Легализация на кръвосмешението

  • 4 790
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Повод да отворя такава тема е следната  публикация:
http://fro-spam156-/news_54856/Evropeiski_prioritet_Uzakoniavane … _kravosmeshenieto!/
Подочух за подобен род "европейски" настроения, но не повярвах.Дълбоко се надявам,че здравият разум ще победи.Цитирам:"Във вестници и телевизии се забелязва началото на кампания инцестът или кръвосмешението да бъде представен като "европейска джендър-норма". Въвежда се понятието "инцестофобия", а всички "инцестофоби", тоест хората, които отхвърлят и не приемат секса между деца и родители, да бъдат наказвани по съдебен път. "
Е скъпи майчета ,това ли е цивилизования свят към който искаме да се приобщим,не благодаря.

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Цитат
Трета година се боря за равноправно положение на хората с различна сексуална ориентация и предпочитания. Понякога дори е възпитателна сексуалната връзка между брат и сестра, майка и син или баща и дъщеря. Това е посланието на шведката Моника Елизабет Грьон, лява социал-демократка и лесбийка.

Е , нормално , ко  Grinning ?
Узаконяване на бракове м/у еднополови , създаване/отглеждане  на поколение  от тях , всичко следва своя естествен ход  Whistling Sunglasses





Е скъпи майчета ,това ли е цивилизования свят към който искаме да се приобщим,не благодаря.


Това е бъдещето  Wink не е нАучна фантастика, свиквай  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 46 492
Тенденциозно е представено. Става дума за далечни роднини и такива без кръвна връзка. Нямам нищо против, приемам го за нормално.
Излишно е преиграването, никой не говори за майка и син или баща и дъщеря, нито брат и сестра.

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Човече , цитата 'казва' друго  Wink но пък да,  може да е тенденциозно  Wink
Ама вече знае ли човек  Wink






п.п. иначе аз  да , преигравам в горния пост  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 121
Съвсем полудяхме-всичките.  Shocked

# 5
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Повод да отворя такава тема е следната  публикация:
http://fro-spam156-/news_54856/Evropeiski_prioritet_Uzakoniavane … _kravosmeshenieto!/
Подочух за подобен род "европейски" настроения, но не повярвах.Дълбоко се надявам,че здравият разум ще победи.Цитирам:"Във вестници и телевизии се забелязва началото на кампания инцестът или кръвосмешението да бъде представен като "европейска джендър-норма". Въвежда се понятието "инцестофобия", а всички "инцестофоби", тоест хората, които отхвърлят и не приемат секса между деца и родители, да бъдат наказвани по съдебен път. "
Е скъпи майчета ,това ли е цивилизования свят към който искаме да се приобщим,не благодаря.

Е, не ти ли хрумва, че ако "това е цивилизованият свят", на въпросната деятелка нямаше да се налага да бъхта години наред, а кръвосмешението вече щеше да е норма.

Има подфорум на живеещите в Швеция, защо не влезеш там и не разпиташ как стоят нещата в действителност както с обществените нрави, така и с въпросната активистка?

