LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 027
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 77
Някой да е поръчвал от този сайт: http://www.lipovon-bulgaria.com/lipovon/10-lipovon-cena.html

# 106
  • София
  • Мнения: 3 671
Изпуснах промоцията от1 до 10... #Cussing out
в сайт LIPOVON-бг

а дали да не си поръчам от някой от тези двата:
LIPOVON.бг
или отслабване.бг
/съжалявам но нещо ми се скапа латиницата и не могада го напиша правилно/

Последна редакция: вт, 20 авг 2013, 10:15 от vnd

# 107
  • Мнения: 0
Момичета,помагайте Praynig  Каква е разликата межу тези два сайта :

http://www.lipovon-bg.com/

  http://www.lipovon-bulgaria.com/

Съвсем се обърках от кой да поръчам. В единия няма отзиви ,но вие силно го препоръчвте, а другия във фб има доста коментари Tired В голяма чуденка съм  newsm78

# 108
  • Мнения: 16
Здравейте момичета  Simple Smile Първо браво на всички за резултатите ! Аз следя темата от самото начало, но да си призная не смеех да си ги поръчвам. Пила съм хапчета за отслабване, но само закупени от аптеки и на билкова основа. Спортистка съм от 10 години, но за съжаление поради проблемна бременност качих 37 кг.  Поради спортната ми натура и вола свалих 27 кг. с диета и спорт, но да си призная мотивацията ми вече е на -0  Sad  Разказвам ви това защото имам проблем със сладкото!!! Никаква воля, инат и т.н. не ми помагат с този проблем, а и съм с ниско кръвно, което постоянно ми пада ако не хапна сладко Embarassed   Затова въпросът ми е дали само апетита ви намалява или притъпява и желанието за сладко? Нямам проблем с храната като количество, но с това сладко не мога до сваля последните 10 кг.  Иначе спортувам поне 30-40 минути на ден, а и карам колело около 5-8 км. според времето което имам. Поръчах си LIPOVON и от утре го почвам обещавам да пиша каквито и да са резултатите.

# 109
  • Мнения: 16

Решила съм се, ще поръчвам липовон, но ме интересува мнението ви за сайта www.otslabvane-bg.net
Поръчвали ли сте от там? Изглежда надежден, а и доставката там е далеч по приемлива от ония 8-10лв, за които споменавате? 50лв са ми достатъчно много за даване, че да плащам и още...

Продължавам да ви чета с интерес   bouquet

И аз си ги поръчах от този сайт днес ги чакам цената им е 50 лв., но доставката до офис на Еконт ми е 2 лв. това е до гр. Перник което си е супер. Кажи ми как е резултатът при теб ако може?  Grinning

# 110
  • Мнения: 17
При мен намаля ,даже почти изчезна желанието за сладко само преди да ми доиде м. цикъл ми се яде шоколад (  тогава злоупотребявам -не усещам кога съм изяла целия шоколад) Но ако не намалее желанието за сладко пробвай с таблетки хром-от аптеката.

# 111
  • Мнения: 16
При мен намаля ,даже почти изчезна желанието за сладко само преди да ми доиде м. цикъл ми се яде шоколад (  тогава злоупотребявам -не усещам кога съм изяла целия шоколад) Но ако не намалее желанието за сладко пробвай с таблетки хром-от аптеката.

И други са ми казвали за хром, но до сега не съм си вземала. Ако не намалее желанието за сладко  мисля да пробвам и с хром  Simple Smile

# 112
  • Мнения: 517
Привет и от мен:)
От седмица пия Липовон. Нямам абсолютно никакви странични ефекти! Днес неочаквано много ми се яде. Ям, но по съвсем малко.
Първите 2-3 дни имах усещането, че все съм гладна. А в същото време като се напиех с вода и това чувство изчезваше. На мен не ми се пие много вода. Пия насила. Не ми изсъхва устата. Сеа се храня значително много по-малко. Добре се чувствам. За свалени кг не мога да говоря, защото нямах батерия на кантара като ги започнах. Чувствам лекота в стомаха. Дано се похваля и с добри резултати, защото все пак свалените кг са важни в случая  Mr. Green
А да ви кажа нещо. Ден преди да започна хапчетата ми беше много зле. Бях отпаднала, виеше ми се свят. Виках си, ако бях започнала хапчетата него ден, щях да си мисля, че неразположенията ми са от хапчетата  Mr. Green

Редактирам, за да споделя, че и аз съм недоволна от цената на доставката! Какво е това 7 лева?! От Китай сякаш ми я носят.

Я ми кажете, сутрин преди или след закуска се пие хапчето?

Последна редакция: сб, 31 авг 2013, 16:42 от Мама на двe слънчица

# 113
  • Мнения: 16

Редактирам, за да споделя, че и аз съм недоволна от цената на доставката! Какво е това 7 лева?! От Китай сякаш ми я носят.

Я ми кажете, сутрин преди или след закуска се пие хапчето?

