София - Лозенец

  • 15 790
  • 272
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Здравейте, аз живея на ул.Персенк, 14-ти блок. Ще се радвам ако имам майки, с които да споделяме мнение за ясли, детски кухни и детски  градини. Аз отдавна вече съм се върнала на работа, но през събота и неделя си разхождам човечето... даже и до Южния парк стигаме. Решила съм да запиша Ния в 45-та ясла...през април.

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 00:26 от Tatti

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
Здравейте, аз живея на ул.Персенк, 14-ти блок. Ще се радвам ако имам майки, с които да споделяме мнение за ясли, детски кухни и детски  градини. Аз отдавна вече съм се върнала на работа, но през събота и неделя си разхождам човечето... даже и до Южния парк стигаме. Решила съм да запиша Ния в 45-та ясла...през април.
Здравей!
Ние живеем на бул. Вапцаров, при кошарите. И също съм на работа вече. Аз мисля да запиша Митко на ясла от септември, но не съм решила още в коя. 45 ОДЗ това на Майор Томпсън ли е? На мен тя ми е най-удобна, защото е близо и до градината на каката. А колко е голяма твойта щерка?

# 2
  • Мнения: 351
Здрасти.. Ния е на година и три месеца. През април ще е на 1,5 год.  и се надявам някак си да се адаптира... Разчитам на това, че ще  я пусна на 17.04, и след това следват 2 седмици от по 4 работни и 3 почивни дни. Ако не успее да се "впише в пейзажа" - пак ще наема детегледачка или ще взема част от отпуската си.. имам над 100 дни отпуска.
Вече си мечтая за лятото и разходките в Южния парк:)

# 3
  • Мнения: 498
здравейте и от нас   bouquet
 

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 15:12 от мивата

# 4
  • Мнения: 298
Здравейте и от мен,
аз също живея в "Лозенец", по-точно в "Хладилника", въпреки че, бебчо още не се е явил, много бих искала да се запозная с бъдещи или настоящи мами от района.

# 5
  • Мнения: 2 723
Здравейте и от нас Hug
И ние сме на Вапцаров, до кошарите и мога да се обзаложа, че с Gercho живеем в един блок, само дето ние сме на 6 етаж Laughing Освен ако не бъркам, но едва ли Thinking
Мдааа малък е света Joy
Аз си гледам бебо по цял ден и ще се радвам на ентусиасти за разходка Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 1 352
Здравейте и от нас Hug
И ние сме на Вапцаров, до кошарите и мога да се обзаложа, че с Gercho живеем в един блок, само дето ние сме на 6 етаж Laughing Освен ако не бъркам, но едва ли Thinking
Мдааа малък е света Joy
Аз си гледам бебо по цял ден и ще се радвам на ентусиасти за разходка Wink
Честит бебок. Да ти жив и здрав. Не съм те видяла, за да ти честитя лично. Как се справяш? Ако имаш нужда от нещо - помощ, съвет - аз съм на среща. Знаеш къде да ме намериш - 3 етажа под вас Grinning

# 7
  • Мнения: 2 723
Еййййй голяма съм лисица hahaha
Справям се, кво да правя, ама случих и на послушно бебе Heart Eyes
Имам да питам много неща, ама май ще си домъкна дупето до долу някой ден, да не обърнем форума в чат.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 352
Еййййй голяма съм лисица hahaha
Справям се, кво да правя, ама случих и на послушно бебе Heart Eyes
Имам да питам много неща, ама май ще си домъкна дупето до долу някой ден, да не обърнем форума в чат.
Заповядай вечер след 6 или съботно-неделно. Съвети давам всякакви Joy Laughing

# 9
  • Мнения: 351
А аз пък да ви се похваля си имам приятелка от съседен блок, която роди само 3 ч преди мен в същата болница  hahaha
Така че само си сравнявахме бебета - кое колко е наддало и кое колко неща е научило. За жалост след като тръгнах на работа вече не се виждаме толкова често!

# 10
  • Мнения: 748
здравейте мами Simple Smile

ние сме в долния лозенец, ул. милин камък 41

be4kata, май сме близо до вас Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 1 352
Не мога да повярвам, че има 5 майки на кръст от Лозенец.  Crossing Arms  newsm78

# 12
  • Мнения: 498
  Laughing

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 15:09 от мивата

# 13
  • Мнения: 351
Gercho , не майките са малко, а любителките на Интернет са малко от Лозенец . Поне в моя район има изобилие от майки с колички... лятото не можехме да се доредим до някое по-тихичко местенце!
И не сме на кръст, а с ме на петолъчка hahaha

# 14
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте мамите!
Повечко сме от Лозенец, но не са видяли темата другите. Аз съвсем случайно я видях. Аз съм на ул. Якубица и Бигла. Както е видно имам кака на 2г.2м. и съм добре запозната с ясли и кухни - пресен спомен  Каката ходи на яслата на Свети Наум/до 107мо у-ще/, но храна съм й взимала от яслата на майор Томпсън.Бебката е още малка за кухня. Редовно се разхождам по квартала с бебката през седмицата, а понякога и през събота и неделя с двете. Само кажете кога и къде и сме готови за среща! Simple Smile

Поздрави!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт