Кръводарители за град Варна

  • 1 347
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Спешно ни трябват кръводарители в гр. Варна, с кръвна група А+ за операциите на нашият приятел Алек, който пострада в тежка автомобилна катастрофа, преди две седмици. Кръв може да се даде само във Варна, най-късно утре (вторник, 04.06.2013). Моля Ви разпространете това съобщение и към ваши приятели от Варна, да помогнат. Болницата в която трябва да се дари кръвта е МБАЛ "СВЕТА АННА" - Варна. За Александър Николаев Сейменов.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • някъде
  • Мнения: 979
АБ+ съм.Ако се навият от болницата идвам утре /от Търговище съм/

# 2
  • Мнения: 46
Здравей, благодари ти много, но им трябва А+.

# 3
  • Мнения: 11
Аз съм 0- ,по принцип мога да давам на всички кръвни групи,ако има нужда пишете ми.

# 4
  • Мнения: 1 110
Рядка група ... Сигурна ли сте, че не могат да дадат хора с нулева? Съпруга ми сега не може, но имам други близки, които са редовни кръводарители и е много вероятно да откликнат.
Моля, пишете!

Аз самата съм А, но съм с анемия и не ми разрешават даряване.
Успех и на Вас и на момчето, с удоволствие ще помогнем, стига да можем  Hug!

# 5
  • Мнения: 46
Копирам мнението от групата ни за Алек:
"Не е проблем и нулева, но на Алек организма е много слаб и за да преработи кръв от другата група, сърцето ще се затормози допълнително и ще изразходи повече енергия, а тя ще му трябва за друго.
Затова търсим група А+"

# 6
  • Мнения: 8 929
Споделих във фейсбук, приятели също са споделили.
Пожелавам успех.

# 7
  • Мнения: 13
Вчера ми се наложи да търсим кръв за наш близък и доколкото разбрах всеки дарил крав без значение от кравната група получава бележка и с нея при лекуващия лекар на пациента ,а той изисква от кравната банка точната кравна група на болния.Дано съм обяснила правилно .Така че хора дарявайте, а на вас успех  Hug

# 8
  • Мнения: 46
"С дарената до момента кръв и още няколко човека, които щели да дадат до обяд, е осигурено нужното количество за операциите, така че всичко е наред.
Благодаря ви на всички."

# 9
  • Варна-София
  • Мнения: 77
Привет,
ще използвам темата със същата молба. Търся един кръводарител от Варна с А -. Нужна е за баща ми, който е с много нисък хемоглобин следствие на над 20 курса химиотерапия. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт