Плочки на Dаdo Ceramica, заслужават ли си?

  • 1 608
  • 3
  •   1
Отговори
  • София, България
  • Мнения: 3
Здравейте,

От няколко седмици избираме плочки за двете бани в апартамента си и вече избрахме едните - бежави от серията Bourgie на Peronda. Цената им е перфектна (38 лева на промоция в момента) и като качество са доста добри.

За втората баня сме си харесали едни други плочки, за които за жалост не мога да намеря информация в никой друг магазин освен в този, в който се продават - Арт Баня. Става дума за плочки на италианската фабрика - Dаdo Ceramic от серията Silk. Ето как изглеждат:





Плочките приличат на нежен копринен тапет. Изключително много ни харесват, но като цена идват между 80 и 130 лева на квадрат в зависимост от това подова ли е или фриз. Та искам да попитам някой има ли в банята си плочки на тази фабрика или тези по принцип, заслужават ли си тези пари. Става дума за малка баня - 3.95кв и се чудя дали да инвестирам в тези скъпи плочки.

Ще се благодарен на вашите мнения.

# 1
  • София
  • Мнения: 194
Здравейте, ние сме с плочки на Dado Ceramic - друга серия.
купихме ги от Топ Груп - по пътя за Бистрица

ето я банята: http://mmiteva.snimka.bg/properties/apartament.507258.28030344
показвала съм и преди.

На мен ми харесва  и то много  Embarassed
дали си струва , ако не си харесвате от другите места плочки и можете да си позволите - защо не?!

това което нашите майстори ми казаха е следното (да уточня че ние имаме 3 размера плочки и три цвята) тези, които са тънки продълговати са без скосяване, забравих как е термина
и като се слага фугата , нещо не било както трябва.
Обаче аз си ги харесвам , ако мога с нещо друго да помогна питайте.

# 2
  • София, България
  • Мнения: 3
Ако не е тайна на каква цена ви бяха плочките? Дали тази серия си е по-скъпа или принципно тази фабрика са им скъпи плочките или може би просто от въпросния магазин са си сложили адска надценка..

На Топ Груп имаш ли им точен адрес или сайт да прескоча да видя дали тази серия не я предлагат и те?

# 3
  • София
  • Мнения: 194
сега погледнах офертата - 51 лв, 78 лв и 109 лв.
това обаче е купувано преди повече от година. за баня 4-5 кв.м

http://topgroup.bg/?gclid=COTDvODVx7cCFQ1f3godHx4A5w
 това е сайта, имат страхотен showroom - с направени бани - можете да се разходите до там.


Само да "предупредя" бройте добре плочките преди да поръчате Simple Smile
ние уж няколко пъти смятахме и се оказа, че от единия вид не ни стигна 1 плочка Simple Smile
та се наложи да допоръчваме кашон ...
понеже при нас е доста шарено и не може да се сложи друго ...

Общи условия

Активация на акаунт