Клиника Малинов-IMSI при док. Калчев и док. Семерджиева-2

  • 57 013
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 056
Я да видим ще се справя ли, хайде момичета заповядайте тук, да споделяме мисли и чувства и преживявания.
За клиниката както знаете - само прекрасни неща мога да кажа аз. Страхотен екип, страхотен персонал, страхотно отношение - най-вече Човечност и разбиране.
Дано темичката е късметлийска за всички тръгнали по трудния и дълъг път - има светлина в тунела всички ще сбъднем мечтите си щом сме в ръцете на тези прекрасни хора  Hug

# 1
  • Мнения: 991
Благодаря за темата Маги Simple Smile

# 2
  • Мнения: 128
Бравооо Маги незнам защо предчуствах добрата новина успех късмет и само положителни неща ти желая. Продължавай с коментарите. Кажи какво усещаше тези дни има ли нещо по което да следя и аз дали ще има попожителен резултат. На кой ден е това ЧХГ.  smile3501

# 3
  • София
  • Мнения: 301
Меги, благодаря за новата тема! Дано да ни е на късмет!  Peace

# 4
  • Мнения: 1 056
Аз се бях ушашкала, че нямам никакви усещания. Никакви признаци, като изключим на моменти лека болка или по-скоро напрежение долу в корема, но то е за минута две и минава, нищо необичайно. От 2-3 дни зърната на гърдите ми са по-чувствителни, но те гърдите ми стават болезнени и преди цикъл, а погледнато реално аз съм си 5 дни преди очакваната дата на МЦ, за това си викам то може и от това да е. Иначе заради многото хормони, които приемам след трансфера, ми е малко по-особено на моменти изнервено, на моменти ми се замотава главата, много ми се спи заспивам в 9 вечер и сутрин не мога да си отворя очите, но четох, че това е в следствие от приема на утрогестан и естрофем. Така че към момента нищоо - но и е рано все пак 11ти ден след трансфера ми е днес.
Сега се моля след 2 дни стойностите на ЧХГ-то да нарастват както трябва иии всичко да върви нормално.
Ще пиша подробно всичко, как и аз съм с вашите трепети, както вие с моите, така чеее горе главата  Hug Hug Hug

# 5
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Маги, мерси за новата темичка - айде, да се отприщваме всички с добри новини  Hug Hug

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 179
Аз се бях ушашкала, че нямам никакви усещания. Никакви признаци, като изключим на моменти лека болка или по-скоро напрежение долу в корема, но то е за минута две и минава, нищо необичайно. От 2-3 дни зърната на гърдите ми са по-чувствителни, но те гърдите ми стават болезнени и преди цикъл, а погледнато реално аз съм си 5 дни преди очакваната дата на МЦ, за това си викам то може и от това да е. Иначе заради многото хормони, които приемам след трансфера, ми е малко по-особено на моменти изнервено, на моменти ми се замотава главата, много ми се спи заспивам в 9 вечер и сутрин не мога да си отворя очите, но четох, че това е в следствие от приема на утрогестан и естрофем. Така че към момента нищоо - но и е рано все пак 11ти ден след трансфера ми е днес.
Сега се моля след 2 дни стойностите на ЧХГ-то да нарастват както трябва иии всичко да върви нормално.
Ще пиша подробно всичко, как и аз съм с вашите трепети, както вие с моите, така чеее горе главата  Hug Hug Hug
Браво много се радвам за теб,резултатът ти е толкова висок,че си категорично бременна!
Аз ти казах да не търсиш симптоми,сега си почивай и много се пази,защото оттук нататък започва пазенето до 12г.с. е рисков период.

# 7
  • Мнения: 1 056
Привет и от мен, пак съм в голямото чакане - взеха ми кръв за повторен тест след 48 часа и сега се моля резултата да се удвоява  Praynig Praynig Praynig и всичко да е наред. Толкова бях щастлива тази сутрин да видя момичетата в клиниката и те видимо се радваха за мен. Прекрасни са иии за мен е удоволствие да ги виждам. За съжаление не видях другите момичета, с които бяхме на пункция и трансфери, надявам се поне половината да са успели, че бяхме много към 10тина, а тази сутрин само аз бях в клиникат. Толкова стискам палци за всички по този трънлив път и се моля всички да сбъднат мечтата си  Praynig Praynig Praynig.
Хайде на кой какво му предстои да споделя, че нещо замря темичката  Hug

# 8
  • Мнения: 128
Здрасти Маги малко глупав въпрос ноооо кога да правя тест за бременност като овото е било на 07. 08. или 09. най-рано кога да правя теста.

# 9
  • Мнения: 1 056
Ох луднах докато чакам резултата, нооо имам прекрасна новина ЧГХ-то ми е вече 800, при начална стойност 347 точно преди 48 часа. Малко е високо, такаа чеее май ще се готвя за близнаци  Mr. Green Mr. Green Mr. Green амааа това ще стане ясно след 2-3 седмици. Поне се успокоих, че всичко е наред иии нещата се развиват, дано и за напред да е така, пожелавам го на всички ви от сърце.

