Каква раница за първокласник?

  • 308 226
  • 2 341
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 43
Благодаря на всички за информацията за немския сайт с безплатна доставка до БГ. Поръчахме си раница на Samsonite http://www.schulranzen.com/sammies/schulranzen-set-premium-plus/knight_070, която ни излезе 57 евро. Използвах код за отстъпка от 6 евро, при покупка над 60 евро. Ако някой се интересува, кодът е 969258223399.
Ако някой е купувал от този модел ранички, ще се радвам да сподели впечатления.

# 856
  • Мнения: 250
Щом имаш тракинг номер, всичко е ок. Много бързо пристигат. Аз поръчах в неделя, в понеделник я изпратиха и в четвъртък беше при нас. Дъщеря ми и тя искаше Миди с делфините, но беше свършила и взехме друга картинка.

Ех, тези делфини...дъщеря ми също настояваше за нея, но я убедих за тази с пеперудите. В крайна сметка като пристигна си я хареса много и 2 дена спа с нея Grinning

# 857
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Благодаря за отговорите. Аз поръчах в събота, значи най късно в четвъртък ще е тук.

# 858
  • София
  • Мнения: 3 123
А в Метро има ли комплектите на Херлиц с 2-та несесера и чантата за физическо или са само раниците?

# 859
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
В Метро Миди-то е 113 лв с ДДС само раницата. Отделно има различни видове несесери на Херлиц, на различни цени. Намери в Гугъл Брошури Метро. Мисля че тези неща бяха в брошурата - Отново на училище.

# 860
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Ето я и нашата раница вече на гърба на детето.

# 861
  • София
  • Мнения: 3 123
Аз каталога го гледах ,но там има само раниците и за това питам за комплектите.
 Днес от МайТойс ми пратиха мейл и противно на очакванията ми,не са ми отказали поръчката,та скоро и ние би трябвало да си получим раницата.Дано всичко е наред,че до сега не съм поръчвала от този сайт.Пуснах я с превозвач.Излиа ми ,колкото тук струва само раницата,защото беше намалена и отделно с код махнах още 10 евро.
 Чудя се обаче,дали все пак да не взема един несесер и от Лидл за английския или да не прекалявам. Laughing

# 862
  • Мнения: 70
Ето я и нашата раница вече на гърба на детето.


Много е хубава раницата и добре и стои. Със здраве да си я носи  Simple Smile
Не изглежда изобщо голяма на гърба, даже като съм гледала Мидито стои по-голямо на гръбчето на децата. Моята девойка и тя е със същите размери 128 см., 25 кг. (ако не бъркам май беше писала и ти така в предишен пост).
Тази раничка ми е фаворит, въпреки че девойката харесва делфините. Но все ми се искаше да събера повече отзиви за нея преди да я поръчам.

# 863
  • Мнения: 70
Аз каталога го гледах ,но там има само раниците и за това питам за комплектите.
 Днес от МайТойс ми пратиха мейл и противно на очакванията ми,не са ми отказали поръчката,та скоро и ние би трябвало да си получим раницата.Дано всичко е наред,че до сега не съм поръчвала от този сайт.Пуснах я с превозвач.Излиа ми ,колкото тук струва само раницата,защото беше намалена и отделно с код махнах още 10 евро.
 Чудя се обаче,дали все пак да не взема един несесер и от Лидл за английския или да не прекалявам. Laughing


В Метро няма комплекти.

# 864
  • София
  • Мнения: 6 171
А в Метро има ли комплектите на Херлиц с 2-та несесера и чантата за физическо или са само раниците?
В събота купих чанта с несесер за 136 лв., в понеделник получих рекламен мейл. Чантата с раница и два несесера за 126 лв. с безплатна доставка   Confused   http://officebg.bg/bg/pages/promotion2.html

# 865
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Тези от www.schulranzen.com започват да ме притесняват. Или по скоро в Ди Ейч Ел е проблемът. От 25-ти пратката се обработва в експортния им център и това е. Пише следваща стъпка - изпращане за страната получател, ама това от 2-3 дни. Да не би пък вече да е пристигнала. Поръчах в събота 22.08, а нали пристигат за по-малко от седмица. На Ди Ейч Ел мога ли да се обадя и да питам. Ако донесат пратката и ме няма в къщи какво става?

# 866
  • София
  • Мнения: 6 171
На Ди Ейч Ел мога ли да се обадя и да питам. Ако донесат пратката и ме няма в къщи какво става?
Можеш да питаш само, ако знаеш номера на пратката в противен случай нищо няма да могат да ти кажат. Но ако го знаеш и сама можеш да провериш движението й и кога се очаква доставката, за да бъдеш на адреса.

# 867
  • Мнения: 70
Тези от www.schulranzen.com започват да ме притесняват. Или по скоро в Ди Ейч Ел е проблемът. От 25-ти пратката се обработва в експортния им център и това е. Пише следваща стъпка - изпращане за страната получател, ама това от 2-3 дни. Да не би пък вече да е пристигнала. Поръчах в събота 22.08, а нали пристигат за по-малко от седмица. На Ди Ейч Ел мога ли да се обадя и да питам. Ако донесат пратката и ме няма в къщи какво става?

Може да не им е тръгнал още камиона.

# 868
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Обадих се на Ди Ейч Ел. От тук нищо не можаха да ми кажат. Номерата се променяли като пристигнат в България. Не доставят събота и неделя, ако те няма оставят бележка.

# 869
  • Мнения: 70
Обадих се на Ди Ейч Ел. От тук нищо не можаха да ми кажат. Номерата се променяли като пристигнат в България. Не доставят събота и неделя, ако те няма оставят бележка.

Понякога в петък им тръгва камиона, като съберат всички пратки и може би затова. Затова и доставките варират в зависимост от това кога е поръчано и доставено в DHL, колко време престоява в склада им до тръгването на камиона и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт