Зелено кафе за отслабване

  • 365 849
  • 461
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 195
Мисля, че при приемането на какъвто и да било продукт и изобщо при предприемането на подобни стъпки много важна е и вътрешната нагласа на човек. Здравословното състояние в момента на започването на приема никак не е за подценяване. Това всеки сам трябва да го прецени за себе си.
Мари , драсни един ред на лични къде си направила този кръвен тест Simple Smile

# 76
  • Мнения: 0
Мили дами аз реших и си поръчах от http://green-magic.net/.Момичето беше много любезно и ми обясни какво трябва да правя.Ще пиша отново  newsm03

# 77
  • Мнения: 43
Мили дами аз реших и си поръчах от http://green-magic.net/.Момичето беше много любезно и ми обясни какво трябва да правя.Ще пиша отново  newsm03

Ще чакаме да споделиш резултатите.

# 78
  • Мнения: 0
Мили дами аз реших и си поръчах от http://green-magic.net/.Момичето беше много любезно и ми обясни какво трябва да правя.Ще пиша отново  newsm03

Хмм, толкова неграмотно написана информация има в този сайт, как изобщо им имате доверие?
Освен това, не пише нито количеството на продукта, нито как се приема.

# 79
  • Мнения: 8 860
Мили дами аз реших и си поръчах от http://green-magic.net/.Момичето беше много любезно и ми обясни какво трябва да правя.Ще пиша отново  newsm03

Хмм, толкова неграмотно написана информация има в този сайт, как изобщо им имате доверие?
Освен това, не пише нито количеството на продукта, нито как се приема.

E, ти пък сега  Laughing
Приеми, че продуктът е достигнал до своята целева група  Wink

# 80
  • Мнения: 43
Да ви споделя резултатите при мен: втора седмица прием на капсулите зелено кафе и нито грам надолу! Ограничавам се с храненето и пак нищо.

Да знаете, че няма ефект и да не си давате парите за това.
Аз лично мисля повече да не се подлъгвам по подобни реклами.

# 81
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Въпреки всички хапчета за отслабване, върху които имам наблюдения (а майка ми е изпила всичко, което се е появило на пазара), мога да кажа едно - не можеш да получиш дупето на мечтите си докато седиш на него. Прочетете ето тази статия, много е добра!

Интересно защо ми го изкарва спам... Пускам статията в скрит текст...

Скрит текст:
В Inspired Fit Strong петък е ден за интервюта. Тази седмица обаче, ще прочетете една история по истински случай, която един приятел сподели с мен. Той предпочита да остане в анонимност, затова няма да разберете кой се крие зад думите, но се надявам да си вземете поука от неговите грешки и да вземете пример от неговата промяна!

Откакто в България дойде демокрацията и интернета, чувате само “Дебели сте, отслабнете”! Е, аз ще ви разкажа как се надебелява от 63 до 107 за 4-5 години!

Based on a true story! Да, моята лична и на едно второ лице от женски пол.

Нов и по-хубав град, нова работа, по-лъскава фирма и колеги, по-лъскава заплата, нова приятелка! Всичко е ново и цъфтящо, но мириса го усещаш по-късно.

Първо спрях да закусвам, каквото и да е освен кафе. После дойде ред от само себе си и на модерния градски отруден обяд: кафе, вафла, кроасан, кола, чипс, кифла, баница или нещо друго от типа “лапни в крачка” и пропускане на обедната почивка и свиването й до онези 10-15 минути ходене до най-близкото място от където може да си “набереш” така необходимите модерни храни. 12 часа работа, много ама и парите са добри следователно няма да мислим за храната и спорта. После идва ред на вечерята, пребит и едвам гледащ след 12 часа на стол, с крещящо стържещ стомах на път за вкъщи грабиш продукти от типа “Отвори и лапни”.

Отваряте и лапате, ЯКО! Първата година тегло, самочувствие, адекватност – всичко е под контрол!

Втората година обаче усещате, че като ходите да си купувате дънки ви дават номера +2 от последните ви. Хубаво, нормално е сега малко да надебелее човек. Нищо не променяте всичко трябва да остане така както е било досега!

