Бременността повлия ли Ви върху секса ?

  • 3 487
  • 88
  •   1
Отговори
  • Пловдив ;)
  • Мнения: 44
Здравейте,
извинявам се, ако дублирам въпроса си и вече е имало такъв. 
Сега съм към третият месец, нямам никакво сексуално желание.  Разбираме се много добре с приятелят ми, не се караме, т.е. искам да обясня, че сексуалната ми  "импотентност" , ако мога така да се изразя, не е породена от това, че не го желая.  Просто нямам никакъв , абсолютно никакъв сексуален "апетит" . Rolling Eyes Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 220
Не, не ми повлия и то до самия край. Само като ми порасна корема вече акробатиките бяха невъзможни  Laughing А колкото до теб - не си мисли, че това е нещо ненормално. Все пак сега хормоните ти бушуват и никой не може да предвиди какво ще ти се иска или обратното. Мисля, че приятеля ти трябва да те разбере, а ти не се притеснявай - моментно състояние е и ще отмине.  Peace

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Безпътна и аз бях като теб. Все се притеснявах да не направим нещо на беба. Мъжът ми много ме подкрепяше и повечето време само сме се гукали с ръце на големия корем.

# 3
  • Мнения: 3 611
И при мен беше така.
Споко, ищахът ще се върне.  Wink

# 4
  • Мнения: 1 416
Безпътна,
И аз нямах никакво желание за секс. То не беше породено от притеснения, че ще навредим на бебето, а просто от нежелание...
Това ми настроение ме просължи и след раждането. Има жени, които през бременноста се тресат от хормони и други, като нас, на които им липсват...
Не се насилвай - щом нямаш желание, просто не прави секс...  Peace

# 5
даа, и аз нямам особено желание. В началото обаче ми беше много лошо и повръщах много, та по естествен начин се отказахме от секса. Сега май нещата се подобряват и забелязвам, че желанието ми се връща с пълна сила Wink Хубаво е човек да се почувства отново нормален.
Но по време на бременността очевидно всичко е възможно, ако нямаш желание за секс, не се насилвай, не се притеснявай, всичко са само хормони и е временно.

# 6
  • Мнения: 8 505
За щастие-не.Изкарах много лека бременност ако това е от значение.

# 7
  • Мнения: 5 103
Иама желание за секс и то доста голямо, но малко ме е страх да не направим нещо на бебо, а сега с този корем е малко трудно:)

# 8
  • Мнения: 140
[color=DarkViolet]Аз също до този момент нямам никакво желание,но мисля че е нормално,защото съм в ранното 1-во тримесечие когато се чувстваш най-зле,дано по натам да ми се възвърне желанието.Добре че приятеля ми ме разбира и не насилва нещата.[/color]

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не, не ми повлия и то до самия край. Само като ми порасна корема вече акробатиките бяха невъзможни  Laughing А колкото до теб - не си мисли, че това е нещо ненормално. Все пак сега хормоните ти бушуват и никой не може да предвиди какво ще ти се иска или обратното. Мисля, че приятеля ти трябва да те разбере, а ти не се притеснявай - моментно състояние е и ще отмине.  Peace




 Peace

# 10
  • Мнения: 4 362
Ми моето желание за секс се намали определено,сега най важното за нас е бебето пък после ще наваксваме  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 1 457
Не се трвожи, не си само ти. И аз бях така и то през цялата бременност за ужас на мъжа ми  Mr. Green Ама си имах оправдание - от хормоните е  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 309
При мен желанието беше подтискано от страха да не навредя на бебчето.

# 13
  • Пловдив ;)
  • Мнения: 44
Не се трвожи, не си само ти. И аз бях така и то през цялата бременност за ужас на мъжа ми  Mr. Green Ама си имах оправдание - от хормоните е  Laughing

Приятелят ми не проявява припряност и не ме притеснява за това, но аз се чувствах малко неспокойна и се престраших да ви попитам. Wink
Много благодаря на всички  за написаните и споделени думи  Heart Eyes
Dezyg, лекарката като ми обясни, че в никакъв случай не трябва да ползвам дамски душ, аз си асоциирах и за проникването. Не се смей Wink)))  При  секса преди няколко седмици, като че ли почуствах неразположение в коремчето, но Лора / тенкс за куража / , както и ти спомена, не от притеснение, а наистина ми липсва желание за сексуален контакт сега.  Само ми се спи, и ме мързи  Embarassed
Toninna , Arrows, AVK, Reflex , надявам се не пропускам някоя от дамите , Благодаря много за включването Wink)))))

# 14
  • Мнения: 2 663
И аз като теб ,просто нямам сексуален апетит след последното ми влизане в болница.Преди това имах и то какъв....ехеееееее,но последните месеци милия ми  мъж ужасно се мъчи...вече крои планове за след раждането....

Общи условия

Активация на акаунт