LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 153
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 0
Явно наново ще трябва да поръчвам. Няма никакво раздвижване. Впонеделник ги поръчах от тук -http://www.lipovon-bg.com/,15 капсули.Днес 5 ти ден не съм получила продукта.Нито са се свързали с мен.А само тук видях малка разфасовка. Изчаквам малко и поръчвам от друг сайт

# 166
  • Мнения: 14
Явно наново ще трябва да поръчвам. Няма никакво раздвижване. Впонеделник ги поръчах от тук -http://www.lipovon-bg.com/,15 капсули.Днес 5 ти ден не съм получила продукта.Нито са се свързали с мен.А само тук видях малка разфасовка. Изчаквам малко и поръчвам от друг сайт

След като си поръчах отново от същия сайт , току що в края на заявката ми излезе текста :

Пратката пристига от 1 до 5 дни в зависимост къде се намирате. Заявките от събота и неделя се изпращат в понеделник.

Моля не правете повторна заявка. Ако имате някакви съмнения, че поръчката се бави или не е изпратена, моля пишете ни на адрес: sales@lipovon-bg.com


Защо не направиш запитване на този мейл?
Аз си поръчвам втора опаковка от 15 капсули. Първата седмица им нямах никаква вяра ... почти нищо не смъкнах . Апетита ми значително намаля , и да , бях жадна по-често от обикновено. Тъкмо мислех да ги запращам по дяволите и раздвижването на кантара започна Simple Smile

Успех !

# 167
  • Мнения: 4
Zdraveite momicheta pri men rezultata za 1 mesec e 5.250 za syjalenie bqh v chujbina izvestno vreme i ne sym go pila izvestno vreme  ,no ot utre go zapochvam otnovo.Krainiqt rezultat e che za 3 meseca obshtata zaguba na teglo mi e 18,250

Последна редакция: пн, 30 сеп 2013, 00:31 от nadeta

# 168
  • Мнения: 0
Получих ги днес. Вече пих първота капсула.

# 169
  • Мнения: 14
Zdraveite momicheta pri men rezultata za 1 mesec e 5.250 za syjalenie bqh v chujbina izvestno vreme i ne sym go pila izvestno vreme  ,no ot utre go zapochvam otnovo.Krainiqt rezultat e che za 3 meseca obshtata zaguba na teglo mi e 18,250

Браво за постижението ! Simple Smile Никак не е малко.  Искам да попитам обаче, от колко кг започна, или ако не е удобен въпроса, то поне ми сподели в проценти колко тегло загуби ?

Поздрави!  newsm51

# 170
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Допада ми като цяло Липовон-а. Пия ги от 20 дни и до момента резултата е минус 3-4 кг. Както се казва бавно, но славно!  Peace

# 171
  • Мнения: 164
Явно наново ще трябва да поръчвам. Няма никакво раздвижване. Впонеделник ги поръчах от тук -http://www.lipovon-bg.com/,15 капсули.Днес 5 ти ден не съм получила продукта.Нито са се свързали с мен.А само тук видях малка разфасовка. Изчаквам малко и поръчвам от друг сайт
Ще дойдат, но си приготви 8-10 лв. за доставка.

# 172
  • Мнения: 24
Да наистина доставката е ..... Confused
Аз поръчах 2 опаковки от 30 капсули, едната ми излиа по 47 значи 2х47=5=95 общата сума беше 102 лева..
Иначе ги поръчах от липовон-бг.ком май там са си оригиналните Simple Smile Поръчах четвъртък чак днес дойдоха,ама не се оплаквам пак е бързо  Peace

А да ви попитам вие тренирате ли ? Комбинирате ли ги с тренировка хапчетата?

# 173
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Аз си го взех за 49 лв с безплатна доставка  до Еконт, пристигна за един ден  Peace

# 174
  • Мнения: 24
А днес се насилих да пия 1.5 л. вода и не успях с бая зор я изпих... Thinking а от хапчетата дали ще ми се пие или пак трябва да се насилвам..?
От първия ден ли ви намалява апетита?

# 175
  • Мнения: 16
  На мен апетита не ми намаля от първия ден, чак след 3-4 ден, но определено ми се пие много вода. Изпих 20 от хапчетата и направих прекъсване по време на МЦ, защото ми е много проблемен и трябва да пия обезболяващи. Само че аз го съчетавах със малко спорт и диета, резултатът е - 5 кг. Сега допивам останалите 10 и може да си поръчам пак, не съм много сигурна. На 18 ми предстоят контролни кръвни изследвания и ако ми няма нищо ще си ги поръчам  newsm10

# 176
  • Мнения: 0
Здравейте, да кажа и аз моите резултати, поръчах хапчетата отдавна, но започнах да ги пия на 9 септември. Претеглих се на 23 септември и бях 4 кг. по-малко за две седмици  и като си представите, че ям сладко и си позволявам да пийвам по някоя ракийца с мъжа ми вечер. Ям доста по-малко обаче. Само да кажа, че на мен ми трябва да смъкна около 20-30 кг. за да изглеждам добре, тоест доста може и за това да свалям повече нали така пише в сайта.  newsm78

# 177
  • Мнения: 0
Днес 2 ри ден. Промяна в апетит нямам. Чувствам жажда наистина което ме кара да пия повече течности.Други ефекти като безсъние и главоболие засега няма.Дано апетита се повлияе скоро  Simple Smile

# 178
  • София
  • Мнения: 3 674
И аз си поръчах втора опаковка,защото искам да сваля поне още 2кг.
Много съм доволна от резултата,въпреки че не съм много стриктна....
Сега мисля да ги вземам през ден,два....
Относно доставката,поръчах ги в неделя и днес сутринта бяха в офиса на Еконт,2лв.доставка.....

# 179
  • Мнения: 24
1-ви ден  Rolling Eyes Изпих хапчето към 7:30 след 1 час бях пълна с енергия, доста превъзбъждащо ми действат не ми се седи на едно място, отидох на фитнес изразходвах енергията и всичко е 6 хапнах само една ябълка сутрин, едвам едвам  Shocked много добре  Stop

Общи условия

Активация на акаунт