Отговори
  • Мнения: 1 352
Надявам се някой да ми отговори по-бързо, защото съм резервирала самолетни билети и трябва да ги платя днес, а тази фирма не ми е позната. Все пак парите не са малко, купувам билети за мен и двете ми деца.
Някой ползвал ли е услугите на тази фирма:
http://www.paravion.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%8 … D0%B5%D1%82%D0%B8

# 1
  • Мнения: X
Предполага се, че имат задължителна застраховка, покриваща отговорност на туроператора.
http://www.mi.government.bg/bg/library/naredba-za-usloviyata-i-r … 7-c78-m260-4.html
Но, ако превозвачът  фалира, трудно се връщат сумите.
/личен опит с МАЛЕВ/

# 2
  • Мнения: 1 352
Благодаря. И аз имам лош опит с една нискотарифна компания, но тук става дума за Бг еър.

# 3
  • Мнения: X
Аз веднъж се опитах да купя билет така през български посредник и луда станах, но понеже нямах опит. ВИждам, че и вие сте в чужбина и може да не ги знаете тези неща. Като си избрах билета, дадох си данните, данните на кредитната карта, натиснах purchase и получих по е-мейла потвърждение сметнах работата за уредена. Ама не било така, след някой и друг ден си поглеждам случайно пак пощата и виждам още 2 писма от фирмата. В едното ме питат- ама наистина ли искате да купите билет, потвърдете моля до 15 часа, във второто ми пишат- резервацията ви е канселирана. И това става в събота, а аз си въобразявам, че ще летя в сряда, преди Коледа. Хем не знам да купувам ли нов билет, хем не мога да ги чакам тия до понеделник за връзка...  Купих си директно от авиокомпанията, по-ефтино е и нито ти късат нервите, нито ти губят времето. Може аз да съм последната, дето не знаех за тези проверки, ама да предупредя.

# 4
  • Мнения: 1 352
Проблемът е, че почти навсякъде искат плащане с кредитна карта. А аз не искам така  Mr. Green. С Уиз еър е хубаво, че ако направиш резервацията 14 дена предварително, тогава може да платиш с банков превод и няма никакви проблеми.
В крайна сметка заложих на сигурното и си взех билети от горепосочената компания.
Благодаря за отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт