Гей-парад 2013

  • 30 289
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 275


Манипулативните филми ти пречат да приемеш, че гейовете и лесбийките плачат? Но пък ако видиш филм (който е филм, нали), показващ обратното, това ще преобърне нещата? Плачем. Но всеки изплаква себе си в един момент, за да може да продължи. Или не. Плаче и не продължава. До където може да плаче или да е в застой. При нас е така, при вас как е? Надявам се да не ми отговориш.

Манипулативните филми не ми пречат да приема, че тези двойки имат реално проблеми. Мисля, предвид годините си, че не съм толкова наивна. Защо обаче поднасянето на информация е строго манипулирано? Кому е нужно? Звучи ми като реклама на автомобил - всичко е уникално, проблеми няма, преживяването е страхотно, няма да се разочаровате.

# 691
  • Мнения: 482
BirdsFlu сега ако успееш и да ми кажеш и какво точно лекуват (т.е. да дадеш малко съществена информация), какво е заболяването, как протича, каква е симптоматиката му, какво го предизвиква. Изследвания за лецението. Как се отразява, защо лекува, има ли рецесии след това ... е такива неща. Ако ми дадеш и само кодировката по която и да е класификация на болестите - пак ще се оправя  Peace

# 692
  • Мнения: 4 841
BirdsFlu сега ако успееш и да ми кажеш ...

Аз не съм лекар, давам насоки към общодостъпна информация.
Но ако чувстваш, че имаш нужда от лечение, мога да те насоча, има си професионалисти, които ще отговорят с удоволствие на въпросите ти  Peace

# 693
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Какви загрижени хора само! А как ги лекуват в Иран, защото имам разни подозрения?

# 694
  • Пътят е всичко
  • Мнения: 2
Учените трябва да се заемат сериозно,след като в Иран ги лекуват , защо не и на други
места?След като в америка са работили над  гей-бомба би следвало да има и механизми
и за корегиране на сбъркана ориентация.
Чудесно е, че имат възможност да се подложат на методите за терапия, ако те желаят са се променят и не се чувстват добре с тази "диагноза" (или по-скоро обществен печат). Терапии се препоръчват и за хора, които често си мият ръцете, примерно.

И все пак, в ден днешен са малко учените, които поддържат този патологичен модел - за науката, официално, в повечето цивилизовани държави, хомосексуалността по подразбиране и закон е нормална алтернатива на човешка сексуална ориентация.

За мен, в такива деликатни теми, които засягат права на малки групи хора, различни от масата, всичко се свежда до предоставената или ограничена свобода - а изборът, дали ще живее по собствения си аршин или според очакванията на другите, нека всеки сам направи.

# 695
  • София
  • Мнения: 23 075
Какви загрижени хора само! А как ги лекуват в Иран, защото имам разни подозрения?
Е, как - това са някакви подробности.
Лекуват ги и точка. 
Това се повтаря като мантра на последната страница.
Само дето никой нищо съществено не казва.  Wink

# 696
  • Мнения: 482
Anelia11 доста неща са манипулативни. Филми, реклами, телевизията в голямата си част, брошурките на националистите, извадките на Нов ... Ето разпознаваш кое е манипулативно ... защо тогава го използваш?! Аз лично от няколко години не гледам телевизия - не ми е интересна, не ме влече, не смятам да се облъчвам. Търся си други начини да се информирам и да съм в крак с нещата. Пробвай! Ама да стоиш пред телевизора с пуканки и да викаш "това е пълна помия! Не ме кефи" и да се оправдаваш с това или онова, че те манипулирало ... е нелепо. Просто не допускай да бъдеш манипулирана! Намири сама какви са проблемите на тези хора, какво ги кара да плачат, за какво се "карат", за какво мечтаят, какъв е процента за това или онова. Чети много, съпоставяй различни мнения ... и ще си изградиш своето мнение! И ако следващият път го споделиш - за мен ще е чест  Peace

# 697
  • Мнения: 12 662
При социализма и тук ги лекуваха.

# 698
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
И бяха много по-малко  Thinking

# 699
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Не. Криеха се повече.

# 700
  • Мнения: 482
BirdsFlu сега ако успееш и да ми кажеш ...

Аз не съм лекар, давам насоки към общодостъпна информация.
Но ако чувстваш, че имаш нужда от лечение, мога да те насоча, има си професионалисти, които ще отговорят с удоволствие на въпросите ти  Peace

