Отговори
# 45
  • Елин Пелин/Бургас
  • Мнения: 0
mery_bery аз попитах моята  докторица, но тя каза, че така и така е много относителен резултата и мога да го пропусна. Имам си някои трудности с бременеенето (по - скоро забременяването), а и януари направих спонтанен аборт, та ми каза, че няма смисъл допълнително да се товаря за момента. Иначе ще ме прати 20 седмица на фм за мое спокойствие.

# 46
  • Мнения: 8
kaliivanova пействам какво пише на моите резултати  най-отдолу :"Моля, обърнете внимание, че рисковите изчисленията са статистически подходи и нямат диагностична стойност".

Така, че всичко е на научно му ниво-в БХС-то-най -добре си е ФМ -тя поне е реална!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 980
TDI, на мен ми казаха, че може да е момиче, но лекарката каза, че е твърде рано и не е гледала специално пола, а други органи - в 12-та седмица ходих на ФМ.

# 48
  • Елин Пелин/Бургас
  • Мнения: 0
ууффф  за това и чакам. Утре пак съм при лекарката, дано вече не се крие човечето.....Каза, че този път ще обсъдим фм за 20 седмица и че тогава вече ще си зная нещо конкретно

# 49
  • София
  • Мнения: 89
На някой става ли му лошо от жегите? Аз преди така обичах да се печа на слънце, сега само като се покажа и почва да ми става силно зле  Sad
Що се отнася до БХС и аз мисля, че особено първото е малко излишно, ако майката е под 35 години, но го направих. Айде, да зарадвам и лекарската мафийка.

# 50
  • Мнения: 277
значи има вероятност,макар и малка днес да разберем пола на малкото човече Simple Smile а относно жегите,на мен не ми понася,вчера трябваше да отида до близкия магазин,който е на около 400-500м от дома ми ,добре че минах през парк,стана ми лошо,зави ми се свят,седнах за кратко на една пейка и в последно време все си нося с мен и шише вода (много ме спасява) и след 5-10мин се почувствах по-добре и продължих

# 51
  • Елин Пелин/Бургас
  • Мнения: 0
уффф почти до края на третия месец мислех че съм  щастливка - без да ми е зле, без да повръщам, ама питай сега.Предвид факта, че съм от Бургас, а вече съм в болнични си представях висене на плажа, плуване в морето и така на татък, а се оказа, че в момента, в който изляза на слънце едвам се държа на краката си. Все ми е лошо. Докато валеше тези дни се чувствах чудесно, а сега гледай пак какво стана....

# 52
  • Мнения: 6
Kaliivanova ти си градска значи Wink

О аз си мислих,че ще си се опъвам под чадърче то,ама уви..Вчера ма ЖК като ми видяха колко ми е кръвното и как ми прилошава,а и на два пъти у дома ми става зле,ме предупредиха да се пазя,за да не колабирам....Иначе ме похвалиха за качването на килограмите  Embarassed

# 53
  • Мнения: 277
аз имам чувството че свалям кг вместо да качвам,нямам апетит и нищо не ям,гледам се в огледалото и ми се струва,че наистина корема ми е по-малък от преди Sad

# 54
  • София
  • Мнения: 89
Поне плодове, таратор, свежи домашни лимонади не те ли привличат?
Аз ям нормално като количество, но съм адски претенциозна. Добре че съм в болничен и ходя до близкия плод-зеленчук всеки ден. Не знам как ще ходя на работа след 2 седмици, ще се наложи все пак да отида поне за 2 месеца, стаята в офиса ми е южна и страхотно задушна  Confused
Клеопатра, ти какво направи с изпитите? Аз направих едно огромно НИЩО  Blush Много неприятно, но факт. Днес от 18 имам изпит - няма да отида, не съм готова, не ми се чете и не ми се пътува до там. Направо никога не съм била такава, как да се изразя... мотла.

Последна редакция: вт, 18 юни 2013, 13:51 от Вилхелм Тел

# 55
  • Мнения: 277
не,нищо не ми се яде или ако ми се прияде нещо,като си го направя вече не го искам  Confused

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Аз днес излязох в 11ч по жегите, ама издържах. Беше на близко, но исках да видя дали ще изтрая. Малко ме заболя главата, но като цяло добре мина.
Аз пък не мога да ям по много. Река да ям нещо, лапне 2-3 лъжици и се чувствам все едно цялата тенджера съм изяла с манджата Simple Smile
А вчера пък на обяд се чувствах като на плаж, хаха. Излегната на дивана вкъщи, отвън се чува Акваленда с плисъка на водата и виковете на хората Simple Smile Почувствах се все едно съм на почивка. Мъжо даже ми вика, че тук е по-добре, защото съм на сянка и мога и да спя, хаха Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 89
Въпреки това хапвай по малко от нещо, което не ти се яде, но не ти се и гади от него. Защото от глад се завърта кръгът и ти става още по-лошо. Поне при мен е така. Вечер особено ми е зле. И тогава пия само сок от прясно изтискан лимон с вода или пък кисела боза... все нещо да имам в корема, дори да е сок.

# 58
  • Мнения: 1 298
Аз пак съм свалила 1 кг, а ям през час-два. По малко хапвам, но все ми става лошо и докато не ям нещо не ми минава. Напоследък съм откачила по таратор и си правя всеки ден. Иначе главно домати, сирене и плодове. Не знам вие как сте, но аз все се вманиячавам, че ми се яде нещо и като го купя хапна малко и вече с нежелание го дояждам.

# 59
  • Мнения: 199
Вилхелм  тел, изкарах две тройки, но не на себе си, а на колежките, които преписаха от мен, а аз имам 2.  #Cussing out Така се бях ядосала, работите ни са еднакви, защото беше тест.

desi-g, до Акваленда ли живееш? Защото аз съм близо. До Черноризец Храбър. 

Общи условия

Активация на акаунт