Пазаруваме от George (ASDA) - тема 4.

  • 62 055
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 117
Направо съм бясна!!! Втора поредна поръчка ми канселират!  #Cussing out Не мога да разбера какъв е проблема. Поръчвам на същия адрес и със същата карта, с която имам много успешни поръчки от сайта. Освен това всички артикули са ми налични! Някой има ли идея защо може да става така?

# 736
  • Мнения: 822
Лъвица, благодаря! Направо го мятам в кошницата Simple Smile

nikinorum, защо не пробваш да им пишеш и да ги питаш? Нямам идея защо отказват, на мен засега всички поръчки са ми минавали...

# 737
  • София
  • Мнения: 117
Писах им, сега чакам отговор, ама като знам колко са бързи...  #2gunfire От два различни акаунта ми канселираха поръчките и се чудя дали не са ми вкарали картата или ай пи-то в някакъв "черен списък". Виза електрон е на ЦКБ и не съм имала проблеми с нея откъдето и да съм поръчвала. Няма логична причина...

# 738
  • Мнения: 980
Безплатна доставка на следващия ден, когато похарчите 10 лири в секцията с костюми за Хелоуин. Код: SPOOKY13

# 739
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Не иска да ми приеме плащането, нито ПП, нито карта, защо така, голяма мъка.


There's a problem with the details that you've submitted. Please correct the following details:

We've been unable to authorize payment for your order. Please don't be concerned as this is typically a security check by your bank or card issuer. Please contact your bank or card issuer for more information. You should then be able to successfully place your order.

# 740
  • Мнения: 8 242
С какво плащаш?
Днес пуснах 2 поръчки без никакъв проблем.

Тез надписи сефте ги виждам...

# 741
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Успяяяяях Simple Smile
Не знам защо, как ли не въртях ПП, карта, пак ПП. Накрая с карта успях. Simple Smile


Оффф, отказаха ми и на мен поръчката. Играчки са, не са дрехи да са свършили, налични са. Защоооо?

The item(s) have been cancelled for one of the following reasons:

    You've requested your item(s) be cancelled
    The item(s) on your order are currently out of stock


Това ми пише в мейла. Къде да им пиша? Писах им на мейла, който е да не се отговаря на него за поръчката, но сигурно има друг.

Последна редакция: ср, 30 окт 2013, 23:24 от Meggysan

# 742
  • София
  • Мнения: 52
Нали обещах да пиша за пантофите ...
Оказа се, че съм поръчала 12 и 13 ... даже и аз се изненадах  Grinning. Нищо де, няма значение. Стелката на 12-ката е 20 см. На 13-ката 21 см, което означава, че са през сантиметър  Peace
В тази поръчка бяха и тези елеци:
http://direct.asda.com/george/younger-girls-jackets/shiny-gilet- … 0,default,pd.html - и в двата цвята. Единия 7-8 размер, другият 8-9.
Освен, че са абсолютно еднакви двата размера са и умалени. В ширината имат еластичност, но в дължината няма как да станат на 8 или 9 годишно дете ... абсурд. Абсолютно ОК са на дължина на 115 см. Никол.
Хубави са  Peace




ninnann,малко със закъснение,БЛАГОДАРЯ  bouquet ,много ми помогна със стелките.Чак сега сколасах да стигна и до тук. Crazy 

# 743
  • София
  • Мнения: 117
Meggysan, на мен ми пишеше същото в мейла за отказ. Вчера им писах още нямам отговор. Аз не успях да намеря директен имейл, а докато ровех за стотен път в help секцията забелязах, че долу в дясно по едно време ми се появи надпис Email us и от там ми се отвори форма за контакт.

# 744
  • София
  • Мнения: 44 088
asda1@mailgb.custhelp.com това им е адреса на Asda Customer Service

# 745

Общи условия

Активация на акаунт