миленката при трансфер, след връщането на ембрионите, които са на 3-ти дена от пункция (или овулация), препоръчват тест да се прави на 11ти ден. Тоест трябва да са минали поне 14 дни от овулацията, за да ти отчете теста. Иначе има много маркетингови трикове и реклами на тестове за бременност, които уж казват че още 7 дни след предполагаемата О и секс, може да се засече евентуална бремееност, но за мен това са глупости, реклама, която кара жените като нас да дават безумни пари за излишни тестове.
Като се има предвид, че имплантацията настъпва от 7 до 10ти ден след О, а след имплантация започва да се отделя ЧГХ, който всъщност се засича и от кръвните и от пикливите тестове - няма как да се засече каквото и да било по-рано от 10ти ден.
И мен ме сърбяха ръцете да препикая един тест, ноо предпочетох да не се филмирам излишно и да си изчакам 11ти ден след трансфера.
Стискам палци ии пожелавам много късмет и успех, дано това е вашият вълшебен месец  Hug Praynig Praynig Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 301
Браво, Меги! Чудесна новина! Пожелавам ти всичко да върви така добре през цялото време!!  Peace

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 179
Ох луднах докато чакам резултата, нооо имам прекрасна новина ЧГХ-то ми е вече 800, при начална стойност 347 точно преди 48 часа. Малко е високо, такаа чеее май ще се готвя за близнаци  Mr. Green Mr. Green Mr. Green амааа това ще стане ясно след 2-3 седмици. Поне се успокоих, че всичко е наред иии нещата се развиват, дано и за напред да е така, пожелавам го на всички ви от сърце.

миленката при трансфер, след връщането на ембрионите, които са на 3-ти дена от пункция (или овулация), препоръчват тест да се прави на 11ти ден. Тоест трябва да са минали поне 14 дни от овулацията, за да ти отчете теста. Иначе има много маркетингови трикове и реклами на тестове за бременност, които уж казват че още 7 дни след предполагаемата О и секс, може да се засече евентуална бремееност, но за мен това са глупости, реклама, която кара жените като нас да дават безумни пари за излишни тестове.
Като се има предвид, че имплантацията настъпва от 7 до 10ти ден след О, а след имплантация започва да се отделя ЧГХ, който всъщност се засича и от кръвните и от пикливите тестове - няма как да се засече каквото и да било по-рано от 10ти ден.
И мен ме сърбяха ръцете да препикая един тест, ноо предпочетох да не се филмирам излишно и да си изчакам 11ти ден след трансфера.
Стискам палци ии пожелавам много късмет и успех, дано това е вашият вълшебен месец  Hug Praynig Praynig Praynig
Simple Smile

# 12
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Maги, чудесно  Hug Hug Hug Дано все така ни носиш само хубави новини и да ни окуражаваш  Peace

И аз вчера бях в София /много път беее  :ooooh/. Задържаният ми фоликул го няма и от днес съм на клостилбегит. Дано да реагирам  Praynig И понеже предния път ми извадиха яйцеклетката много рано, на 10-тия ден, сега док ме вика на 8-мия и щял да стопира нещата, да ги забави. Как, не знам, тогава ще говорим.
Притеснява ме тази микробиология - понеже пак ще трябва да я правим. Ако отида в клиниката да я пусна, за колко време излиза резултатът  newsm78 Досега сме я правили в Русе и чакахме по няколко дни /може би заради хламидиите/. Но в София дали ще има време да се чака този резултат  Thinking

# 13
  • Мнения: 1 056
perunika радвам се за теб и пожелавам този път повече яйцеклетки. Мен доктора ме извика на 9ти ден сутринта и видя, че имам 3 големи фоликула, пусна хормони и стана ясно, че овулацията няма да е скоро и на другия ден, тоест 10ти вечерта ми удариха Прегнил 10000, което всъщност таймира и до 36 часа след инжекцията е пункцията - така ги хващат да не се пукнат по-рано.
За микробиологията можеш да я пуснеш навсякъде, доколкото знам признават резултати от всички лаборатории, но не е лошо да попипаш пак твоя доктор, че иначе в Малинов се чака 3 дни за резултата и щом си от Русе е безсмислено да се разхождаш само, за да пуснеш микробиология. Можеш след това да им се обадиш с резултата и доктора ще ти каже какво да правиш.
Хайдеее къде сте другите момичета, затъжих се най-вече какво става с Белослава  newsm78 newsm78 newsm78.
Пожелавам прекрасен ден и хубав уикенд на всички  Hug Hug Hug

# 14
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Обадих се в клиниката и наистина казаха, че за 3 дни излиза микробиологията. Аз съм по-далеч и от Русе, но там ходя за изследвания, че тук не правят от влагалищен секрет или правят, ама не искам да ме знаят много, че малък град  ooooh!
На мен не ми таймират овуто - аз съм с намален яйчников резерв. Моето ЛХ скача много бързо и предния път станаха естествено нещата.

Общи условия

Активация на акаунт