Сутрин вече едвам ставаш и си ужасно уморен, от работата е! Няма нищо общо с храната! Разбираш че имало и летен грип?! Добре де грип, заразно е, не може да се предпазиш. Зимата я изкарваш подрънквайки в джоба хапчета за грип, ходиш на работа и пиеш лекарства.

На третата година идва ефекта на надутия балон! Тогава ви дават още по-големи дънки в магазина и на двамата с момичето. Нищо де ще се оправим! Замисляте се с момичето и облъчени от току що излезлите реклами и на нови “healthy food”. Започваме да ядем “healthy food” в кутия или опаковка от тази която се рекламира, малко по-скъпи са ама ЗДРАВЕТО ПРЕДИ ВСКИЧКО. Ще пием Кола Лайт, ще ядем бавни въглехидрати и пак ще стоим на стола и след като ядем “healthy food”, значи сме здрави.

Четеш в интернет, разбираш какво е това глюкозо-фруктозен сироп, аспартам, диколат, миколат и всякакъв вид лат и мрат. Замисляш се, че нещо май е сбъркано! Момичето минава на един пакет бисквити Хогаренас с фибри и кисело мляко 0,1% дневно. Така казват по телевизията- “healthy food” били, фибри имало… ама защо не казват че има глюкозо-фруктозен сироп и други л….. на?!

Казваш на момичето, то ти отговаря типично по женски “Абе я се виж, много знаеш!” ОК, мълчиш си и си мислиш и се почесваш, вече си решил, ще обядваш салата на обед и вечер. Пак си дебел, но вече си и гладен! Фирмата Нестле Ви става любима, те са голяма фирма, няма начин онези пакети да не са здравословни! Калций има, уран има, абе всичко има! Healthy foods 100%!

ТЦ!

На другата година вече, като влезете в магазина продавачките ви казват, ами всъщност имаме само от този модел като за вас. Че на мен пък к’во ми е бе, малко под 100 кила съм!? Пак почесване и пак още “по-healthy foods” в нашето меню. Някои от приятелките на момичето са родили и правили диети. Свалили са 1-2 дупки на коланите, абе кеф!

Минаваме на семейна диета. Вече сме гладни, но дебели! За един два месеца вече сме с хлътнали бузи и мазни задници и двамата! Абе нещо пак не е наред, спираме я тази диета, минаваме на друга, после минаваме пак на старото хранене, тогава си бяхме добре нали?!

Тук вече идва ефекта на големия взрив, балона от миналата година вече ще се пръсне – за 1-4 месеца, онези килограми които изгубихме с диетата се утрояват! Вече сте приятно дебели с бузки и леко зашити очички, стоиш и потиш, вода пиеш и пак се потиш, избора на магазин за дрехи е сведен до един!

Пак четеш за “healthy foods” и вече се сещаш, че това е една голяма пералня която само те вкарва от един филм в друг. Замислете се, зимата Нестле рекламират мюслито (корнфлейкса) със шоколад, като дойде време за море, ви вкарват в другия филм само за 14 дни ставате манекенки! Нещо ми светна тогава! Хм, дядо ми на село и той даваше на прасето царевица за да надебелее и да направи хубава сланина!

    Пак се почесвам и се сещам, че когато бях 63 кг сутрин правех по няколко лицеви опори, коремни преси и няколко клека. Отнемаше ми около 10 минути преди сутрешния душ. Ходех да тичам в събота или неделя, дори и зимата. Чат пат играех баскетбол. Сутрин ядях по 1-2 филии с краве масло и сладко от село, на обяд ядях супа и второ, понякой път и десерт. Вечерях.

Ужас! Не е било заради храната, а заради движението! Човешкото тяло не е направено да стои зад бюро!
Знойна августовска сутрин 8:15 сутринта, приятен ветрец повява а аз се потя!

Погледнах се в една витрина мазната потна физиономия и си купих колело същия ден, някакво за 120 лева (марката и модела нямат значение), започнах да ям 3-4 пъти на ден, на малки порции, месо+салата, спрях healthy foods, започнах да си готвя всеки ден, за вечеря,  да карам колело всеки ден по малко, правех си упражнения вкъщи, за 10 месеца стигнах 78 кг.