Обикновено медицинската информация е доста специфична и това я прави не толкова достъпна (рядко хората успяват да я изчетат) Wink  Peace Разбрах - предлагаш ми поредния шарлатанин, който за съжаление не лекуваш нищо (или лекува несъществуващи болести) - за съжаление в последно време са много Sad

p.s. Благодаря много за предложената връзка с професионалисти ... Познавам достатъчно  Peace

# 701
  • Мнения: 326
Какви загрижени хора само! А как ги лекуват в Иран, защото имам разни подозрения?
Е, как - това са някакви подробности.
Лекуват ги и точка. 
Това се повтаря като мантра на последната страница.
Само дето никой нищо съществено не казва.  Wink

И аз имам подозрения за начина на лекуване и мотивацията на избора, който правят "болните", след лекуването.
 
Познавам достатъчно хора, с "нормална" сексуална ориентация, които имат нужда наистина от лекуване.Бих предпочела да са хомосексуални, пред боклука, който представляват сега, макар и с "права" ориентация.
Има много по-важни неща в един човек, от това, че си ляга с човек от същия пол. Много по-гнусни и вредни навици, болести, предпочитаноя, черти на характера.

# 702
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Заради единия 'боклук' да не се изчисти и другия 'боклук' правилно ли разбрах?

# 703
  • Мнения: 275
Anelia11 доста неща са манипулативни. Филми, реклами, телевизията в голямата си част, брошурките на националистите, извадките на Нов ... Ето разпознаваш кое е манипулативно ... защо тогава го използваш?! Аз лично от няколко години не гледам телевизия - не ми е интересна, не ме влече, не смятам да се облъчвам. Търся си други начини да се информирам и да съм в крак с нещата. Пробвай! Ама да стоиш пред телевизора с пуканки и да викаш "това е пълна помия! Не ме кефи" и да се оправдаваш с това или онова, че те манипулирало ... е нелепо. Просто не допускай да бъдеш манипулирана! Намири сама какви са проблемите на тези хора, какво ги кара да плачат, за какво се "карат", за какво мечтаят, какъв е процента за това или онова. Чети много, съпоставяй различни мнения ... и ще си изградиш своето мнение! И ако следващият път го споделиш - за мен ще е чест  Peace

Телевизия гледам за да съм информирана. Ясно ми е, че манипулацията е навсякъде. Но ако гей обществото разчита на подкрепа на хора като мен ( ако изобщо има значение), то те самите трябва да се опитат да бъдат откровени. Но те не го правят. Те се прикриват, финансират големи паради, създават големи организации и в крайна сметка ми се навират в очите по не особено приятен начин. Виж, наша приятелска семейна двойка е друго нещо. Освен, че са високо образовани, двете дами никога не са демонстрирали каквото и да било различно. Напуснаха местоработата си, разделиха се с кариерите си ( за мен е лудост!) и се преместиха да живеят в едно градче. Няма да изпадам в подробности защо, но в тях не срещам бунтарство. Наясно са, че промените стават бавно, но с кадифена ръкавица.

# 704
  • Мнения: 4 841
Разбрах - предлагаш ми поредния шарлатанин, който за съжаление не лекуваш нищо (или лекува несъществуващи болести) - за съжаление в последно време са много Sad

p.s. Благодаря много за предложената връзка с професионалисти ... Познавам достатъчно  Peace

Не, никога през живота си нито съм общувала, нито бих препоръчала ШАРЛАТАНИ и недоказани самозванци Stop
Щях да ти дам координати на дипломирани медици в Клиниката по психиатрия към Александровска болница и УСБАЛ по неврология и психиатрия "Свети Наум", но щом това пречи на тезата ти, че сериозната наука не се занимава с този "несъществуващ" проблем, така да бъде  Whistling
В основата на ВСЯКО лечение стои желанието на човек да се излекува. Така че който е в мир с отклоненията си, да си ги носи със здраве  Peace

Общи условия

Активация на акаунт