolling Eyes )Питам защото си мисля и ние да се пробваме ако до юни месец не стане нищо. По принцип мислех някъде по това време да се впуснем, но с новата ми работа, ще изчакам да видим дали няма да се успокоя и да стане от само себе си.
Ще стискам много слино палци в сряда по обяд  Praynig .

Стеф, ще стискам палци и за теб в четвъртък  Heart Eyes

Nessa, ако те успокоява и аз се чувствам много често така. ето даже сега на новата работа има една колежка, с която работя, в 7 месец. Страшно е мила и ужасно много се радвам за нея, но и мен ме яде оня червей "Защо не съм и аз". Ама... Важното е да вярваш, че ще дойде и твоя ред (знам че не е лесно) Hug

Добре дошла на Fifi-Pifi    bouquet

Гриз по-полека с работата Wink. СДай да спретнем пак една среща, че да те разсеем - ей го и времето се стопли вече Flutter

Пропуснах ли някого?  newsm78
Прегръдки и цветя за всички.  Hug   bouquet

# 41
  • Мнения: 686
Поздрави на всички и от мен! Нека новата седмица ни донесе само положителни тестове и много радост!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3 882
Здравейте  Hug

Леа, БРАВО, много, ама много БРАВО (и моите палци ще са стиснати)  Grinning

Сега четох статията за БГ-МАММА в Стандарт -
http://www.standartnews.com/archive/2006/01/31/society/s4692_5.htm
леко съм смутена, че има за всички форуми с изключение на "Искам бебе"  newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Hug
Добре дошла при нас Fifi-Pifi    bouquet
Моренка, не се извинявай за Дискавърито, интересно беше филмчето. Не можем да гледаме все бебешки филми. Трябва да се разнообразяваме отвреме-навреме Grinning
БАН, процедурата ще я правя при Стаменов. Ако искаш повече инфо, пиши ми на ЛС.
Nessa да ти кажа, че всички ние в един или друг период сме изпитвали същине чувства. Ако знаеш само какво ми е като изведа Боби в градинката. Там всички майки са с по 2 деца и все ми подвикват: Хайде, няма ли и вие да работите за второ? Ами работим, ама като не става...Поплачи си, ако така ще ти мине. Лично аз в такива моменти чувствам страшен прилив на енергия и или започвам да танцувам, или да правя гимнастика, но уморителна или се захващам с домакинска работа...Гушкам те Hug
Стеф, наистина съм заредена с оптимизъм, но нещо ми се иска да не е в такова количество, че ако нищо не стане, разочарованието ми ще  е много голямо....
Светли, задръж браво-то за после Wink Просто не знам как ще изтърпя да минат следващите 2 седмици в очакване и чуденки...

# 44
  • Мнения: 382
Добро утро Simple Smile! Аз да благодаря за разбирането и рамената дето снощи ги намокрих  Hug. Днес съм си пак аз!
Да се представя - пиша преди всичко в чужбинския (в "Искам бебе" рядко, защото всичко дето искам да кажа или питам вече го има, а и нямам много време напоселдък Confused). Бебеправим от година и няколко месеца. Аз ще ставам на 30 тия дни, а тате Rolling Eyes е на 37. Иначе се опитвам да не се поддавам на такива чувства и да ги пренебрегвам, но вчера (явно, защото аха всеки момент ще ме атакува червената армия) малко се изложих...
Пожелавам ви радостта на мойта приятелка и да се изансяме всички тия дни в някой друг форум  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт