Тренировки в домашни условия - Тема 34

  • 52 093
  • 757
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 207
И аз да отчета 1час колело и само половин издържах Найки тренинг ( джъмпинг джакс,бърпита, рамене, корем, лицеви, клекове  Crazy Вир вода съм.

За мен предизвикателството с клекове също е между другото.С тях се разсънвам.Отделно правя много клекове с тежести.Постоянно си ходя с мускулна на глутеуса и бедрата.Обаче бая големи бедърца станаха, ама пък ме е кеф да ги правя.

Фея, покрай описанието ти за Джо сега се сетих, че мога да сложа тежестите за крака на ръцете и да карам кроса.Утре сутрин ще пробвам.

Билянка, пропуснах да ти похваля сладкото коремче  Hug Много добре изглеждаш!Браво!

Успех на Радост и от мен.Имаш стиснати палци Peace  Ще чакаме снимки.

Честито на Иренка за дипломирането и сега е ред на Брокен гърл да се похвали.

# 391
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Радост, успех!
Иренка, честито!

Аз продължавам със силовата на Боб, усещам я по цялото тяло и съм доволна.
Скрит текст:
Купих билети за Калифорния за след месец. Трябва да сваля колкото се може повече килца. Минах на салати и двойни тренировки  Simple Smile

# 392
  • Мнения: X
Минавам да се отчета за вечерната проверка.  Тръгнахме с колелетата уж към едно селце на 13 мили от нас ... но нещо кривнахме от пътя и така след 33 мили се върнахме вкъщи.  Красота, зеленина, баири, чукари, сърнички ... снимки обаче не правих  Embarassed

Аталанта, супер!  Къде точно ще ходите?  С толкова пътуващи между нас, темата скоро ще стане "Тренировки във ваканционни условия"  Joy

Скрит текст:
Много тъжно за Тони Сопрано ...

Рапорт даден!  Лека нощ Simple Smile

# 393
  • Мнения: 5 138
Вчера 30мин. ФБ само корем
глезена още  ме боли , масажирам с арника и пия магнезий с В комплекс
днес почивка
утре в залата ще преценя кое няма да ме натоварва повече степера или велото
засега любимата ми пътечка ще почака

# 394
  • Мнения: 2 149
Привет  Hug
Вчера голямо обикаляне нямах време за компа Laughing
Отчет Зуска абс, новото видео от блендъра,http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/No-Burpee-HIIT-Ca … thout-Burpees/fs/ и една Румитка.
Следобеда 1 час силови със собствено тегло в залата  Wink
Намалих порциите, и веднага ми се прибра коремчето, дори виждам първите плочки,  съм много хепи Joy
Ние решихме да се местим края на лятото, ще имам доста кардио покрай събирането на багажа, че и нямам помагачи, всичко сама ще си оправям Laughing
Аз не мога да взема отношение по тренировките, още ги разучавам. Засега само Джилиан БР съм правила цялата, положителна ми е оценката, натоварващи са тренировките, не бих казала, че са за начинаещи.
Фея, за Джо Дилън никъде не намирам инфо, да погледна и него. Засега си карам Зуска, от Блендъра, Джаки, скоро ще отчета и Боб, а другия месец като затворят залата ще изкарам и Инсанити Wink
Лек ден от мен Hug

Последна редакция: чт, 20 юни 2013, 09:01 от mery_79

# 395
  • Мнения: 0
Здравейте отново!

Не пиша много често, че нямам много достъп до интернет, но да споделя, че продължавам с тренировките и малко по малко напредвам. Днес направих Killer Abs и наистина беше добре, още го чувствам. Използва се въже за скачане, но тъй като нямам в момента просто скачах на 1 място, високи колена, каквото и да е, че да е интензивно и да се поуморя. Тъй като последно време повече правих леки упражнения и стречинг, това ми дойде много добре.

Искам да попитам за добри упражнения за дупе, бедра, крака, какво можете да ми препоръчате? Скоро заминавам, а искам да се постегна дотогава.

Благодаря ви, че я има тази тема и всички вас за да се мотивираме една друга, наистина е супер!  Hug

# 396
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз от4итам в обедната по4ивка със 8 интервала от 40/10- Джъмпинг джак
                                                               бърпи
                                                               Джъмпинг джак
                                                               Планиски катера4- това за загрявка,после
Табата 1- високи колене х2
                 клек със скок и завъртане на 360 градуса х 2
                 високи колене х2
                 клек със скок и завъртане на 360 градуса х 2

Табата 2- ска4а6т клек навън и навътре х 2
                 бърпи х 2
                 ска4а6т клек навън и навътре х 2
                 бърпи х 2

Табата 3- клек със скок звезда х2
                 планински катера4  х2
                 клек със скок звезда х2
                 планински катера4  х2
 
Нанагорно ми дойдоха не6то, 6тях да пуна накрая, дали 6тото не съм спала, но не съм във форма днес. Дове4ера съм предвидила пирамидалната на Джаки за горна 4аст.