Сега ям мазни меса и сланина, яйца, сирене, кашкавал, кисело мляко 3,6% или 4,5%, ям и хляб (но вече аз си го меся – ръчно един два пъти в седмицата, не е като онзи от магазина колкото и healthy да казват че е), ям и риба, плодове и зеленчуци всякакви и по всяко време когато ми се яде. Пиле не обичам, няма как да ме убедите, че месо което преди 40 дни е било яйце е хубаво. Ям и сладко понякога, но не като основна храна! Храня се като съм гладен или когато му е времето.

Диети не спазвам!

Спортувам – но нямам режим, или по-малко или по-много, но спортувам!

С момичето ли какво стана? За последно я видях преди няколко години, още беше на healthy foods и големо дупе + утвърден целулит!

# 82
  • София
  • Мнения: 195
Мили дами аз реших и си поръчах от http://green-magic.net/.Момичето беше много любезно и ми обясни какво трябва да правя.Ще пиша отново  newsm03

Хмм, толкова неграмотно написана информация има в този сайт, как изобщо им имате доверие?
Освен това, не пише нито количеството на продукта, нито как се приема.
Незнам как е написано , но кафето им е качествено и ефикасно . Има си телефони аз там питах и любезно ми обясниха как се пие и т.н. Кафето им е на зърна , 250 грама , аз го пия като чай

Последна редакция: вт, 21 яну 2014, 20:07 от vesisf

# 83
  • Мнения: 0
^

Личи си, че не знаеш как е написано Grinning

# 84
  • София
  • Мнения: 195
^

Личи си, че не знаеш как е написано Grinning
Видях и какво , те другите като са много хубаво написани , та какво , продукта им е с ефект 0 , поне този на мен ми действа , вече съм още 1кг надолу . Продължавам да го пия . На мен ми харесва и ми действа , но все пак ще кажа , че не вечерям след 8 часа .

# 85
  • Мнения: 43
Включвам се да изразя огромното си разочарование от зеленото кафе. Вече съм 1 кг. нагоре, при положение, че се ограничавам с храненето.

Трябва да го кръстят Зелено кафе за напълняване!

На всичкото отгоре ме боли стомахът от няколко дни и подозирам, че е от него.
Спирам го. Съжалявам, че се подведох по тази реклама.

# 86
  • Мнения: 46
Включвам се да следя темата, че майка ми се е зарибила да си купува зелено кафе, а аз лично не мисля, че е добра идея. Та ще изчакам още отзиви за продукта и тогава ще я посъветвам какво да прави.

# 87
  • Мнения: 0
Здравейте,

и аз се включвам към темичката  Praynig днес си закупих зелено кафе от аптеката на nature's way 60 cap. Мисля да съчетая с велоергометър и ограничение в храната Heart Eyes

Ще пиша скоро за ефекта, ако има такъв.

# 88
  • Мнения: 5
От момичетата, които са го пробвали и са отслабнали, може ли да споделите след свалянето на килограмите, как се отразява на целулита и не увисва ли кожата?

# 89
  • Мнения: 38
Не е въпрос само на диети или на хапчета. Майка ми има страхотен проблем с килограмите, но поради липсата на време, заседнал живот и работа, която я принуждава да стой седла 9 часа на ден, няма никакъв шанс да ходи да спортува. Продължава да пълнее, а диета трудно спазва зимата. Преди 2 години беше пробвала Витаслим, е  успя да смъкне някое друго килце, особено лятото, като наблягаше на домати, чушки, краставици и плодове, но зимата знаете как е, възвърна една част от тях. Интересното беше това, че тя не ги пиеше както пишеше, а по 1 капсула дневно.  Всичко е до човек и организъм.
Относно зеленото кафе, една приятелка е приемала такова (тя живее в Англия ) и е смъкнала кг, но е била и на диета и е ходила да спортува. Не вярвам с една опаковка и без хранителен режим да се смъкнат 10-15 кг, че и повече. От 5 до 8 кг с една опаковка, че е чудо. Още обмислям варианта дали да й взема това зелено кафе. Страх ме е само да не навреди на здравето й по някакъв начин. Не мисля да купувам от бг сайт, а от английски с доказано качество на продукта (уж).

Общи условия

Активация на акаунт