  На мен ми и доставиха за 2 лв. до офис на Еконт ! Аз ги почнах от днес и не съм имала странични ефекти освен сухотата и пиенето на вода. Определено апетита ми беше намалял, но не и изчезнал, както на някои от момичетата, но това го отдавам на индивидуалността на всеки организъм. Иначе аз го пия към 11.30 защото не закусвам, но обикновено вечерям късно и исках да отложа действието, за да ми изчезне вечерният апетит  Embarassed

# 114
  • Мнения: 517

Редактирам, за да споделя, че и аз съм недоволна от цената на доставката! Какво е това 7 лева?! От Китай сякаш ми я носят.

Я ми кажете, сутрин преди или след закуска се пие хапчето?

  На мен ми и доставиха за 2 лв. до офис на Еконт ! Аз ги почнах от днес и не съм имала странични ефекти освен сухотата и пиенето на вода. Определено апетита ми беше намалял, но не и изчезнал, както на някои от момичетата, но това го отдавам на индивидуалността на всеки организъм. Иначе аз го пия към 11.30 защото не закусвам, но обикновено вечерям късно и исках да отложа действието, за да ми изчезне вечерният апетит  Embarassed

Аз го поръчах от липовон-бг.ком и няма опция да се изпраща с Еконт.

# 115
  • Мнения: 16
 Здравейте дами  Simple Smile Днес ми е втори ден, пих хапчето към 9.00 часа, но си имах апетит и трябваше да се ограничавам  Sad при вас как беше веднага ли ви изчезна апетита или след време ? Смятам от понеделник да ги съчетая с Японското чудо ама там си е глад и се надявам да подействат иначе ще ми е трудно да тренирам   newsm78 Е това е от мен ще изчакам няколко дни и като се претегля ще пиша  Grinning Успех на всички!

# 116
  • Мнения: 154
Здравейте, момичета!

Държа да ви споделя моя опит с тези хапчета. Започнах да ги пия миналото лято. Смъкнах доста рязко наистина - за първите 20 дни бях -10 кг. (и аз съм порода хипопотам - имах си за смъкване). С пиенето на вода не съм имала никога проблем, без липовона пиех по 3л., а с него по 4-5 л. Така хубаво се обезсолих и обезводних, сърцебиене, прилошаване, нервничех повече, бях превъзбудена, нямах една вечер с 8 часа плътен сън, ококорвах се при зори. Апетитът ми не беше подтиснат - направо пред самоубийство си беше! Стигах до там, че фреш и кисело мляко за 10 часа работа на крак си ми бяха предостатъчни.

Спрях да ги пия след около месец и половина, понеже много ми натежаха на бюджета. След още толкова активните съставки ми се измиха от организма и старата песен на нов глас. После развих леки хормонални проблеми и лекарят ми каза, че е твърде вероятно да е от хапчетата. Не знам до колко са били причината те, но определено не могат да ти вкарат метаболизма в ритъм без постоянна употреба.

Иначе за смъкването - о, да! Смъква се.


Това е от мен, успех на всички, дано се разминете без странични ефекти, но за себе си си мисля, че уцелих 0.000000001 % , които развиваме нежеланите реакции.

# 117
  • Мнения: 517
Аз днес поръчах отново 30 капсули. Честно да ви кажа не съм мръднала нито грам след 11 дни прием. Надявам се с по-редовна употреба да започна да свалям. Не губя надежда.

# 118
  • Мнения: 517
Здравейте дами  Simple Smile Днес ми е втори ден, пих хапчето към 9.00 часа, но си имах апетит и трябваше да се ограничавам  Sad при вас как беше веднага ли ви изчезна апетита или след време ? Смятам от понеделник да ги съчетая с Японското чудо ама там си е глад и се надявам да подействат иначе ще ми е трудно да тренирам   newsm78 Е това е от мен ще изчакам няколко дни и като се претегля ще пиша  Grinning Успех на всички!

На мен ми се укроти апетита след 2 дни прием. Чувствах глад в началото:) Но сега всичко е наред. Само дето не ми се пие много вода. Със зор пия 2 литра, понякога и по-малко:(

# 119
  • Мнения: 16

На мен ми се укроти апетита след 2 дни прием. Чувствах глад в началото:) Но сега всичко е наред. Само дето не ми се пие много вода. Със зор пия 2 литра, понякога и по-малко:(

 Днес ми е трети ден не съм се мерила,но и не мисля че има резултат все още. Надявам се и на мен да ми подействат така след втория ден, защото ако не намалят апетита не виждам смисъл да ги пия  newsm78 И на мен ни ми се пие много вода определено се насилвам, само първият ден ми се пиеше много, но гледам по два литра да си изпивам. днес пак ще го пия към 10.30 защото ако го пия сутрин до вечерта съвсем му изчезва действието при все, че не е както при другите дами. Е това е от мен при промяна ще пиша  Simple Smile Хубав ден дами !

Общи условия

Активация на акаунт