                                         

# 397
  • Мнения: 3
Аз го мислих,мислих и пак се отказах от Инсенити,за днес отчитам на Джаки - Extreme Simple Smile

# 398
  • Мнения: 1 076
Днес почивам. За сметка на това използвам времето да започна с това, което вчера обещах.
Това е само началото, ще добавям периодично когато ми остане свободно време  Wink

ТРЕНИРОВЪЧНИ ПРОГРАМИ – ОПИСАНИЕ

Beachbody - Turbo Jam
Chalene Johnson
Разнообразна програма с елементи на кикбокс,  динамична музика.  Прекрасен позитивен и увлекателен треньор.
Горите мазнини и изграждате привлекателна фигура, забавлявайки се!
Особено подходяща за начинаещи. Състои се предимно от кардио тренировки с продължителност около 45мин., както и силови (начинаещи) за цяло тяло, корем и т.н. Уреди – гири и ластици.
Пълен списък със тренировки към програмата тук:
Скрит текст:

Tae Bo 

Billy Blanks

ТАЙ-БО е създадена от седемкратния световен шампион по бойни изкуства Били Бланкс.
Съчетават се бойни изкуства и бокс с елементи на танц. Изключително лесна хореография.
Тренировките са с различна степен на трудност – от начинаещи до напреднали.
Средна продължителност – 45мин. Има програма с осем  ефективни 10 минутни тренировки - Tae Bo Express.

Мери, смятам да събера и аз всичко, което се публикува от момичетата в темата в един текстов файл и да добавям инфо. За началото на новата тема ще ти го пусна да го имаш  Hug

# 399
  • Мнения: 8 163
Фея, за Джо Дилън никъде не намирам инфо, да погледна и него.
Джо се води личен треньор и затова няма негови видеа в Тубата или по торенти. Той прави от време на време уъркшопи, винаги по покана. Аз съм била на два такива. От години тренирам с неговия комплекс. На това дължа релефа на горната част на тялото си. На Джо съм благодарна и за първия си осъзнат интерес към здравословното хранене.

Всъщност, аз няколко пъти молих да се включи информация за Джо Дилън на първа страница... Вероятно заради това, че основно аз тренирам по неговата програма (Тяна, Едира и Атланта, ако не греша, също са го включвали към тренировките си в един или друг момент) тя остава извън фокусното разстояние...

Ето, сега пак ще сложа описание на комплекса. Дано ти е от полза!

Като начало ти трябват леки гирички - половин кило на ръка ще е идеално. Тренировките могат да са в домашни условия, във фитнес зала (на бягаща пътека) или навън. Ходиш с такова темпо, че да не стигаш до задъхване. Тренировката трябва да е мин. 30 мин, поне 3 пъти седмично. Редуват се следните упражнения (на Джо Дилън), като се правят в тази последователност:

Скрит текст:












Схемата на повторения за всяко упражнение е такава:



Сиреч, през първата седмица повтаряш Pump and Walk 1мин., след това Flyes 25 пъти, след това пак Рump and Walk 1 мин., после Laterals 25 пъти и т.н. Това в продължение поне на 30 мин. Следващата седмица увеличаваш повторенията на 30, по-следващата - на 35. И така, докато завършиш седмицата с 50 повторения. На следващата седмица започваш пак от 25 повторения, но с по-големи гирички - от по 1 кило. Ако си в напреднала бременност, не преминвай 1,5 кг. гирички. Ако не си бременна, можеш да увеличиш до 2,5 кг на ръка. Оттам нататък си преценяваш дали искаш да увеличаваш тежестта или да си тренираш с 2,5 кг, както правя аз.

Последна редакция: чт, 20 юни 2013, 17:31 от Фея Кръстница

# 400
  • Мнения: 3
Джо Дилън го правих 2 седмици и много ми хареса,ще го започна пак,аз обикалям вкъщи и не усещам как минават 30мин,а и като гледам Фей какво прекрасно тяло е направила с него още повече се мотивирам,но май не съм била разбрала правилно,защото правех pump 1min ,flyes 25 rep , pump 1min , laterals 25rep и т.н.Ще го започна с гири от по 1 кг.

# 401
  • Мнения: 8 163
Иренкааа, аз всъщност правя пъмповете по минута, за да поддържам бицепсите добре оформени. Така че можеш да си останеш на едноминутни пъмпове. Сега ще коригирам обяснението в предишния си пост.

# 402
  • Мнения: 4
Здравейте момичета  Simple Smile Днес се опитах да мина 45 минутната тренировка от Turbo Fire, но тази жега ме убива, издържах само 20 и се отказах. Какво правите, за да издържите и на лятното изтощение и да тренирате все така усърдно?  Wink

# 403
  • Мнения: 2 149
Мерси, още утре го включвам в програмата си, имам и гирички, които се залепват за ръцете, за начало, ще са ми идеални. Мери, ако не те затруднява, може да го добавиш на първа страница Hug
Аз се връщам от зумба, кофти е наистина в тази жега да се тренира, но не е оправдание да се спре. С желание, всичко става Wink Снощи спах само 3 часа, сутринта правих Джаки за долна част-пирамидата и на Зуска 3, ееее,много ме изтормози тая мацка Laughing ( Не можах да довърша последните 3 ъпражнения). Момичета на мен ми допада Джаки, ще си карам с нея, но виждам в 30 дневната програма има само 2 видеа ( пирамидите), редуват се всеки ден ли? Аз съм свалила всички нейни и мисля да редувам ден ръце, ден крака, ден корем, да не ми омръзват всеки ден едни и същи тренировки Laughing Тук таме и по някоя тренировка от блендера, то толкова тренировки да се чуди човек кое по напред Laughing

# 404
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Жега и вятър е при нас, но започнах деня с 1ч каране на колело. Сега отивам на басейна за няколко часа.
Mamma Mil,
Скрит текст:
две седм разходка без конкретни планове из СФ. Ако имам късмет може и марк зукерберг да видя, докато разглеждам офиса на Фейсбук  Simple Smile

Според мен за начинаещите няма особено значение с какво ще започнат, стига да им допада като трудност, защото много по-важно е постоянството. На мен там ми е слабото място, много неща харесвам, всичко искам да пробвам и резултат не винаги виждам.

Общи условия

Активация на акаунт