# 6
  • Мнения: 27
Ами като се разрових в нета ,установих,че в твърде много държави кръвосмешението между пълнолетни е легално.Естествено и в  България вероятно ще стане законно.Интересно ,ако се наказват   цитирам""инцестофобите", тоест хората, които отхвърлят и не приемат секса между деца и родители, да бъдат наказвани по съдебен път".
Какво е положението в Америка- в  огромна част от щатите кръвосмешението е криминално деяние с вариращо наказание:
    5 години затвор в Хавай
     Десет години затвор в Северна Дакота, Южна Дакота, Уисконсин, Мичиган и Минесота
     Четиринадесет години лишаване от свобода в Калифорния, Орегон, Вашингтон, в Аляска и Айдахо
     15 години лишаване от свобода в Кънектикът, Мериленд, Делауеър, Вирджиния и Западна Вирджиния
     20години затвор в Масачузетс, Ню Йорк, Ню Хемпшир, Мейн, Пенсилвания, и Върмонт
     25 години лишаване от свобода в Канзас, Небраска, Арканзас, Мисури, Оклахома, Тексас, Аризона, Ню Мексико, Невада, Колорадо, Уайоминг, Айова, Илинойс, Индиана и Кентъки
     Доживотен затвор във Флорида, Джорджия,  Алабама, Мисисипи, Луизиана, Северна Каролина, Южна Каролина и Тенеси.
Кой крив,кой прав?
Аз никога няма да приема едно действие, което би могло да създаде живот в страдание за морално и легално.За мене то е криминално престъпление,безотговорно отношение към живота.
Мисля,че учените
 и разумните хора трябва да се противопоставят на създаването на болни,недъгави и страдащи хора- за мене това е престъпление срещу живота и човечеството.Науката трябва да помага  да се създава повече  здраве,интелигентност,разумност в живота на хората. Като гледам какво се случва изцяло съм за контрола на раждаемостта.
За първи път виждам повече разум в Америка.

Последна редакция: сб, 15 юни 2013, 18:49 от aisedora

# 7
  • Мнения: 121
Темата, която си пуснала е изтъкана от информация от жълти медии.
Има поне още 2 като твоята, но в други подфоруми.
Само всявате ужас и в без това изтормозените хора, особено в наситените със събития последни дни.

# 8
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
Има подфорум на живеещите в Швеция, защо не влезеш там и не разпиташ как стоят нещата в действителност както с обществените нрави, така и с въпросната активистка?

Новичка е и сигурно още не може да се ориентира къде да пита.

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз никога няма да приема едно действие, което би могло да създаде живот в страдание за морално и легално.За мене то е криминално престъпление,безотговорно отношение към живота.
Мисля,че учените
 и разумните хора трябва да се противопоставят на създаването на болни,недъгави и страдащи хора- за мене това е престъпление срещу живота и човечеството.
Това всъщност не е точно така. Дете, родено от кръвосмесителен секс, не е непременно увредено. Само се увеличава вероятността от проява на генетично обусловените увреждания, които са рецесивни, защото е по-вероятно и другият родител на носи същия "дефектен" ген, отколкото родител с друго, "неродствено" днк. При поколения с кръвосмешение рискът се увеличава, но в никакъв случай не можем да кажем, че всички деца, родени от такива връзки, са със здравослловни проблеми.
Мен лично моралната страна на въпроса повече ме притеснява, но казус всъщност няма, защото статията наистина е повече от тенденциозна, не се връзвайте на такива неща Laughing

# 10
  • Мнения: 27
Зарежи колко е тенденциозна,като гледам как ни управлява "цивилизована" Европа във всеки един аспект имам нужда да се бунтувам.Преди години един приятел турчин(бежанец в Турция от времето на възродителния процес) ми разказва как в Турция няма забрана за близкородствени бракове и масова практика с цел имотите да останат в семейството,със съответните последици разбира се.Религията също не го забранявала,нещо,което при нас е норма от край време, много ми се видя странно в съвремието да съществуват такива изостаналости, при съвременните научни постижения да се допускат такива безобразия.А то какво ни се стоварва на главите?
Как ви се струва една такава свобода няма ли да доведе до спекулации , особено при срива в образованието и тежката икономическа ситуация в България що не виждам нищо добро за нас.
Айде тези глезотии да са си за "цивилизованите" извратеняци.

# 11
  • Мнения: 14 654
Това чудо стана по грешка на баща ми
тайно се залюбил той със дъщеря ми
мина се и време и тя му пристана
и така на мене тате зет ми стана
...
Сега тате има 7 дечурлига
моята вдовичка роди 2 и стига
мойте са им лели, те пък са ми братя
и си омешахме с татко ми родата.

# 12
  • Мнения: 121
Софи Маринова да не си е поръчала и тя закон? Joy

# 13
  • Мнения: 14 654
Софи Маринова да не си е поръчала и тя закон? Joy
hahaha

# 14
  • Мнения: 3 241
Пак ли се почна?  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт