За кашата?

  • 4 057
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
А на Милупа не пише ли, че са за след 6 месец/не съм си в къщи да видя/.
Банановата на Милупа е от 4ти месец Simple Smile На www.pakostnik.com има кутиите в раздел Храни и се вижда коя за кой месец е.
Може... Embarassed. Извинявайте-набило ми се е това от опаковките, но явно напоследък купувам за след 6 месеца

# 31
  • Мнения: 208
Купих милумил и си го изяде, дано да не е инцидентно само:) Благодаря на всички мами за бързите отговори:)

# 32
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз давам през ден, но понякога когато съм забравила да изклисна сирене за попара  Embarassed, давам каша за закуска и се засичат всеки ден.
Много често давам с пасиран банан вътре - умира от кеф да я хапва.Или както са ти писали другите момичета с плодово пюре  Hug

# 33
  • Мнения: 680
благодаря ви моми4ета за отговорите ни ги по4нахме ве4е купих и фризокрем и ги сменям и двете са много вкусни и ги хапва с кеф.

# 34
  • Мнения: 247
Всеки ден му давам за храненето в 17 ч. - имам 4 отворени кутии и ги редувам Grinning

# 35
  • Мнения: 1 031
Аз редувам 1 ден каша, един ден кисел. В момента съм на плодова безмлечна на Блевит и имам една млечна на Хумана. Видях кашите на Милупа и със сигурност следващата ще е такава Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 416
Аз давах всеки ден каша, само дето редувах видовете...  Wink Дъщеря ми й беше фен, даже и сега й давам в краен случай, като ми се изчерпят идеите как да й набутам нещо в устата!  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 377
Аз също давам кашата през ден дори и през два. Пепи я хапва с кеф.  Редувам я с пладово пюре или АМ.

Общи условия

Активация на акаунт