Спирала за мигли - 7

  • 108 830
  • 726
  •   1
Отговори
# 525
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
И аз я имам. Толкова ми е течна, че дори не мога да я напластя  Crossing Arms Някак миглите ми изглеждат "голи" с нея...

# 526
  • Мнения: 257
Мерси за отговорите за Voluminous. Щом е суховата, май ще я пропусна... Confused
Коя разновидност на Telescopic е най-добра? newsm78

# 527
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
Влизам да похваля една много евтина спирала - на Мис Спорти ето тази:


Загледах се на щанда, защото марката е на COTY, както и Риммел и някои от спиралите са с еднакви четки, а и сходно качество. Нямах намерение да купувам, но тази ме заинтригува с четката си - малка, плътна, мнооого готина. Освен това туша изглеждаше нетечен и някак мазничък, а не сух. Цената е под 5 лв, така че я взех за проба. Ами вече 2 седмици я ползвам и е идеална! Не се рони, нанася се с 2 движения, не сплъстява, дава обем, но не ужасно много.

Е, похвалих я, голямо попадение е за мен  Peace

# 528
  • Мнения: 122
Аз говорих за последната им - Рок нещо си. Наистина ми харедва. Сега някой да сподели за по-силен тоник или кърпички за разгримиране, които да свалят всичко от раз.

# 529
  • София
  • Мнения: 9 456
Само двуфазен лосион, или домашен разтвор на розова вода и масло-каквото се намира. Зехтин също става.
Като каза разгримиращи кърпички. Аз си взех такива на Гарние и в сравнение с почистването с мицеларна вода си е чисто мазане на нечистотия по лицето. Винаги има остатъчна такава, при това. Wink

# 530
  • Мнения: 554
Аз говорих за последната им - Рок нещо си. Наистина ми харедва. Сега някой да сподели за по-силен тоник или кърпички за разгримиране, които да свалят всичко от раз.

Ако става въпрос за тази

http://www.ivis.bg/maybelline-the-rocket-volum-express-%D1%81%D0 … %D0%B8-p8763.html

не е никак нова, след нея излезнаха още няколко.

С какви мигли си, ако не е тайна?

# 531
  • Мнения: 67
Влизам да похваля една много евтина спирала - на Мис Спорти ето тази:


Загледах се на щанда, защото марката е на COTY, както и Риммел и някои от спиралите са с еднакви четки, а и сходно качество. Нямах намерение да купувам, но тази ме заинтригува с четката си - малка, плътна, мнооого готина. Освен това туша изглеждаше нетечен и някак мазничък, а не сух. Цената е под 5 лв, така че я взех за проба. Ами вече 2 седмици я ползвам и е идеална! Не се рони, нанася се с 2 движения, не сплъстява, дава обем, но не ужасно много.

Е, похвалих я, голямо попадение е за мен  Peace

Може ли линк моля, защото не се вижда картинка.  Simple Smile

# 532
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
Ето я, не знам къде е изчезнала картинката  newsm78

# 533
  • Мнения: 67
Благодаря  Hug

# 534
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз съм доволна от пупа вамп,но при две условия аз разреждам ежеседмично с капки за очи и за любители на такива четки.Миглите са ми къси и редки.
Взех двуфазния на микса за раз гримиране на спирала,веднага сърбеж и копривна треска,а е за чувствителни очи newsm78

# 535
  • София
  • Мнения: 901
Някой успя ли да изпробва новата спирала на Лореал - Манга?  Flutter След Уингс отново имам доверие на Лореал за спирали и ми е интересно и тази как се справя с миглите  Party

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 262
Аз говорих за последната им - Рок нещо си. Наистина ми харедва. Сега някой да сподели за по-силен тоник или кърпички за разгримиране, които да свалят всичко от раз.
Зависи в кой ценови диапазон търсиш, аз от бюджетните харесвам този на Есенс, от високоя клас съм сменила какво ли не но винаги се връщам на Take The Day Off Makeup Remover For Lids, Lashes & Lips - Clinique

# 537
  • Мнения: 548
Някой успя ли да изпробва новата спирала на Лореал - Манга?  Flutter След Уингс отново имам доверие на Лореал за спирали и ми е интересно и тази как се справя с миглите  Party
Аз я пробвах, но ми е малко трудно да кажа от веднъж - хареса  ми,  без да съм ужасно впечатлена.  Не слепваше и стоеше обемно, но може би не удължава колкото други. Малко наизуст говоря, така че по-добре да каже и друг.

# 538
  • Варна
  • Мнения: 301
 Останах доволна от Еstee Lauder Wink не слепва,не е суха и не стои на "топ4ета" по миглите,в същото време не е и прекалено те4на:

http://bg.strawberrynet.com/makeup/estee-lauder/sumptuous-bold-v … oof/95841/#DETAIL

# 539
  • Мнения: 1 110


[/quote]

Това е една от малкото спирали, които съм повтаряла. Много съм доволна от обема, който прави.  Особено за тази намалена цена си заслужава
[/quote]

Взех я и наистина съм много доволна Peace Предвиждам и една за подарък Grinning

Общи условия

Активация на акаунт