СЕДМИ КЛАС - 26 тема - 26. 06. 2013г.

  • 32 339
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 189
Нищо не откривам, а майка ми ми звънна и ми каза, че бил класиран - видяла го е. Дедето сега тича към училището там да попита.

# 736
  • Мнения: 0
А какво изписва, ако не си приет? При нас пише: Не е открит в класирането

# 737
  • Мнения: 2 083
Момичета , девойката е приета 1 АЕГ ЧЕ - АЕ,НЕ - 1 желание за стат.бал 35.268.
ooooh! Rolling Eyes LaughingЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРИЕТИ И УСПЕХ НА ТЕЗИ, КОИТО ОТИВАТ НА ВТОРО КЛАСИРАНЕ.

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Т. е. ако подадем за второ класиране, не губим мястото си в МГ? А къде се подава - в гнездата ли?

В училището, където сте приети. На второ класиране не се губи мястото от първото, може само да мръднете напред. Ако ли не, ще си останете на тази позиция.

Нас не ни приеха на първо класиране. Кажете дали за второ и трето имаме шанс за ЕГ "Пловдив" АЕ и НЕ и ЕГ "Иван Вазов" АЕ и НЕ. Балът ни е 29,512. Също така сме записали ФЕГ "Антоан дьо Сент-Екзюпери", но като последно желание.

трябва да излезе статистиката.
С този бал е трябвало да се застраховате и с някое СОУ.
Ако не ви приемат и на второ, на трето класиране може да подреждате желанията наново.

# 739
  • Мнения: 574
Честито на всички доволни от класирането  bouquet Ние отиваме на второ класиране.

# 740
  • Мнения: 6 458
Честито! Честито!  Честито!
И ние сме приети по първо желание-2-ра Английска-АЕ,РЕ,БЕЛ и МАТ-момиче,бал 34.684

  Grinning

# 741
  • Мнения: 16
zdraveite moje li niakoi da mi kaje kade da proveria za 9ta frenska s kakav bal sa premali. za da znam dali da xodim na vtoro kalasirane
blagodaria vi

# 742
  • Мнения: 2

I класиране: КЛАСИРАН по 1 желание

91 НЕГ с бал: 34.866 (момче)


I класиране: КЛАСИРАН по 1 желание

91 НЕГ с бал: 34.902 момче

Може да са в един клас Simple Smile

# 743
  • Мнения: 0
На тези, които не са приети, Не е открит в класирането ли пише?

# 744
  • Мнения: 40
Честито на всички с първи и по-първи Simple Smile желания. Simple Smile

При нас - очкавано класиране - Втора Английска Simple Smile, но с втори руски Confused- момче. 33.256

Ще участваме на второ класиране за по-немски паралелки Wink.
На първо четене, 150 хилядни по-висок бал от миналогодишния не му е стигнал за по-високото желание, т.е., май не е супер драматично вдигането на баловете.


Na_Vesi_Pateto link, и ние сме приети във Втора Английска, но с втори език - испански. Все пак ще участваме на второ класиране, с надежда да си останем в същата гимназия, с втори език - немски.
Имате ли представа, колко е бала за тези паралелки ?

# 745
  • Мнения: 11 607
НОВА ТЕМА

После ще оправям 1 пост.....по-късно Embarassed.....

# 746
  • Мнения: 0
Да и на мен ми хрумна сега, въвеждайте внимателно!
Пенева, кажи за НПМГ, успя ли да видиш класиране?

Не! А сме с много висок бал, близък до максималния миналогодишен...

Добре, че вече го записах в колежа, иначе щях да съм припаднала вече... горкичките деца които чакат да се изяснят такива неуредици...  Rolling Eyes
Писах на мейла на НПМГ
В сайта на РИО пише: За кандидатите от страната, проверката може да бъде направена с ЕГН и избор на РИО – София-град от падащото меню.

Кандидатстващите в повече от една област могат да проверят класирането си тук (по ЕГН)

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Нас не ни приеха на първо класиране. Кажете дали за второ и трето имаме шанс за ЕГ "Пловдив" АЕ и НЕ и ЕГ "Иван Вазов" АЕ и НЕ. Балът ни е 29,512. Също така сме записали ФЕГ "Антоан дьо Сент-Екзюпери", но като последно желание.
??? Балът не ви ли стигна поне за Френската? Момиче или момче?  За Английската и Руската е нисък, но във Френската се влизаше до сега с доста по-нисък бал. Друг е въпросът, че за учителския колектив там чувам доста лоши неща и за мен по-добър вариант е Хуманитерната.

# 748
  • София
  • Мнения: 3 752
На тези, които не са приети, Не е открит в класирането ли пише?
При мен пише :"не е намерен ученик с посочените данни"!

Общи условия

Активация на акаунт