Петъчна: физиономично-диагностична

  • 3 817
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 668
На мене пък и Кейт Уинслет ми е антипатична. Изглежда ми винаги леко пухкава . Никак не ми сеструва сексапилна...........

# 46
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
Е, Мег Райън няма капка секс. Сандра Бълок, Дженифър Анистън и прочее next-door girls. Те затова са толкова симпатични на женската аудитория  Simple Smile
Леле аз съм мъж, защото на мен и трите никак не са ми симпатични.  Laughing 

За твоя случай имам един много любим виц - В един бар влиза един пич, съглежда секси дама на бара, сяда до нея и почва усилено да я сваля. Дамата обаче не поддава. Той продължава активно и накрая мацката не издържа и му казва - виж кво, няма да стане работата, аз съм лезбийка. Той я по-погледнал, по-погледнал и попитал - а какво е това лезбийка? Тя му казала - виждаш ли оная мацка там, аз харесвам такива като нея. Това е лезбийка. Пича се плеснал по челото и казал - леле, ясно, значи и аз съм лезбиец Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 2 734
В тийн годините и аз се бях пробвала един- два пъти с номера за лесбийката, за да разгонвам досадни ухажори, но, уви, ефектът е точно обратен.

# 48
  • London
  • Мнения: 6 732
На мене пък и Кейт Уинслет ми е антипатична. Изглежда ми винаги леко пухкава . Никак не ми сеструва сексапилна...........

To точно във формите й е сексапила. Или скелет като Кейт Мос трябва да е секси ? Joy

# 49
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
За всеки влак си има пътници - на едни скелет като Кейт Мос им е секси, на други Кейт Уинслет Wink

Общи условия

Активация на акаунт