Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 юни 2013, 20:39 ч.

Зелено кафе за отслабване

• 324 673
  • 464
  •   2
Отговори
Здравейте мили мами аз съм нова тук и понеже нямам много време да се ровя из стари теми реших направо да питам .. та някоя от вас пробвала ли е прословутия препарат за отслабване Green Coffee,има ли ефект и на коя фирма си струва да се поръча?мерси предварително  Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 апр 2014, 12:07 от Редактор*

# 1
Според мен няма смисъл да го пиеш при положение, че има далеч по-доказани продукти като фетбърнъри и Ацетил Л-карнитин.

# 2
Здравейте мили мами аз съм нова тук и понеже нямам много време да се ровя из стари теми реших направо да питам .. та някоя от вас пробвала ли е прословутия препарат за отслабване Green Coffee,има ли ефект и на коя фирма си струва да се поръча?мерси предварително  Simple Smile

Ти, в крайна сметка, пробва ли зеленото кафе? Сериозно се замислям дали да не си го купя  newsm78

# 3
  Crazy пак какви са тези измишльотини които ми излизат почти на всяка реклама - купете и пробвайте най -  бързия и ефикасен начин за отслабване със  зелено кафе  отнема само 31 дни за да изгубиш 26 кг  Rolling Eyes
това вярно ли е ?
 ooooh! има ли някой от вас който наистина е получил този резултат след употребата  на това кафе Sick

# 4
  • във вкъщи
Аз да си призная,си ги поръчах.Не знам какъв ще е ефекта, но пък поне е кафе.Ще вреди , ще вреди ама колко Simple Smile
Надявам се до вторник да са при мен  Laughing

# 5
Зеленото кафе се използва доста широко в продукти предназначени за изгаряне на мазнини. Лично аз бих се доверила на подобен продукт стига да съм сигурна в произхода му. Надявам се скоро някои да сподели опита си с това кафе Simple Smile

# 6
  • София
Повярвай те ми НЕ СИ ГО КОПУВАЙТЕ............... само си хвърлих парите на вятъра даже качих кг а бях и на диета

# 7
Извинявай, но се съмнявам да си на диета и да качиш килограми, дори и без зеленото кафе?
Би ли споделила по-подробно какво е представлявала диетата?

# 8
нали не трябва да си на диета докато го пиеш-поне в рекламата така пише

# 9
  • SA
Извинявай, но се съмнявам да си на диета и да качиш килограми, дори и без зеленото кафе?

Shocked Това сериозно ли го казваш?
То ако всички диети бяха толкова ефективни, дебели хора нямаше да са останали.
А за зеленото кафе - поредната глупава реклама, на която разумен човек едва ли би се хванал.

# 10

Shocked Това сериозно ли го казваш?
То ако всички диети бяха толкова ефективни, дебели хора нямаше да са останали.
А за зеленото кафе - поредната глупава реклама, на която разумен човек едва ли би се хванал.

Да, напълно сериозно го казвам. Ако качваш от диета, то или в нея има нещо сбъркано или човек просто не я спазва. А за дебелите хора - те са такива, защото НЕ са на диета. Смисъла в диетите е да си в калориен недостиг и ако е направена както трябва няма как да качваш пък ако ще и не зелено кафе, а зелени човечета да ядеш.

# 11
  • SA
Цитат
Смисъла в диетите е да си в калориен недостиг

Което е доста погрешно всьщност. Смисьльт на добре направената диета е да се консумират правилните храни, които не подтикват тялото кьм пьлнеене.
А че някои хора и зелени човечета биха яли, само и само да не променят храненето си е повече от ясно. Ако нямаше такива, нямаше да я има и цялата тази индустрия за продукти за отслабване.

# 12
Цитат
Смисъла в диетите е да си в калориен недостиг

Което е доста погрешно всьщност. Смисьльт на добре направената диета е да се консумират правилните храни, които не подтикват тялото кьм пьлнеене.
А че някои хора и зелени човечета биха яли, само и само да не променят храненето си е повече от ясно. Ако нямаше такива, нямаше да я има и цялата тази индустрия за продукти за отслабване.

Именно! Но както се казва, докато има риби, ще има и рибари Simple Smile Друг е въпроса, че вече човек не може да е сигурен какво яде, дори и на етикет храните да са правилните.  А за диетите, не е грешен метода на калориен дефицит, стига той да е в нормални граници, а не като повечето измишльотини от сорта на: "100 гр зелева супа на ден + 1/4 от средно голяма зелена ябълка"

# 13
Продължавам да се изненадвам, че има хора, които се хващат на подобни реклами  Flutter
Смятате ли, че 26 свалени килограми за месец е нормално? Как точно ще стане това - ядеш, лежиш, но пиеш зелено кафе и о, чудо, килограмите, които си трупал последните няколко години изведнъж се изпаряват?

Не си давайте парите за тези глупости, а оправете храната и включете движение  Peace

# 14
  • София
Явно много сериозно го рекламират този продукт, защото ме заляха напоследък подобни реклами из интернет пространството. Аз като по-млада пих на няколко пъти някакви илачи за поддържане на фигура (но аз съм много несериозна в приемането на хапчета), нямаше очевидно никакъв резултат и от тогава не ме впечатляват особено. Истината е в балансираk режим на хранене и движение, което обаче, признавам, не се постига лесно.

Въпреки това ще следя има ли доволни от този пореден хит... Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт