Велоергометър?

  • 3 003
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
Искам да ви питам какво мислите за този уред.Видях подобна темичка,но не исках да се намесвам.....Сега има в Метро на пром.цена и се  двоумя newsm78
Върши ли добра работа,кои мускули натоварва....Дали с негова помощ ще поотслабна или да не се залъгвам Rolling Eyes
Само да допълня-никога не съм стъпвала във фитнес зала,а и няма как с двете деца.Дайте съвет!

# 1
  • Мнения: 5 391
Имам велоергометър, който на този етап се помещава при родителите ми, но мисля след раждането да си го взема.Ползвала съм го доста редовно, натоварването наистина е добро и мога да кажа че с негова помощ съм смъквала килограми.Но при всекидневни, минимум 1 часови занимания.

# 2
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
От личен опит знам че има доста добър ефект . Аз започнах да карам преди един месец за по 30 минути + пътека още 30 минути и резултата е -6 килограма . Натоварването е почти на цялото тяло . В метро на каква цена са и какъв модел са ?

# 3
  • Мнения: 235
И аз съм много доволна. Определено стяга и намалява обиколката на бедрата. Преди няколко 2-3 години ходих в един магазин в Дружба 2. В него продават мебели с малки дефекти в резултат на транспортиране на по-ниски цени. Там имаше и велоергометри с малки дефекти като одрасквания например на приемливи цени. Има ли мами, които са пазарували от него и какво мислите за този вариант?

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Десет години карах велоергометър и съм много доволна от резултата.
По време на бременността ми го карах от първия, та буквално до последния ден. Мисля, че благодарение на него не напълнях много, изкарах една много лека бременност и родих здраво и добре развито дете.
Със сигурност се отслабва, но както при всеки спорт, най-добрите резултати идват и с добре балансиран хранителен режим.  Wink

# 5
  • Мнения: 3 360
Снежка,в Метро е Спортер-240лв. с ДДС.Как ви се струва цената?

# 6
  • Мнения: 4 473
Живо се интересувам от темата.
Нека авторката да ме извини   bouquet, но искам да ви попитам - кое препоръчвате повече - велоергометър или пътека (за домашни условия) newsm78

# 7
  • Мнения: 246
И аз съм много доволна. Определено стяга и намалява обиколката на бедрата. Преди няколко 2-3 години ходих в един магазин в Дружба 2. В него продават мебели с малки дефекти в резултат на транспортиране на по-ниски цени. Там имаше и велоергометри с малки дефекти като одрасквания например на приемливи цени. Има ли мами, които са пазарували от него и какво мислите за този вариант?

А какви са точно цените и би ли обяснила къде точно се намира магазина?

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Живо се интересувам от темата.
Нека авторката да ме извини   bouquet, но искам да ви попитам - кое препоръчвате повече - велоергометър или пътека (за домашни условия) newsm78
Не съм тренирала на пътека, но според мен велоергометърът е по-добър вариант - няма опасност от травми и не натоварва така ставите. Освен това заема по-малко място Wink. А като полезно действие мисля, че и от двете има полза и вероятно горят приблизително еднакъв брой калории.

# 9
  • София
  • Мнения: 587
Живо се интересувам от темата.
Нека авторката да ме извини bouquet, но искам да ви попитам - кое препоръчвате повече - велоергометър или пътека (за домашни условия) newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=64289.0;all - виж тук- има подобна тема Wink

# 10
  • Мнения: 235
И аз съм много доволна. Определено стяга и намалява обиколката на бедрата. Преди няколко 2-3 години ходих в един магазин в Дружба 2. В него продават мебели с малки дефекти в резултат на транспортиране на по-ниски цени. Там имаше и велоергометри с малки дефекти като одрасквания например на приемливи цени. Има ли мами, които са пазарували от него и какво мислите за този вариант?

А какви са точно цените и би ли обяснила къде точно се намира магазина?


Ходила съм само веднъж там и до колкото си спомням се намира на Кръстьо Пастухов. Там има нещо като малък парк и се намира в дясно по посока на Искърско шосе. Ето и нещо за ориентация http://www.sofia.bg/mapsofia.asp?431,312.  В района на 154 и 153 блок. Не си спомням конкретни цени, но бяха доста по-ниски.

# 11
  • In transit
  • Мнения: 11 699
Живо се интересувам от темата.
Нека авторката да ме извини   bouquet, но искам да ви попитам - кое препоръчвате повече - велоергометър или пътека (за домашни условия) newsm78

Бих ти препоръчала и на теб и на tutti кростренажор, по-добрия вариант на велоергометъра, пътечката не ме кефи като уред за отслабване, по добре е да бягаш на открито  Peace

# 12
  • Мнения: 803
Снежка,в Метро е Спортер-240лв. с ДДС.Как ви се струва цената?

Аз си купих абсолютно същия от Метро и съм много доволна. Усещам как натоварвам мускулите на бедрата, но трябва да си постоянна. Ако не всеки ден, то поне през ден около 45 минути- 1 час да въртиш педалите Simple Smile Макар че първите дни повече от 10 минутки не издържах, след времето се свиква Simple Smile
Иначе ако имах повече средства и аз бих си взела кростренажор. Доколкото си спомням в Метро имаше и кростренажори - ако имаш възможност купи си. Simple Smile
Аз лично съчетавам веларгометъра с Тае Бо (в домашни условия) и има ефект Peace

# 13
  • Мнения: 4 473
Ягодка, благодаря за линка  bouquet, тази тема съм я пропуснала.

Общи условия

Активация на акаунт