Без-ароматен дезодорант стик

  • 2 490
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Мисля, че имаше Lady Speed Stick без никакъв аромат...Ползвала съм нещо такова и то на цена под 5 лв, мисля че това беше. 

# 16
  • Мнения: 2 596
Не обичам да ми се смесват миризмите от парфюма и дезодоранта, поради което търся последния да е без никаква миризма.
Точно поради същата причина, понеже ползвам парфюмите на Ейвън, си купувам и същите рол-они, т.е. със същата миризма. Само идея

# 17
  • Мнения: 6 243
Жилет дезодорант гел.
Водят го с разни аромати, но 1 минута след нанасяне не мирише на нищо!!!
Ползвам го от години. И е супер траен. Цена - някъде между 7 и 8 лв.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Бе я не си давайте парите за глупости Twisted EvilТолкова е хубава естествената миризма под мишниците newsm62Особено неколкодневна  angel008

# 19
  • Мнения: 6 243
Бе я не си давайте парите за глупости Twisted EvilТолкова е хубава естествената миризма под мишниците newsm62Особено неколкодневна  angel008
Така е, дручко си е на феромончета да ухае човек Mr. Green
Белиндооооооо, ти пак за оная работа си мислиш!!!

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Точно поради същата причина, понеже ползвам парфюмите на Ейвън, си купувам и същите рол-они, т.е. със същата миризма. Само идея
Хубава идея, но парфюмите ми са скъпи и няма да ми е по джоба и дезодоранти към тях да купувам Simple Smile Но мерси.
Хапке...как да не мирише Жилета, уе? Мъжо чат-пат се маже, мирише ми на мъжко...това остана, да тръгна по улиците с мъжка миризма....
(Белинде, стискай зъби...огън, служба не остана!)

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
на виши няма аромат

# 22
  • Мнения: 6 243
Хапке...как да не мирише Жилета, уе? Мъжо чат-пат се маже, мирише ми на мъжко...това остана, да тръгна по улиците с мъжка миризма....
Мирише на мъжко, щото е мъж, бря! И носи афтършейв, и се парфУмира с мъжки миризми, и щото си е мъжко и ...феромоните нявярно...
Ай парюмирвай се ти за проба с това, па да те видим на какво ще миришеш. На нищо!
За ей туй ти разправям!

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
QUEST COMPLETED!

От Бонжур си взех новия дезодорант-стик на Ревлон Mitchum Cool Dry Unperfumed, срещу 6,38 лв. Много съм доволна, че си намерих неароматизиран стик на нормална цена. Няма аромат, като го отворих и нанесох има някакъв особен запах, не мога да го определя, не е аромат, но изчезва скоро след нанасяне. Сега ще чакам да видя дали наистина ще трае до 48 часа hahaha "Unique water-based stick - so effective you could even skip a day"...

# 24
  • Мнения: 2 332
... Сега ще чакам да видя дали наистина ще трае до 48 часа hahaha "Unique water-based stick - so effective you could even skip a day"...
А ще се къпеш ли по това време?  Mr. Green

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
... Сега ще чакам да видя дали наистина ще трае до 48 часа hahaha "Unique water-based stick - so effective you could even skip a day"...
А ще се къпеш ли по това време? Mr. Green
Не, ти пък. Ей така, ще прескачам от ден на ден Wink

# 26
  • Мнения: 1 063
Бу, забелязалала ли си да оставя някакви следи по дрехите?

# 27
  • Мнения: 5 317
Бу,пиши доволна ли си.

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Бу,пиши доволна ли си.
Обезателно Simple Smile ама надали ще устискам 48 часа чак...

Иванджелин, доколкото виждам, не оставя. Макар че не е прозрачен, и по кожата не оставя следи, за разлика от други, които имам (Рексона или Фа, например).

# 29
  • Мнения: 2 332
... Сега ще чакам да видя дали наистина ще трае до 48 часа hahaha "Unique water-based stick - so effective you could even skip a day"...
А ще се къпеш ли по това време? Mr. Green
Не, ти пък. Ей така, ще прескачам от ден на ден Wink
Joy Joy Joy Толкова със спама от мен.
Бу, наистина пиши по-нататък впечатления, та ако е добър и ние да се обзаведем Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт